Νέα

Ποντίκια PC

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aquarius2756
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 838
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
374
Like
365
Πόντοι
21
Aν δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε και υπαρχει ορεξη για ποντικοπισοκουβεντα, πειτε τι ποντικια εχετε, ποια ποντικια σας βολευουν, αν εχετε βαλει καποιο στο ματι και τεσπα ποντικοκουβεντα να γινεται. Θα μου πεις, υπαρχουν sites που ασχολουνται με τετοια θεματα, απο την αλλη γιατι το π.χ. insomnia θα πρεπει ναχει την αποκλειστικοτητα μιας τετοιας συζητισης και οχι το bou.
Λοιπον, εχω στο κυριο pc ενα zeroground NIIRO, ενταξει οκ ειναι, οι λειτουργιες του καλυπτουν τις αναγκες μου, Το μεγεθος του μου πεφτει λιγο μικρο. Στο δευτερο pc εχω ενα genesis Xenon 200. Kκι αυτο ενταξει, πολλα κουμπακια, φωτακια κτλ. Εχουν χαλασει τα led, αλλα σαν ποντικι, λειτουργει μια χαρα. Απο μεγεθος και σχημα οτι καλυτερο εχω πιασει ποτε στο χερι μου.
Με βολευουν μεγαλα σε μεγεθος και λιγο βαρεια ποντικια που να γεμιζουν την χουφτα μου. Διστυχως δεν βγαζουν πλεον τετοια
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.770
Like
6.720
Πόντοι
1.056
Ο σωστός μύστης του bou έχει αυτό… :tooth:

IMG_4464.jpeg
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.181
Κριτικές
3
Like
2.736
Πόντοι
736
Aν δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε και υπαρχει ορεξη για ποντικοπισοκουβεντα, πειτε τι ποντικια εχετε, ποια ποντικια σας βολευουν, αν εχετε βαλει καποιο στο ματι και τεσπα ποντικοκουβεντα να γινεται. Θα μου πεις, υπαρχουν sites που ασχολουνται με τετοια θεματα, απο την αλλη γιατι το π.χ. insomnia θα πρεπει ναχει την αποκλειστικοτητα μιας τετοιας συζητισης και οχι το bou.
Λοιπον, εχω στο κυριο pc ενα zeroground NIIRO, ενταξει οκ ειναι, οι λειτουργιες του καλυπτουν τις αναγκες μου, Το μεγεθος του μου πεφτει λιγο μικρο. Στο δευτερο pc εχω ενα genesis Xenon 200. Kκι αυτο ενταξει, πολλα κουμπακια, φωτακια κτλ. Εχουν χαλασει τα led, αλλα σαν ποντικι, λειτουργει μια χαρα. Απο μεγεθος και σχημα οτι καλυτερο εχω πιασει ποτε στο χερι μου.
Με βολευουν μεγαλα σε μεγεθος και λιγο βαρεια ποντικια που να γεμιζουν την χουφτα μου. Διστυχως δεν βγαζουν πλεον τετοια
logitech g600 και τις 2 εκδοχες του(ασπρο,μαυρο)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Aν δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε και υπαρχει ορεξη για ποντικοπισοκουβεντα, πειτε τι ποντικια εχετε, ποια ποντικια σας βολευουν, αν εχετε βαλει καποιο στο ματι και τεσπα ποντικοκουβεντα να γινεται. Θα μου πεις, υπαρχουν sites που ασχολουνται με τετοια θεματα, απο την αλλη γιατι το π.χ. insomnia θα πρεπει ναχει την αποκλειστικοτητα μιας τετοιας συζητισης και οχι το bou.
Λοιπον, εχω στο κυριο pc ενα zeroground NIIRO, ενταξει οκ ειναι, οι λειτουργιες του καλυπτουν τις αναγκες μου, Το μεγεθος του μου πεφτει λιγο μικρο. Στο δευτερο pc εχω ενα genesis Xenon 200. Kκι αυτο ενταξει, πολλα κουμπακια, φωτακια κτλ. Εχουν χαλασει τα led, αλλα σαν ποντικι, λειτουργει μια χαρα. Απο μεγεθος και σχημα οτι καλυτερο εχω πιασει ποτε στο χερι μου.
Με βολευουν μεγαλα σε μεγεθος και λιγο βαρεια ποντικια που να γεμιζουν την χουφτα μου. Διστυχως δεν βγαζουν πλεον τετοια
Για φτηνα, νομιζω τα καλυτερα ειναι τα Gigabyte
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.786
Κριτικές
93
Like
45.991
Πόντοι
17.311
ενα ακομα ιδιαιτερα σοβαρο, πρωτοτυπο και αξιοπροσεκτο θρεντ του ιστοτοπου.
Good Bye Reaction GIF
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Aν δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε και υπαρχει ορεξη για ποντικοπισοκουβεντα, πειτε τι ποντικια εχετε, ποια ποντικια σας βολευουν, αν εχετε βαλει καποιο στο ματι και τεσπα ποντικοκουβεντα να γινεται. Θα μου πεις, υπαρχουν sites που ασχολουνται με τετοια θεματα, απο την αλλη γιατι το π.χ. insomnia θα πρεπει ναχει την αποκλειστικοτητα μιας τετοιας συζητισης και οχι το bou.
Λοιπον, εχω στο κυριο pc ενα zeroground NIIRO, ενταξει οκ ειναι, οι λειτουργιες του καλυπτουν τις αναγκες μου, Το μεγεθος του μου πεφτει λιγο μικρο. Στο δευτερο pc εχω ενα genesis Xenon 200. Kκι αυτο ενταξει, πολλα κουμπακια, φωτακια κτλ. Εχουν χαλασει τα led, αλλα σαν ποντικι, λειτουργει μια χαρα. Απο μεγεθος και σχημα οτι καλυτερο εχω πιασει ποτε στο χερι μου.
Με βολευουν μεγαλα σε μεγεθος και λιγο βαρεια ποντικια που να γεμιζουν την χουφτα μου. Διστυχως δεν βγαζουν πλεον τετοια
Εγω είχα πάρει πριν περίπου 2 χρόνια ένα σετ πληκτρολόγιο ποντίκι , της cooler master το devastator 3 γύρω στα 45 ευρώ είχε τότε αν θυμάμαι καλά. Και με έχει βολέψει το σετ ενώ το δε ποντίκι δουλεύει ακόμη , πιο πρίν έπαιρνα κάτι φτηνιάρικα απο τα jumbo και στο εξάμηνο - χρόνο χαλούσαν.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.635
Like
28.768
Πόντοι
6.056
Ποντικι Logitech G502 Lightspeed και προσφατα αγορασα και το πληκτρολογιο Logitech G915 Lightspeed.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.895
Κριτικές
38
Like
4.917
Πόντοι
2.696
Εγώ δοκίμασα πριν 3 χρόνια το παρακάτω και δεν το αλλάζω.Μάλιστα και στο γραφείο ζήτησα και μου έφεραν ένα τέτοιο.Ξεκούραστο,ακριβές και αποτελεσματικό.Είναι της Anker.Το πήρα ενσύρματο διότι με τα ασύρματα δεν έχω καλή εμπειρία.

20190318154710_anker_vertical_ergonomic.jpeg
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
MX Master της Logitech, από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Παράλληλα Corsair Scimitar RGB για τα κουμπάκια πλάι για εντολές.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Εγώ δοκίμασα πριν 3 χρόνια το παρακάτω και δεν το αλλάζω.Μάλιστα και στο γραφείο ζήτησα και μου έφεραν ένα τέτοιο.Ξεκούραστο,ακριβές και αποτελεσματικό.Είναι της Anker.Το πήρα ενσύρματο διότι με τα ασύρματα δεν έχω καλή εμπειρία.

20190318154710_anker_vertical_ergonomic.jpeg
Μακρια απο ασυρματα, τρωνε πολυ μπαταρια και χαλανε πιο ευκολα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Για πληκτρολογια.. μονο Logitech νταξει ανει ανα ραμμα..αλλα οκ ειναι αξιοπιστα. :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.895
Κριτικές
38
Like
4.917
Πόντοι
2.696
Μακρια απο ασυρματα, τρωνε πολυ μπαταρια και χαλανε πιο ευκολα.
Δεν είναι μόνο η μπαταρία.Είναι και το γεγονός ότι "τρελαίνονται" κι εκεί που πας τον κέρσορα π.χ κάτω αριστερά κάνεις κλικ κι έχει ανοίξει καρτέλα πάνω δεξιά!!!Με το ενσύρματο δεν έχω τέτοια θέματα
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
85
Πόντοι
0
Δεν είναι μόνο η μπαταρία.Είναι και το γεγονός ότι "τρελαίνονται" κι εκεί που πας τον κέρσορα π.χ κάτω αριστερά κάνεις κλικ κι έχει ανοίξει καρτέλα πάνω δεξιά!!!Με το ενσύρματο δεν έχω τέτοια θέματα
Ισχύει αυτο με το ενσυρματο ούτε γώ έχω κολλήματα ωραίο θρενττ πάντως
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.545
Πόντοι
2.646
Δεν είναι μόνο η μπαταρία.Είναι και το γεγονός ότι "τρελαίνονται" κι εκεί που πας τον κέρσορα π.χ κάτω αριστερά κάνεις κλικ κι έχει ανοίξει καρτέλα πάνω δεξιά!!!Με το ενσύρματο δεν έχω τέτοια θέματα
Αυτο που λες το ειχα παθει με ενσυρματο.. ολα χαλανε να ξερεις..απλα αλλο να αλλαζει καθε τοσο μπαταριες.
και φυσικα οτι χαλανε πιο ευκολα, λογικο ομως.. μου εχουν πεσει αρκετες φορες κατω τα ασυρματα.
 
OP
OP
A

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
374
Like
365
Πόντοι
21
Παλαια, ρε παιδια η μικρομαλακη ειχε βγαλει κατι πληκτρολογια και ποντικια του 10ευρου σκυλια πραγματικα. Ενα τετοιο, πεταμενο για χρονια στο υπογειο, μεσα στις λασπες, την υγρασια και τα ποντικοκουραδα, μπανιο με σαπουναδα και το λαστοιχο της βρυσης, πλυσημο με οινοπνευμα, ξανα και ξανα, στεγνωμα και ... δουλευει! Και η logiteck ομως ειχε βγαλει καποια αθανατα πληκτρολογια. Στα μοντερνα μπορει ναναι ομορφα και ναχουν ενα σωρο χρισημες λειτουργιες, μου την σπαει το οτι εχουν μικρα σε μεγεθος πληκτρα και οι χοντροδακτυλες μου πατανε συνεχως, δυο κουμπια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom