Νέα

Πόρτο Χέλι - Strip club Μούσσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Ετικέτες
    πόρτο χέλι
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
10
Like
2.721
Πόντοι
3.385
Ξέρει κάποιος να μας ενημερώσει τι παίζει στο Μούσες; Επισκέπτομαι συχνά το Πόρτο Χέλι και έχω δει το εν λόγω μαγαζί, αλλά δεν ήξερα πως είναι τόσο προχωρημένο.. Μπορεί κάποιος γνώστης να μας δώσει τα φώτα του;
Διάβασε την υπ' αριθμόν 8 απάντηση φίλε μου που είναι δική μου και με λίγα λόγια που γράφω θα καταλάβεις τα πάντα για αυτό το ευαγές ίδρυμα.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Σε  ευχαριστώ φίλε μου.. Εχω κάνει κάποια κονέ στο Πόρτο Χέλι κκαι την επόμενη φορά θα ζητήσω την βοήθεια τους.. Θα κάνω επιτόπεια έρευνα και θα δώσω αναφορά..
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
10
Like
2.721
Πόντοι
3.385
Σε  ευχαριστώ φίλε μου.. Εχω κάνει κάποια κονέ στο Πόρτο Χέλι κκαι την επόμενη φορά θα ζητήσω την βοήθεια τους.. Θα κάνω επιτόπεια έρευνα και θα δώσω αναφορά..
Προσοχή στην ''αφαίμαξη'' που γράφω.......Και μην κερνάς αβέρτα ποτά........ Και πήγαινε με κάποιον γνωστό ντόπιο εκεί πέρα, όχι μόνος. Θα σε ''προσέξουν'' καλύτερα από όλες τις απόψεις.......
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές σου.. Θα τις εφαρμόσω κατά γράμμα..
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
10
Like
2.721
Πόντοι
3.385
Σε ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές σου.. Θα τις εφαρμόσω κατά γράμμα..
Φίλε μου εγώ έχω κόψει τις επαφές με την περιοχή εδώ και 2 χρόνια.΄Πλην όμως έχω την τύχη να γνωρίζω επακριβώς τι ακριβώς παίζει και στην περιοχή γενικά και στο μαγαζί αυτό ειδικότερα....... Εάν κάνεις ό,τι γράφω, καλό δικό σου κάνεις πίστεψέ με.......
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Οταν εγραφα πως θα εφαρμόσω κατά γράμμα τις συμβουλές σου, το εννοούσα. Δεν 'ηταν ειρωνία.. Επειδή έχω πάει τον τελευταίο καιρό 4 - 5 φορές εκεί, έχω γνωριστεί με κάποιους και ελπίζω πως με κάποιον από αυτούς θα καταφέρω να πάω στο Μούσσες.. Και πολύ χουβαρντάς δεν είμαι, αν πραγματικά αξίζει κάτι, τα διαθέτω.. Και δεν μιλάω για πριβέ χορούς και τέτοια.. Μόνο αν υπάρχει φουλ σέρβις και αξίζει τότε χαλάλι..
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
10
Like
2.721
Πόντοι
3.385
Οταν εγραφα πως θα εφαρμόσω κατά γράμμα τις συμβουλές σου, το εννοούσα. Δεν 'ηταν ειρωνία.. Επειδή έχω πάει τον τελευταίο καιρό 4 - 5 φορές εκεί, έχω γνωριστεί με κάποιους και ελπίζω πως με κάποιον από αυτούς θα καταφέρω να πάω στο Μούσσες.. Και πολύ χουβαρντάς δεν είμαι, αν πραγματικά αξίζει κάτι, τα διαθέτω.. Και δεν μιλάω για πριβέ χορούς και τέτοια.. Μόνο αν υπάρχει φουλ σέρβις και αξίζει τότε χαλάλι..
Φίλε μου δεν εξέλαβα ότι με ειρωνεύτηκες........ Το αντίθετο μάλιστα........ Για φουλ σέρβις πήγαινε με ντόπιο γνωστό στο κατάστημα όπως λες και εσύ....... Αν και μερικά ποτάκια θα πρέπει να τα κεράσεις......... Επομένως, μην αναλώνεσαι δεξιά και αριστερά σε κοπέλες, απλά εστίασε την προσοχή σου σε μία και μόνη....... Θα με θυμηθείς ;)
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Οκ φίλε LION.. Μετά από την επίσκεψη θα σε ενημερώσω.. Ελπίζω μόνο να έχει αστέρια το μαγαζί γιατί είμαι αρκετά εκλεκτικός.. Σε μπάζα ή μέτριες δεν χαραμίζω ούτε τον εαυτό μου, ούτε τα Ευρώ μου..
 

skiaxtro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο strip club ακόμα ανοιχτό στην περιοχή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom