Νέα

Πως μπορω να κατσω περισσοτερη ωρα στο μπουρδελο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα charout
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
μην νομιζεις καποιες εχουν πλακα  αλλες εχουν  γκρινια εγω ετσι την ειχα πατησει διοτι με πηρε πρεφα απο τις καμερες του σπιτιου και γκρινιαζε καποια κορασιδα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
αν σε ξερει η τσατσα  η τσατσος οτι εισαι  γνωστος  αλλαζουν συμπεριφορα  αυτο ηθελα να πω
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
αμα λες οτι εισαι φιλος του νωντα ή του ΓΙΩΡΓΟΥ , σε αφηνουν νακατσεις περισσοτερο  :afro:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
2-4 λεπτΑ να κατσεις,,,,χρημα=χρονο δεν χαριζει κανεις...
η να σε βαλει σε καλυτερο δωματιο
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ειναι αναλογα την ωρα που θα πας  υπαρχουν αδεια απο κοσμο μπουρδελλα που περνας ζαχαρη   
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Με το καιρο συνηθίζεις. Ούτως ή αλλως μερικές είναι έτοιμες να στην φορέσουν οποτε αμα το καταλάβεις αυτό κάνεις αυτό που πρέπει χωρις κομπλαρισματα.

Μια φορά ειχα μπει σε ένα της Φωκαιας. Και ηταν μια τσατσα φορτική ειχε κάτσει στο σβερκο ενός τυπου να περάσει στο δωμάτιο. Επειδή ακουσα και 2-3 σχολια εκ μερους της τα οποια θεωρησα υποτιμητικά μολις εφυγε ο τυπος της κάνω εντάξει εισαι και εσυ λιγο φορτική, αμα θέλει ο τυπος θα περάσει.

Μου κάνει σε παρακαλώ και εγω ξέρω την δουλειά και εσεις δεν ξέρετε. Εκει άρχισα να φορτώνω .... της κανω καταρχήν δεν ξέρεις τι εμπειριες έχουμε εμεις και ποσο καιρο τσαρκάρουμε και τι έχουμε δει και ζησει. Στο τέλος  μου λεει κοιτα εγω αμα λάχει σε διώχνω κιολας ....

εκει ηταν το αποκορύφωμα στις μαλακιες που έλεγε :2funny: :2funny: σηκωθηκα πάνω άμεσα και της κάνω όχι θα με διώξεις εσυ κιολας , φευγω μονος μου ... και να ξέρεις οτι με αυτά τα μυαλά πελάτες δεν θα κάνεις. Αντε γεια. Και την κοπάνησα.
Στο 25 συνεβη αυτο;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ναι οταν ειχε την ξανθια τσατσα  την φορτικη τωρα εχει αλλον τσατσο τον περιεργο το απογευμα 
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
9 στις 10 τσατσαδες διώχνουν πελάτες αντι να τους κρατάνε. Με τη ηλίθια προσποιητή καλοσύνη τους (κουτοπονηρια) που μετατρέπεται σε αυθαδεια μέσα σε κλάσματα δευτερολεπτου.

Δεν εχουν κοινωνική παιδεία αυτές, ειδικά οι τσατσαδες οι ελληνιδες, ρωσιδες, αλβανίδες και γεωργιανες. Οι πολωνες, ρουμανοφωνες, βουλγαρες ειναι σαφώς πιο ευγενικές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom