Νέα

Πως μιλάς σε μία κοπέλα όταν είναι με τη φίλη της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.533
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    80,6 KB · Εμφανίσεις: 50

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Απλά δεν χώνεσαι στο ξεκάρφωτο.. Αν δεν είσαι Μπραντ Πιτ και αυτές είναι καλές εμφανισιακά θα πουλήσουν τρέλα.


τυπε αμα εισαι ομορφος σαν τον μπραντ πιτ δεν θα εχεις αναγκη να την πεφτεις σε στασεις λεωφορειων  :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.533
Πόντοι
3.656
πας στη φιλη της και της λες να παναγαμηθει γιατι θες την αλλη  ;)

αμα σου το παιξει δυσκολη της σκας κουτουλια στη μαπα  :hammer:

με το που φυγει να παει να ριξει νερο στη ματωμενη μουρη της, εχεις ανοικτο δρομο να την πεσεις στη φιλη της  :lheel: :zfuck: :fuck1:

χαρηκα που βοηθησα  :afro:


πολυ ρομαντικο πραγματι τυπε  :grin: :grin: :grin: :rose:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
τυπε αμα εισαι ομορφος σαν τον μπραντ πιτ δεν θα εχεις αναγκη να την πεφτεις σε στασεις λεωφορειων   :grin: :grin: :grin:
Είναι τρόπος του λέγειν τύπε. Οι περισσότεροι που κάνουν τέτοια πεσίματα είναι για τον πουτσάκο και το μόνο που καταφέρνουν είναι να ανεβάζουν τις μετοχές της εκάστοτε γκόμενας..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Είναι τρόπος του λέγειν τύπε. Οι περισσότεροι που κάνουν τέτοια πεσίματα είναι για τον πουτσάκο και το μόνο που καταφέρνουν είναι να ανεβάζουν τις μετοχές της εκάστοτε γκόμενας..


:thumbsup:

αυτο ακριβως τυπε.οι πιρφοροι κανουν την καθε ξεβρακωτη να ζηταει τη μανα της και τον πατερα της   :S :S :S

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Είναι τρόπος του λέγειν τύπε. Οι περισσότεροι που κάνουν τέτοια πεσίματα είναι για τον πουτσάκο και το μόνο που καταφέρνουν είναι να ανεβάζουν τις μετοχές της εκάστοτε γκόμενας..

Εγώ τους λέω έξυπνους γιατί κάνουν καλό στη τσέπη τους. Γιατί να πας σε μπαρ να πληρώσεις ένα κωλοποτό που κάνει 5,6,7 € πόσο έχει δε ξέρω και να βγεις και χαμένος;

Εδώ ακόμα και χαμένος να βγεις δε χάνεις απολύτως τίποτα.

Και ναι, ο τζάμπας ΖΕΙ!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εγώ τους λέω έξυπνους γιατί κάνουν καλό στη τσέπη τους. Γιατί να πας σε μπαρ να πληρώσεις ένα κωλοποτό που κάνει 5,6,7 € πόσο έχει δε ξέρω και να βγεις και χαμένος;

Εδώ ακόμα και χαμένος να βγεις δε χάνεις απολύτως τίποτα.

Και ναι, ο τζάμπας ΖΕΙ!
Ξερω παρα πολλους που νομιζαν οτι γαμουσαν τζαμπα και τωρα πληρωνουν διατροφες μια ζωή...Ο τζαμπας πεθανε τυπε
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Όταν είναι δύο κοπέλες μόνες τους, φλερτάρεις πάντα με αυτή που "θεωρείται"  λιγότερο όμορφη. Το θέμα της ομορφιάς είναι κατα τη γνώμη μου υποκειμενικό, αρα πας με τα κριτήρια της μαζας. Παράδειγμα η λεπτή ψηλή θεωρείται ομορφότερη για τη μαζα. Πας και χτυπάς την κοντή που είναι και καλύτερη στο κρεβάτι, διπλό κερδος.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Όταν είναι δύο κοπέλες μόνες τους, φλερτάρεις πάντα με αυτή που "θεωρείται"  λιγότερο όμορφη. Το θέμα της ομορφιάς είναι κατα τη γνώμη μου υποκειμενικό, αρα πας με τα κριτήρια της μαζας. Παράδειγμα η λεπτή ψηλή θεωρείται ομορφότερη για τη μαζα. Πας και χτυπάς την κοντή που είναι και καλύτερη στο κρεβάτι, διπλό κερδος.

Τύπε έκανες copy-paste από το εγχειρίδιο του καλού μπαζογαμιά;

Το θεμα της ομορφιας είναι στην πλειοψηφία του μια χαρά αντικειμενικο.

Ρωτα τις Kylie Minogue,Jeniffer Lopez,Shakira,κ.λ.π. και τους οπαδούς τους αν αντί για 1.50 προτιμούσαν να είναι 170+ με ποδάρες και τα ξαναλέμε.

Πολύ μίζερο το post σου,μετά λένε οι ωραιες γιατί δεν τους την πεφτει κανενας.
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Οχι τυπε ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΥΛΙ και αποφασίζει μονο του τι ειναι όμορφο και το οχι. Ευχαριστώ για τους χαρακτηρισμούς.
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
110
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
πας στη φιλη της και της λες να παναγαμηθει γιατι θες την αλλη  ;)

αμα σου το παιξει δυσκολη της σκας κουτουλια στη μαπα  :hammer:

με το που φυγει να παει να ριξει νερο στη ματωμενη μουρη της, εχεις ανοικτο δρομο να την πεσεις στη φιλη της  :lheel: :zfuck: :fuck1:

χαρηκα που βοηθησα  :afro:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
όταν μια είναι με την φιλη της είναι πολύ δυσκολο διοτι για να υπαρξει αποδοχή , πρεπει να σε αποδεχτουν και οι 2 στο καμακι, αμα ξυνισει η μια συνηθως σε διωχνει ή επηρεαζει και την άλλη.

ε αν θεωρήσουμε η πιθανοτητα να σε δεχεται η μια είναι 1/10.
η πιθανοτητα να σε δεχονται και οι 2 είναι 1/10 Χ 1/10 = 1%
οσο μεγαλυτερη γυναικοπαρεα τοσο αυξάνεται γεωμετρικα η πιθανοτητα να μην φας.

κανονικα θα πρεπε να μην επιτρεπουν γυναικες που συνοδευονται από άλλες γυναικες σε κλαμπ, πλαζ, μπουζούκια, καφετεριες και αλλους χωρους που μπορει να υπαρξει ελεγχος...
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Ποτέ δεν χτυπάς γκόμενα με τη φίλη της μαζί, αν είσαι άντρας που ανήκει στο μέσο όρο. Το έργο σου γίνεται πολύ δυσκολότερο γιατί σκέφτεται η μία τι θα πει για την άλλη αν του κάτσει κτλ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αν είσαι επιπέδου Σπαλιαρα, Ρουβά κτλ μια χαρά θα σε δεχθούν και θα μιλήσεις άνετα. Θα χαρούν αν τα φτιάξεις με κάποια από αυτές αν η μία είναι ελεύθερη και νοιάζεται να αποκατασταθεί και η φίλη της. Αν δεν είσαι θα φας απόρριψη μέσω της αδιαφορίας τους όσο τους μιλάς ή θα φας απόρριψη από τα αποδυτήρια πριν καν τις προσεγγίσεις.
Το ιδανικό θα ήταν αν η μία από αυτές σε κοιτάει επίμονα η κατά διαστηματα όσο τις κοζαρεις πριν τις πλησιάσεις.
Όσο πιο εμφανίσιμος εισαι και άνετος με χαμόγελο και διάθεση τόσες περισσότερες πιθανότητες έχεις αν τις πλησιάσεις να συνεχίσεις την κουβέντα και να πάρεις τηλ. Αν καταφέρεις και τους σπάσεις την βαρεμάρα που τους πιάνει πολλές φορές θα τις κερδίσεις εύκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom