Νέα

Πώς μπορώ να μεγαλώσω τον πούτσο μου;(χάπια,τρόμπες κτλ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monoxasmou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
στα αρχιδια τους τυπε απο το να παντρευτηκαν μια και να ζουν κολαση καθε μερα καλυτερα εργένης να πηγαινεις με οποια θες  :rockon:

και αιντε παλι στη δουλεια αυριο να λενε για τα παιδια τους πωωωωωω καλα περάσαμε το 3μερο αυριο πηξιμο παλι

εξωγαμα καλα ειναι να κανουν, το να μην παντρευτουν καλυτερα θα γλυτωσουν πολλες σκοτουρες, δεν πρεπει ομως να αφησεις τα γονιδια σου σε μια εκφυλη τυπισα και αυτη να σου προσφερει ενα παιδι απο τον καρπο της πραξης μαζι της
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Γλυκια μου!!! Με εμενα δεν υπαρχει λογος να εισαι τσιτωμενη. Δεν καταλαβαινω γιατι εισαι παντα ετοιμη να αρπαχτεις...Προσωπικα ούτε τσακωνομαι ουτε τσιμπαω....χαλαρωσε...

δεν νευριαζω απλα σχολιασα ενα θρεντ χωρις να δω ημερομηνια και που σχολιασαν και αλλα παιδια και μου πετας κακιουλες...  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
Γλυκια μου!!! Με εμενα δεν υπαρχει λογος να εισαι τσιτωμενη. Δεν καταλαβαινω γιατι εισαι παντα ετοιμη να αρπαχτεις...Προσωπικα ούτε τσακωνομαι ουτε τσιμπαω....χαλαρωσε...

μην ασχολείσαι με το τσόκαρο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.083
Like
11.544
Πόντοι
2.606
δεν πειραζει η επιστημη πρωχωρισε για ολα υπαρχει λυση, δεν βλεπεις ο μπερλουσκονι σαν εφηβος τα κουτουπωνει τα ανηλκα
εμενα παντως η φουσκωτή η κούκλα μου εχει εκφράσει πολλάκις παράπονα οτι δεν την ικανοποιώ  :rolleyes:
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom