Νέα

Πως έσκισα την μικαελα και την φίλη της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Και τι θα κερδίσουν αν τρολάρουν μια ιστορία? Η την συγκ΄ρινουν με μια μούφα ιστορία ενως άλου φαντασιόπληκτου που κάνει μπάμ οτι κατεβάζει δράκους?Αν πω οτι είναι ψέματα ψέματα θα πω... Αν γουστάρω να πω μια φαντασίωση θα πω οτι είναι φαντασίωση.. Δεν έχει καμία ντροπή το θέμα
Μπαχαλακηδες τυπε. Και βιντεο  να τους βαλεις θα κανουν κριτικη για την γωνια ληψης!
Τι περιμενεις απο ληγουρια?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Γιατι ρε τύπε είναι απο το album  μου στο facebook  εκει που έχω φωτογραφίες και με αλλες φωτογραφίσεις μου.Οχι μόνο κοπέλες
τυπε κοιτα τι εκατσε και παρατηρησε ο αλλος :S
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
η οποια ειναι φυσιολογικη τυπε
απορω γιατι δεν τον πιστευουν
εξαλλου εβαλε και φωτος για αποδειξεις :rockon:

Καλά και apouranos είχε βάλει με την κουνιάδα του... αλλά τελικά η κουνιάδα του βγήκε φαντασία μου πλανεύτρα..
Πάντως εγώ τον πιστεύω αυτόν τον καινούργιο μουσάτο. (Μουσάτος δεν είσαι bluekiss?) Φαίνεται έντιμο παιδί και ειλικρινής ψυχή
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλά και apouranos είχε βάλει με την κουνιάδα του... αλλά τελικά η κουνιάδα του βγήκε φαντασία μου πλανεύτρα..
ο απουρανος ηταν τυπος :rockon:
ενταξει εκανε ενα λαθος το παιδι
συμβαινουν αυτα :grin:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλά και apouranos είχε βάλει με την κουνιάδα του... αλλά τελικά η κουνιάδα του βγήκε φαντασία μου πλανεύτρα..
Πάντως εγώ τον πιστεύω αυτόν τον καινούργιο μουσάτο. (Μουσάτος δεν είσαι bluekiss?) Φαίνεται έντιμο παιδί και ειλικρινής ψυχή

Μουσάτο δε με λες... ωράιο παιδί με λες....έντιμο με λες..ειλικρινη με λες..φρόνιμο δε με λες.
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1

Ουτε απο αυτό με λες..Υπάρχει η τάση εδω μέσα να κρεμάτε ταμπέλες απότι κατάλαβα..Ποιάνετε ενα τύπο που είπε μια μπαρούφα την πευτετε ολοι ππανω του και απο κει και πέρα όποια ιστορία ακούσετε την βάζετε στον κάδο με τις μπαρούφες του τύπου.Αυτο αν δε κάνω λάθος το κάνανε σε κατι ξεχασμενα χωριά οι βλαχοκαγκουρες του χωριού που όποιον πέρναν χαμπάρι οτι περνούσε καλά και το έδειχνε τον συγκρίνανε με τον τρελό του χωριού.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ουτε απο αυτό με λες..Υπάρχει η τάση εδω μέσα να κρεμάτε ταμπέλες απότι κατάλαβα..Ποιάνετε ενα τύπο που είπε μια μπαρούφα την πευτετε ολοι ππανω του και απο κει και πέρα όποια ιστορία ακούσετε την βάζετε στον κάδο με τις μπαρούφες του τύπου.
μαγκες δεν υπαρχει εμπιστοσυνη,τελος...
αορατος 2011


:thumbsup:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ουτε απο αυτό με λες..Υπάρχει η τάση εδω μέσα να κρεμάτε ταμπέλες απότι κατάλαβα..Ποιάνετε ενα τύπο που είπε μια μπαρούφα την πευτετε ολοι ππανω του και απο κει και πέρα όποια ιστορία ακούσετε την βάζετε στον κάδο με τις μπαρούφες του τύπου.Αυτο αν δε κάνω λάθος το κάνανε σε κατι ξεχασμενα χωριά οι βλαχοκαγκουρες του χωριού που όποιον πέρναν χαμπάρι οτι περνούσε καλά και το έδειχνε τον συγκρίνανε με τον τρελό του χωριού.
Μην απαντας σε μπαχαλακηδες τυπε. Συνεχισε την ιστορια σου να ανεβει η τηλεθεαση.
38 μελη και 90 μελη παροκολουθουν το θεμα!!!!!!
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Μην απαντας σε μπαχαλακηδες τυπε. Συνεχισε την ιστορια σου να ανεβει η τηλεθεαση.
38 μελη και 90 μελη παροκολουθουν το θεμα!!!!!!

Και που να διηγηθώ άλλες ιστορίες χαχαχαχαχαχ.Μου λεει ο αδερφλος μου οτι είμαι απίστευτος με τις μαλακίες που κάνω αλλα δε περίμενα να είμαι και τόσο απίστευτος. Παντος περίμενα τα μέλη εδω μέσα να έχουν κάνει και αυτοι μαλακίες οχι να τους φενετε ταινια επιστημονικής φαντασίας το γαμήσι με 2 γκόμενες..  :idiot:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Και που να διηγηθώ άλλες ιστορίες χαχαχαχαχαχ.Μου λεει ο αδερφλος μου οτι είμαι απίστευτος με τις μαλακίες που κάνω αλλα δε περίμενα να είμαι και τόσο απίστευτος. Παντος περίμενα τα μέλη εδω μέσα να έχουν κάνει και αυτοι μαλακίες οχι να τους φενετε ταινια επιστημονικής φαντασίας το γαμήσι με 2 γκόμενες..  :idiot:
Σου απαντησα και πριν για ανδρα που γαμει αυτα ειναι καθημερινοτητα!!!
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Και που να διηγηθώ άλλες ιστορίες χαχαχαχαχαχ.Μου λεει ο αδερφλος μου οτι είμαι απίστευτος με τις μαλακίες που κάνω αλλα δε περίμενα να είμαι και τόσο απίστευτος. Παντος περίμενα τα μέλη εδω μέσα να έχουν κάνει και αυτοι μαλακίες οχι να τους φενετε ταινια επιστημονικής φαντασίας το γαμήσι με 2 γκόμενες..  :idiot:

Συγχαρητήρια τύπε , και αν ειναι όντως αυτές στις φωτό δυο φορές συγχαρητήρια  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom