Νέα

Πορνοτουρίστας στο Ζάγκρεμπ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
φευγω για ζαγκρεμπ τελη του μηνός.ξερεις κανένας τπτ τι παιιζει?απο κλαμπ?
 

poutanolover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχω μείνει αρκετές φορές στο Ζάγκρεμπ ταξιδεύοντας επαγγελματικά και το έχω ψάξει πολύ. Γενικά η πορνεία στη Κροατία είναι παράνομη και οι επιλογές πολύ λίγες, αλλά παρ’ όλα αυτά κάτι γίνεται.

Μία επιλογή είναι από τη ρεσεψιόν του ξενοδοχείου σου. Εγώ μένω στο Arcotel Alllegra και ο νυχτερινός receptionist με καλύπτει ικανοποιητικότατα. Ειδοποιεί για κοπέλα στο δωμάτιό σου με κόστος 150 ευρώ για μία ώρα. Κορυφή και μόνιμη πλέον στις προτιμήσεις μου είναι η Νατάσα η Σέρβα. Οσες φορές την έχω πάρει με έχει αφήσει ημιλιπόθυμο.

Αλλη επιλογή είναι να βρείς cg από το με μία απλή εγγραφή. Το έχω χρησιμοποιήσει και αυτό σε διάφορες χώρες και είναι αρκετά αξιόπιστο. Οι τιμές είναι από 150 έως 300 ευρώ.

Τέλος μπορείς να βρείς ανεξάρτητες από το Oglasnic (η δική τους Χρυσή Ευκαιρία) με 100 ευρώ, αλλά θέλει πολύ ψάξιμο και να ξέρεις λίγα κροάτικα. Συνήθως όμως αυτές που βρίσκεις εκεί είναι ψιλομπάζα.

Οσο για clubs δεν θα στο συνιστούσα μια και δεν είναι τόσο ασφαλή (οι Κροάτες δεν είναι και τα καλύτερα παιδιά).

Ελπίζω να βοήθησα. Να περάσεις καλά.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
φιλος μου εδω και 3 μηνες ειναι ζαγρεπ με την δουλεια του.μου ειπε ο κοσμος ειναι αρκετα καλος και η ζωη οχι τοσο φτηνη οπως νομιζουμε σε σχεση με σερβια.για γκομενες δεν ειχα χρονο βιαζομασταν και δεν μιλησαμε μονο μου ειπε τελος απριλη που παω δεν θα ειναι εκει.χτες μια κοπελα απο ζαγρεπ ειπε ειναι ασφαλεις πολη,το βραδι δεν σε ενοχλα κανενας,καλος κοσμος και δεν εχουν τις αναγγες των σερβων που θεωρει εκει πιο επικυνδυνα λογο φτωχειας
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Παιδιά έχει κανείς εμπειρία από Ζακγρεμπ , πάντως είδους , από μασατζιδικα και κωλόμπαρα έως μπουρδέλα κλπ
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Είχα πάει πριν χρόνια ,με γκομενα,αλλά το μέρος δεν μου γέμιζε το μάτι για παιχνίδι στο τζάμπα.

Από πληρωμένο επίσης δεν περιμένω πολλα
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Είχα πάει πριν χρόνια ,με γκομενα,αλλά το μέρος δεν μου γέμιζε το μάτι για παιχνίδι στο τζάμπα.

Από πληρωμένο επίσης δεν περιμένω πολλα
Καμιά εντόπια για ανελέητο αισθησιακό μασάζ ονειρεύομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom