Νέα

Πορνοστάρ που εκδίδονται

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα louc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
679
Κριτικές
15
Like
2.557
Πόντοι
4.115
Sirina Κατερίνα δουλεύει πουθενά αυτό τον καιρό ή σταματησε?
λήψη.jpeg
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
26
Like
10.745
Πόντοι
2.046
Αυτα γινοντε και μετα τρεχουμε...!!!
 

Συνημμένα

  • Shona Rivers.mov
    61,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Joshfota

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
126
Πόντοι
0
Ρε φίλε ποτέ την πήρες και ξενέρωσες? Εγώ τη έχω πάρει 4 φορές τις τελευταίες 2 καλοκαίρι κ Χριστούγεννα γάμησα απ παντού κωλο μουνι τελείωσα κ στο πρόσωπο της( ούτε καν την ρώτησα)
Είναι σκυλί η τύπισσα ένα κακό έχει δεν το έχει στην πίπα βαριέται δεν της αρέσει δεν ξέρω εγώ έχω περάσει πολύ καλά όλες τις φορές που την πήρα..
Φίλε που την πήρες κωλο? Στο στριπ?
Την είχα πάρει στο μαγαζί και με είχε φτιάξει τρελά, τελείωσα στη μούρη της και εγώ και χαμογελαγε.
Τρελό όνειρο να την έπαιρνα από κωλο.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Φίλε που την πήρες κωλο? Στο στριπ?
Την είχα πάρει στο μαγαζί και με είχε φτιάξει τρελά, τελείωσα στη μούρη της και εγώ και χαμογελαγε.
Τρελό όνειρο να την έπαιρνα από κωλο.
Ναι μόνο στο πριβέ στο μαγαζί την έχω πάρει θέλω να δοκιμάσω μήπως κάνει κ τίποτα έξω η τύπισσα γαμιεται πολύ hardcore...
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
358
Πόντοι
3.235
Ποσες απο αυτες εχουν συμπεριφορα πορνοσταρ και οταν δεν κανουν γυρισμα; Οι πιο πολλες δεν.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
94
Like
218
Πόντοι
20
Ποσες απο αυτες εχουν συμπεριφορα πορνοσταρ και οταν δεν κανουν γυρισμα; Οι πιο πολλες δεν.
Ακριβως. Αυτο που πληρωνεις και με το παραπανω ειναι η φαντασιωση σου παρα η συνευρεση
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
321
Like
714
Πόντοι
81
Θυμάμαι ένα φεγγάρι, που η Σάντρα από την Σιρίνα είχε δικό της χώρο. Και τον λειτουργούσε ως στούντιο κάπου στην Συγγρού. Την είχαμε επισκεφτεί με τα φιλαράκια μου. Πολύ τίμια εξυπηρέτηση. Κάπου διάβασα φέτος εδώ μέσα πως πέθανε. Δεν ξέρω αν ισχύει, δεν το έψαξα. Αν ισχύει κρίμα πάντως. Ήταν δυνατό μιλφ. Και σαν άνθρωπος που τα είπαμε για λίγο, πολύ ευγενική και καλοσυνάτη. Σαφώς δεν την γνώρισα εις βάθος, ώστε να βγάλω πλήρες συμπέρασμα τι άνθρωπος είναι. Αν όντως έχει πεθάνει, το χώμα ελαφρύ.
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
428
Πόντοι
301
Θυμάμαι ένα φεγγάρι, που η Σάντρα από την Σιρίνα είχε δικό της χώρο. Και τον λειτουργούσε ως στούντιο κάπου στην Συγγρού. Την είχαμε επισκεφτεί με τα φιλαράκια μου. Πολύ τίμια εξυπηρέτηση. Κάπου διάβασα φέτος εδώ μέσα πως πέθανε. Δεν ξέρω αν ισχύει, δεν το έψαξα. Αν ισχύει κρίμα πάντως. Ήταν δυνατό μιλφ. Και σαν άνθρωπος που τα είπαμε για λίγο, πολύ ευγενική και καλοσυνάτη. Σαφώς δεν την γνώρισα εις βάθος, ώστε να βγάλω πλήρες συμπέρασμα τι άνθρωπος είναι. Αν όντως έχει πεθάνει, το χώμα ελαφρύ.
Καλημέρα μυστη,δυστυχώς δεν βρίσκεται εν ζωή η Σαντρα σωστά διάβασες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom