Νέα

Ποπ ινδάλματα (και καύλες) των 80s-90s

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
1
Like
5.413
Πόντοι
2.356
Εντάξει εγώ τότε άκουγα Bunnymen κλπ, αλλά απ' αυτές τις pop περσόνες θυμάμαι μια Ιταλίδα που είχα ρίξει κάτι πολύ δυνατές μαλακίες στην τουαλέτα.

Η μιλφάρα, μου τον είχε κάνει πέτρα με αυτό το πλατινέ μαλλί. :bigdick:

 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Εντάξει εγώ τότε άκουγα Bunnymen κλπ, αλλά απ' αυτές τις pop περσόνες θυμάμαι μια Ιταλίδα που είχα ρίξει κάτι πολύ δυνατές μαλακίες στην τουαλέτα.

Η μιλφάρα, μου τον είχε κάνει πέτρα με αυτό το πλατινέ μαλλί. :bigdick:

για την σαμπρινα λες, πηγαινε πρωτη σελιδα σε εχω φτιαξει ηδη
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
1
Like
5.413
Πόντοι
2.356
Ρε Lemmy, έβαλα βιντεάκι ρε καυλιάρη. :confused:

Εντωμεταξύ, πόσες να είχε γαμήσει ο Lemmy, ρε τύπε; Πρέπει να είναι τετραψήφιο το νούμερο, για πλάκα.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
1
Like
5.413
Πόντοι
2.356
Μου θυμίσατε την εφηβεία μου, ρε καριόληδες. Η Susanna Hoffs ήταν πολύ δυνατός μούνος επίσης. :bigdick:

 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
32
Like
9.749
Πόντοι
11.746
Μου βγάζει η αναζήτηση ότι δεν έχει μπεί Kim Carmes,
νομίζω έχει μια θέση στο νήμα
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Ρε Lemmy, έβαλα βιντεάκι ρε καυλιάρη. :confused:

Εντωμεταξύ, πόσες να είχε γαμήσει ο Lemmy, ρε τύπε; Πρέπει να είναι τετραψήφιο το νούμερο, για πλάκα.
παρα πολλες. αν και ασχημαντρας του κερατα, ηταν κυριος με Κ και τυπαρα που δεν μασαγε σε τιποτα, τσαμπουκαδες πιωματα ντρογκες (τα παντα ολα κυριως σπιντ αλλα ποτέ ηρωινη διοτι η πρωτη του γκομενα πεθανε απο overdose ηρωινης και την μισησε). Και ΠΑΝΤΑ Jack cola το ποτο του.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Μου θυμίσατε την εφηβεία μου, ρε καριόληδες. Η Susanna Hoffs ήταν πολύ δυνατός μούνος επίσης. :bigdick:

μου αρεσει που οταν μιλαμε για αυτη την μπαντα ολοι για την σουζανα :erection:, τις υπολοιπες ουτε για φτυσιμο:face-medical-mask:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Μου βγάζει η αναζήτηση ότι δεν έχει μπεί Kim Carmes,
νομίζω έχει μια θέση στο νήμα
ωραιο. αυτη η τυπισσα παντα μου εβγαζε ενα νοτιες πολιτειες αμερικα, καθως πρεπει ρεπουμπλικανα, ρατσιστρια οπως πρεπει και ηφαιστειο στο κρεββατι
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Ρε Lemmy, έβαλα βιντεάκι ρε καυλιάρη. :confused:

Εντωμεταξύ, πόσες να είχε γαμήσει ο Lemmy, ρε τύπε; Πρέπει να είναι τετραψήφιο το νούμερο, για πλάκα.
χαρακτηριστικο παραδειγμα. εχει παει σε συναυλια των motorhead o Hetfield των Metallica μαζι με την γυναικα του και την κορη του και μετα το gig πανε να συνατησουν τον lemmy στα καμαρινια, ανοιγει τον πορτα ο μεγιστος και βλεπει μεσα ο hetfield γκομενες ντρογκες ποτα κτλ, κατευθειαν του κλεινει την πορτα στα μουτρα ο νονος, ακουγονται κατι νταπα ντουπα, τους ανοιγει μετα και μεσα ολα μελι γαλα ουτε γκομενες ουτε ποτα τιποτα. σεβαστηκε την γυναικα και το παιδι του φιλε και ας ηταν ηδη φτιαγμενος. αυτο ειναι ποιοτητα χαρακτηρα
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Sabrina.....NOW
images

σε ολα ανωτερη της φοξ, ακομα και τωρα που η αλλη ειναι μια κοντοχοντρη λεσβια πια
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
1
Like
5.413
Πόντοι
2.356
αυτο ειναι ποιοτητα χαρακτηρα
Στην κηδεία του μίλησαν γαμάτα όλοι για πάρτη του. Ο γιος του επίσης είπε ένα γαμάτο που του είπε ο Lemmy για τις βυζάρες της μάνας του. :2funny:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
424
Like
794
Πόντοι
81
Στην κηδεία του μίλησαν γαμάτα όλοι για πάρτη του. Ο γιος του επίσης είπε ένα γαμάτο που του είπε ο Lemmy για τις βυζάρες της μάνας του. :2funny:τον σεβονταν απαντες οχι μονο λογω μουσικης προσφορας αλλα και χαρακτηρα, ντομπρος και πλακατζης. τον ενισχυτη στο μπασο του τον ειχε στο 11 (παραγγελια διοτι ολα τερματιζαν στο 10)
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.145
Like
15.776
Πόντοι
3.656
Κομματάρες .... πριν παίξουν .... κοιτάγαμε να ποτίσουμε τα μουνέτα ... να τα πάρουμε για χορό
να πιάσουμε κανά κώλο .... μπούτι ... βυζί .... Ο,ΤΙ ΕΠΙΑΝΕΣ ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ !!!!!!!!



 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Τι αρσενικός, ρε τύπε; Αυτός έπαιρνε τσιμπούκια στα πάρκα φόρα παρτίδα. :confused:
Αρσενικός σε εμφάνιση εννοώ...ήταν σχεδόν σαν τους σκίνχεντ της εποχής του.
Κατά τα άλλα Εγγλέζος...εδώ πέρα ο Ρόμπι Γουίλιαμς έκανε μια δήλωση ότι είναι μεν str8 αλλά θα έκανε ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ με τον Ράσελ Κρόου...για Εγγλέζος αρκετά str8 ,κρατάει χαρακτήρα το παιδί...αν έκανε απόβαση στην Αγγλία ένα τάγμα μελών μας θα κατακτουσαμε όλη την χώρα και θα γυρνούσαμε πίσω τα κλεμμένα μάρμαρα κάνοντας παρέλαση με την ψωλή στο χέρι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
62
Like
39.971
Πόντοι
8.530
Στην κηδεία του μίλησαν γαμάτα όλοι για πάρτη του. Ο γιος του επίσης είπε ένα γαμάτο που του είπε ο Lemmy για τις βυζάρες της μάνας του. :2funny:
Τι δουλειά να κάνει το παιδί αυτό αφού είχε τέτοιους γονείς;
Ασχολείται με κάτι καλλιτεχνικό η έχει πέσει στα σκληρά και είναι μέσα στην ντάγκλα όλη μέρα κοιτάζοντας το ταβάνι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom