Νέα

Πώς αποκτά κάποιος αυτοπεποίθηση στο σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
Άλλο αυνανιζομαι 6 φορές τη μέρα, άλλο γαμάω. Στα 30 εσύ ακόμα μαλωνες με τους δικούς σου για το ότι σε στείλανε έξω για σπουδές για τρεις κ εξήντα. Μην λες ψέμματα, δεν σε πιστεύει κανένας έτσι κι αλλιώς. Βασανίσου.
Xaxaxa ποιος βλάκας κλώνος είσαι πάλι εσύ ρε κακομοίρη; :2funny::headbang:
Αν έχεις αρχίδια θα έλεγες ποιος είσαι, αλλά μάλλον δεν υπάρχει τίποτα ανάμεσα στα πόδια σου.
Άσε εμάς που έχουμε πετύχει 5 πρ΄άγματα να ξέρουμε τι γίνεται στη ζωή καλύτερα και το τι έχουμε γαμήσει.
Εσύ κανένας κακόμοιρος είσαι που μένεις σε κανένα διαμέρισμα με τη μαμά σου ακόμα και έχεις και άποψη για άλλους.
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Xaxaxa ποιος βλάκας κλώνος είσαι πάλι εσύ ρε κακομοίρη; :2funny::headbang:
Αν έχεις αρχίδια θα έλεγες ποιος είσαι, αλλά μάλλον δεν υπάρχει τίποτα ανάμεσα στα πόδια σου.
Άσε εμάς που έχουμε πετύχει 5 πρ΄άγματα να ξέρουμε τι γίνεται στη ζωή καλύτερα και το τι έχουμε γαμήσει.
Εσύ κανένας κακόμοιρος είσαι που μένεις σε κανένα διαμέρισμα με τη μαμά σου ακόμα και έχεις και άποψη για άλλους.

Ξέρω τα πάντα για τα εγχώρια γραφεία, της Κύπρου, τα παραρτήματα της σε Γεωργία και λοιπές χώρες εκτός Ε.Ε, τα καζίνο και επίσης τα προσωπικά απ αυτές που κοιτάς στο μπαζαράκι βάζοντας φώτο προφίλ τον κώλο τους. Επομένως όταν σου τραβάω το αυτάκι για τις χαζομάρες που γράφεις, θα είσαι υπακουος και δε θα αντιμιλάς. Κακασχημε, που θες και Ρωσίδες. Βρε χαϊβάνι, εσένα ούτε για καφε δε σ' έχουν. Πλεμπαιε.
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
12
Like
486
Πόντοι
290
Αδέρφια γαμάτε γιατί χανόμαστε ήταν κάποτε το σύνθημα, τώρα προβληματισμός! Αφήστε και στην γκόμενά να κάνει παιχνίδι άμα έχετε αμφιβολίες. Πάντως πάνω στη καύλα και στην έξαψη όλα έρχονται μόνα τους.
 

billis23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
280
Για παράδειγμα πως γίνεται να είσαι σίγουρος όταν θα είσαι πάντα όπως πρέπει στο σεξ με την γυναίκα ή την κοπέλα σου;Ότι θα έχεις εύκολα στύση με κάποια καινούρια κοπέλα ή ιερόδουλη;Ότι θα είσαι πάντα έτοιμος να γαμησεις ακόμη και σε περιπτώσεις που θα πρέπει να κινηθείς κρυφά πχ σε δημόσιο χώρο.Για παράδειγμα αν πας 1,2,3 με ιερόδουλη θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση αργότερα;Θα έχει ενδιαφέρον να παραθέσετε τεχνικές-τακτικες απόκτησης αυτοπεποίθησης που γνωρίζετε ή που εσείς οι ίδιοι ακολουθήσατε και είδατε αποτέλεσμα
Kαλησπέρα φίλε μου.Γραφτηκαν πολλα κ αντιλαμμανομαι οτι εχεις μια ελειψη αυτοπεποιθησης σ αυτο τον τομεα. Σιγουρα οσο περισσοτερες εμπειριες εχει,με πουτανες η γκομενες θα βελτιωνεσαι κ θα αποκτας αυτοπεποιθηση.Αλλα θα το παω λιγο πιο βαθια.
Γιατι πρεπει παντα να εχεις στύση και γιατι πρεπει ν εισαι ετοιμος να γαμησεις 24ωρες τ 24ωρο? Γιατι αν δεν σ σηκωθει αυτο θα ειναι πρόβλημα? Τι θα πει η γκομενα η η πουτανα αν δεν σ σηκωθει,τι θα σκεφτει γ εσενα? Μονο σ εσενα μπορει ν μην σ σηκωθει η και σε πολλους αλλους ανδρες δεν σηκωνεται γιατι απλα ετσι ειναι η βιολογια μας? Νομιζεις είσαι ο μονος π εχει αυτα τα (μη)προβληματα ?Κανε αυτα τα ερωτηματα στον εαυτο σου αρχικα και σκέψου τα λιγο βαθυτερα.
Αν μπορω να σε βοηθησω καπως περισσοτερο θα σου πω οτι δεν εισαι υποχρεωμενος να σου σηκωθει με οπιασηποτε γκομενα οποτε θ κατσει η φαση κ ειναι κ απολυτος φυσιολογικο καποιες φορες ν συμβει ειδικα αν εισαι κ στις αρχες της σεξουαλικης σ ζωης.
Απο εκει κ περα,αν σ συμβαινει,εχει ν κανει μαλλον με το αγχος π εχεις. Οποτε καπως θ πρεπει ν χαλαρωνεις. Νομιζω τα παραπανω ερωτηματα,εφοσον τ απαντησςι; βαθια κ κατανοησεις γιατι δν εισαι αναγκασμενος ν τον εχεις σημαια καθε φορα, μπορουν να σε βοηθησουν.
Τελος,θα γινω λιγο πιο πρακτικος.Οπως σ ειπα,μαλλον αγχωνεσαι,οποτε θ πρεπει ν χαλαρωνεις πριν την φαση.Αυτο ξερεις εσυ πως θα το κανεις. Σιγουρα,οσο το σκεφτεσαι και οσο λες στον εαυτο σου χαλαρωσε για να σου σηκωθει, μαλλον δενθα σε βοηθαει γιατι ειναι σαν να σου πω, ''μην σκεφτεσαι μια λευκη τιγρη'' και μολις την σκεφτηκες. Το καλυτερο γ εμενα ειναι τ εξης. Λες στη γκομενα,πουτανα κλπ το θεμα σου. Δηλαδη, της λες.'' κοιτα,ειμαι λιγο αγχωμενος,η κουρασμενος κλπ κ θελω λιγο τν χρονο μου μαζι σου γιατι ειναι λιγο θεματακι να μου σηκωθει ο γιουτσος...
extra tip. Να το πεις με χιουμορ ,πχ γιουτσος και να γελασετε. Θα χαλαρωσει πολυ και τους 2 σας κ θα σας κανει ν γελασετε,θα δημιουργηθει ωραια ατμοσφαια κ θ ανεβει κ η σεξουαλικη ενταση κ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ νο2 tip...αυτο που θα πεις να ειναι αληθει ακαι να το νιωθεις. Μην πεις ενταξει γαμαω συνεχεια ποσες φορες να μου σηκωθει...πες ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. Εχω αγχος ή εχω κανει μονο 1 φορα σεξ κ δν ειμαι τοσο εμπειρος κ δν μ σηκωνεται πχ...ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ σου,αυτο θα σε επελευθερωσει...και στην τελικη,αν δεν σ σηκωθει καθολου καποια φορα απολαυσε την στιγμη με την οποια γκομενα,πειτε 5 κουβεντες,ριξτε ενα φασωματακι,δειξε οτι εισαι γματος σαν ανθρωπος κ χαρακτηρας,και η πουτσα θα ερθει στην ωρα της...ε
Τελος να σ πω οτι μ συνεβη κ εμενα μια φορα μ πουτανα, μιση ωρα σε μασατζιδικο,προσπαθουσε τ κοριτσι τιποτα..τελικα το πηραμε στο αστειο, γελασαμε,την εβαλα να μ κανει μασαζ κ οκ αυτο ηταν...
καλα γαμησια αδερφε ελπιζω να μην κουρασα.
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Μου έτυχε πρόσφατα πτώση και απώλεια στύσης λόγω άγχους μέσα στα πρώτα δυο λεπτά ανελέητου σφυροκοπήματος (ξέρετε, αυτό το χωρίς ρυθμό μπρος-πισω όπου ελπίζετε να τελειώσει σύντομα γιατί δεν παλεύεται απο θέμα κούρασης και μέσης). Το αντιμετώπισα ανοίγοντας ένα πακέτο 7days και κλαίγοντας όταν ήταν στο μπάνιο. Έβαλα στοίχημα με τον εαυτό μου να δώσω το 100% όταν ξαναβρεθούμε το επόμενο Πάσχα. Όλα θα πάνε καλά.
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
4
Like
674
Πόντοι
361
Μου έτυχε πρόσφατα πτώση και απώλεια στύσης λόγω άγχους μέσα στα πρώτα δυο λεπτά ανελέητου σφυροκοπήματος (ξέρετε, αυτό το χωρίς ρυθμό μπρος-πισω όπου ελπίζετε να τελειώσει σύντομα γιατί δεν παλεύεται απο θέμα κούρασης και μέσης). Το αντιμετώπισα ανοίγοντας ένα πακέτο 7days και κλαίγοντας όταν ήταν στο μπάνιο. Έβαλα στοίχημα με τον εαυτό μου να δώσω το 100% όταν ξαναβρεθούμε το επόμενο Πάσχα. Όλα θα πάνε καλά.
Το 7days τι είναι ? , τα γνωστά chips - κρακερακια.?
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
4
Like
674
Πόντοι
361
Κρουασάν. Τα μικρά, σε πακέτο, με γεύση κακάο. Να μας γλυκάνουν λιγάκι..
Εχω καιρό να πάρω προιόν απο την συγκεκριμένη μάρκα , μια δόση έπαιρνα τα κρακεράκια με γεύση σκόρδο της συγκεκριμένης μάρκας.
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
4
Like
674
Πόντοι
361
Θα φάω ένα πριν το φιλί. Έτσι, αυτοπεποίθηση.
Ε ναι μαν , στα τέτοια σου , φαε ενα σακούλι και πήγαινε σε κανα οικο να ψυχαγωγηθείς , εξάλλου το σκόρδο ειναι γνωστο πως είναι αφροδισιακό.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
Ξέρω τα πάντα για τα εγχώρια γραφεία, της Κύπρου, τα παραρτήματα της σε Γεωργία και λοιπές χώρες εκτός Ε.Ε, τα καζίνο και επίσης τα προσωπικά απ αυτές που κοιτάς στο μπαζαράκι βάζοντας φώτο προφίλ τον κώλο τους. Επομένως όταν σου τραβάω το αυτάκι για τις χαζομάρες που γράφεις, θα είσαι υπακουος και δε θα αντιμιλάς. Κακασχημε, που θες και Ρωσίδες. Βρε χαϊβάνι, εσένα ούτε για καφε δε σ' έχουν. Πλεμπαιε.
Ξέρεις να ξεχωρίσεις τον κώλο σου από τα μπούτια σου;
Γιατί μου φαίνεται ότι πάς να το παίξεις έξυπνος όταν δεν ξέρεις τίποτα.
Ποια καζίνο μας τσαμπουνάς και φώτο προφιλ από κώλους ρε καθυστερημένε;
Το ποιος είναι άσχημος ή όχι, άστο να το κρίνουν οι πουτάνες που δίνουν έξτρα χωρίς να τις πληρώνω.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.064
Κριτικές
167
Like
84.414
Πόντοι
46.423
Ωραία αυτοπεποίθηση έχετε μερικοί μερικοί ...

:confused: :confused: :confused:

Όλο βρισίδια ... είσαστε.

:tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Ξέρεις να ξεχωρίσεις τον κώλο σου από τα μπούτια σου;
Γιατί μου φαίνεται ότι πάς να το παίξεις έξυπνος όταν δεν ξέρεις τίποτα.
Ποια καζίνο μας τσαμπουνάς και φώτο προφιλ από κώλους ρε καθυστερημένε;
Το ποιος είναι άσχημος ή όχι, άστο να το κρίνουν οι πουτάνες που δίνουν έξτρα χωρίς να τις πληρώνω.

Έλα βρε κακασχημε αποτυχημένε... εδώ κάθεσαι και ανακατεύεις αγγελίες των 50€ όπως ανακατεύω εγώ το ρύζι πριν το βράσιμο... εδώ πήγες να πεις ότι ξέρεις προσωπικά πουτάνα που αγνοεί την ύπαρξη σου και ότι και καλά μιλούσες μαζί της όταν ήταν στην χώρα της. Ενώ ακόμα νόμιζες ότι είναι ανεξαρτητες. Με σένα θ' ανοίξω κουβέντα; κάθεσαι και μιλάς με αυθάδεια κατά παντός γιατί δεν αντέχεις ούτε τη σκιά σου εκεί στον βράχο που ζεις. Η Κύπρος είναι από τις 5 χειρότερες χώρες για να ζεις, φόβος σου μη τυχόν και το μάθουμε. Χαζούλη, με θες και ταξίδια εξωτερικό...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
Έλα βρε κακασχημε αποτυχημένε... εδώ κάθεσαι και ανακατεύεις αγγελίες των 50€ όπως ανακατεύω εγώ το ρύζι πριν το βράσιμο... εδώ πήγες να πεις ότι ξέρεις προσωπικά πουτάνα που αγνοεί την ύπαρξη σου και ότι και καλά μιλούσες μαζί της όταν ήταν στην χώρα της. Ενώ ακόμα νόμιζες ότι είναι ανεξαρτητες. Με σένα θ' ανοίξω κουβέντα; κάθεσαι και μιλάς με αυθάδεια κατά παντός γιατί δεν αντέχεις ούτε τη σκιά σου εκεί στον βράχο που ζεις. Η Κύπρος είναι από τις 5 χειρότερες χώρες για να ζεις, φόβος σου μη τυχόν και το μάθουμε. Χαζούλη, με θες και ταξίδια εξωτερικό...
Χαχαχα ναι ρε ε΄τσι όπως τα λες είναι. Για αυτό πάνε τόσες tech εταιρίες που βγάζουν δεκάδες εκατομύρια στην Κύπρο, επειδή είναι από τις χειρότερες χώρες. :jerking::jerking:
Για αυτό είναι γεμάτο ξένους που καθαρίζοθυν 4-5κ τον μήνα, γιατί είναι τόσο χάλια.
Μαλάκα μου τα βρήκες όλα, φαίνεται ότι ξέρεις τα πάντα για εταιρείες τελικά.
Αν είχες σοβαρό προφίλ θα σε ξεφτίλιζα, αλλά επειδή είσαι κ΄΄λώνος δεν έχει νόημα. Θα εξαφανιστείς από μόνος σου. Οι μαλάκες δεν αντε΄χουν πολύ. Βρωμάνε σαν τα σκατά. Οπότε θέμα χρόνου να πάρεις τον πούλο ξανά από εδώ μέσα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.074
Κριτικές
18
Like
15.966
Πόντοι
4.546
Η αυτοπεποίθηση έρχεται σταδιακά, μπαίνοντας κάθε μέρα στην δική μας, μοναδική, μυστική γωνίτσα του αγοραίου έρωτος, το λατρεμένο μας Μπου. Το Μπου σε γεμίζει με Σοφία, Γνώση και Θάρρος για την Ζωή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.987
Πόντοι
3.556
Για παράδειγμα πως γίνεται να είσαι σίγουρος όταν θα είσαι πάντα όπως πρέπει στο σεξ με την γυναίκα ή την κοπέλα σου;Ότι θα έχεις εύκολα στύση με κάποια καινούρια κοπέλα ή ιερόδουλη;Ότι θα είσαι πάντα έτοιμος να γαμησεις ακόμη και σε περιπτώσεις που θα πρέπει να κινηθείς κρυφά πχ σε δημόσιο χώρο.Για παράδειγμα αν πας 1,2,3 με ιερόδουλη θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση αργότερα;Θα έχει ενδιαφέρον να παραθέσετε τεχνικές-τακτικες απόκτησης αυτοπεποίθησης που γνωρίζετε ή που εσείς οι ίδιοι ακολουθήσατε και είδατε αποτέλεσμα

Τυπε μια ειναι η λυση, παλια και δοκιμασμενη :headbaning1:

 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Χαχαχα ναι ρε ε΄τσι όπως τα λες είναι. Για αυτό πάνε τόσες tech εταιρίες που βγάζουν δεκάδες εκατομύρια στην Κύπρο, επειδή είναι από τις χειρότερες χώρες. :jerking::jerking:
Για αυτό είναι γεμάτο ξένους που καθαρίζοθυν 4-5κ τον μήνα, γιατί είναι τόσο χάλια.
Μαλάκα μου τα βρήκες όλα, φαίνεται ότι ξέρεις τα πάντα για εταιρείες τελικά.
Αν είχες σοβαρό προφίλ θα σε ξεφτίλιζα, αλλά επειδή είσαι κ΄΄λώνος δεν έχει νόημα. Θα εξαφανιστείς από μόνος σου. Οι μαλάκες δεν αντε΄χουν πολύ. Βρωμάνε σαν τα σκατά. Οπότε θέμα χρόνου να πάρεις τον πούλο ξανά από εδώ μέσα.

Δεν είμαστε όλοι κλώνοι. Είσαι σα κλασμένο μουνι πάλι επειδή στο διάβα σου βρέθηκε κάποιος να σε βάλει στη θέση σου. Βασανίσου βρε ασχημόπαπο. Με θες και tech εταιρεία... εσύ χάνεσαι μέσα στο VS. Πάλι σε διπλανό νήμα παραληρουσες ότι γαμάς έξι φορές τη μέρα Ρωσίδες μοντέλα. Είσαι χειρότερος σε μίρλα απο τον Σαντ, σοβαρέψου και σταμάτα να προσβάλεις τα υπόλοιπα παιδιά. Αν έχεις αρχίδια όπως λες, κάτσε και απόδειξέ μου ότι δεν λες ψέμματα. Καλά εδώ έχουμε τα παλιά σου που έτρεχες στο μπαζαρακι σε τυπισσα που έπαιρνε 100 εδώ με κωλο και σε γειωσε για 120/μισάωρο (γιατί για παραπάνω ΔΕΝ έχεις, ουτε σ' αντέχουν). Έλα σε παρακαλώ... πάρε ένα μπλοκ γιατί θα κάνω εμετό. Κάτσε εκεί στη Λεμεσό, δε σε θέλει κανένας εδώ, στο λέω με σιγουριά. Ούτε οι δικοί σου αν κρίνω απ τη συμπεριφορά σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom