Νέα

Πώς είμαστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά είναι η εμφάνιση σας αντικειμενικά;

  • Eίμαι εμφανίσημος

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Είναι και ο πρώτος, αστέρι!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είμαι απλά εμφανίσημος

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • 'Εχω κάνει μύνηση στους γονείς μου, δεν βλέπομαι!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αν δεν πληρώσω, δεν πρόκειται να γαμήσω...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
καλο το θεμα που μπηκε, να δουμε αν θα γραψει και καμια απο τις θυληκες του site
Εγω ειμαι σε ολα κανονικος (εμφανιση σωμα κλπ). Τα πιο ακραια μου στοιχεια ειναι το cabrio κεφαλι και η ηλικια (εχουν αρχισει πλεον να μου μιλανε στον πληθυντικο)
 

Επισκέπτης
Βλεπω οτι ολοι εμφανισιμοι ειστε... χμμμ...  :think: :think:
Μηπως να στελνατε φωτο στης γυναικες του σιτε, να το κρινουμε εμεις;;  :thumbsup: :dancing:
 
OP
OP
Jules_Jordan

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Τα πιο ακραια μου στοιχεια ειναι το cabrio κεφαλι και η ηλικια (εχουν αρχισει πλεον να μου μιλανε στον πληθυντικο)

Να κάνουμε σύλλογο Καμπριοκέφαλων! Ασε, κι εγώ τα ίδια, μου μιλάνε οι 25άρες στον πλυθηντικό γιαμώ την τρέλα μου! :tickedoff: :tickedoff:
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Να κάνουμε σύλλογο Καμπριοκέφαλων! Ασε, κι εγώ τα ίδια, μου μιλάνε οι 25άρες στον πλυθηντικό γιαμώ την τρέλα μου! :tickedoff: :tickedoff:
συναδεφοι καμπριοκεφαλοι ενωθειτε!!!
υπερεχουμε αλλου εμεις.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
190 θανουλη? χμμμμμμμμμμμμμ.............. χαχαχα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θα'θελα να'μαι σαν τον Brad Pitt αλλά δυστυχώς είμαι σαν τον Μαύρο Πιτ... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Λοιπον,για πολλες γκομενες ειμαι ωραιος,για αλλες κανονικος και σε αλλες παιρναω αδιαφορος(0,01%,λολ).τι να κανουμε?γουστα γυναικων ειναι αυτα.αντικειμενικα ,ειμαι εμφανισιμος.1,73,72 kg.πολυ γυμνασμενος και μυωδης,χωρις να κανω διατροφη με πρωτεινες ,κρεατινες και τετοια.σημασια εχει η αυτοπεποιθηση,να ειμαστε ευχαριστημενοι με τον εαυτο μας(οπως ειχε πει ο drummer) και να μη νοιαζομαστε για το πως μας βλεπουν οι αλλοι και οι αλλες.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ δεν δίνω περιγραφή αφού η φωτό στο avatar είναι η δική μου :bounce-glasses:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ψηφισα αλλα δεν λεω τι  :shower: :shower:
 

Επισκέπτης
εγώ αφήνω τους άλλους που με ξέρουν να πουν  για εμένα, δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ :sunglasses:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ρε παιδια ειναι απλο:ο brad pitt θελει να μου μοιάσει.ο stallone θελει το σωμα μου ο George Clooney θελει την γοητεία μου.α και μην ξεχασω και μετα ξύπνησα :dancing: :dancing:.....αλλα περα απο την πλακα.την σήμερον ημερα δεν γαμάει ο ωραίος αλλα ο θαρραλέος :uzi: :uzi:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Όλα είναι θέμα χαρακτήρα (λένε πάντα οι μέτριοι εμφανισιακά)... :2funny: :2funny: :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια ειναι απλο:ο brad pitt θελει να μου μοιάσει.ο stallone θελει το σωμα μου ο George Clooney θελει την γοητεία μου.α και μην ξεχασω και μετα ξύπνησα :dancing: :dancing:.....αλλα περα απο την πλακα.την σήμερον ημερα δεν γαμάει ο ωραίος αλλα ο θαρραλέος :uzi: :uzi:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Tελικα αυτες οι evabb και η siasia τι απεγιναν ρε γμτ μου ? :think:

Μιλαμε γραφανε 100αδες μηνυματα καθε μερα..Σε χρονο μηδεν ειχαν γινει παλιες..!! Χαχαχα.. :2funny:

Αυτα..
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
ειμαι μπουκια και συγχωριο, αξεπεραστος και γαμω τους τυπους! να καπως ετσι :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom