Νέα

Πολύωρο ταξίδι με λεωφορείο ! Πως περνάνε οι ώρες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.817
Πόντοι
8.006
να περασει την ωρα του ειπαμε όχι να βρει γκομενακι  :P
Δηλαδη αν ειναι διπλα σου κανενας βρωμιαρης ξεδοντιαρης, που θα εχει βαλει την εφημεριδα στα γονατα για να κοιταει το βυζι σου και να βαραει μαλακια κατω απο την εφημεριδα, θα του πιασεις κουβεντα?
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Δηλαδη αν ειναι διπλα σου κανενας βρωμιαρης ξεδοντιαρης, που θα εχει βαλει την εφημεριδα στα γονατα για να κοιταει το βυζι σου και να βαραει μαλακια κατω απο την εφημεριδα, θα του πιασεις κουβεντα?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
να γυρισουμε τσοντα δλδ !  :grin:
E ας μην το εκχυδαϊζουμε αγαπητέ  :cheesy: ,ασ το δούμε σαν μια πρωτοποριακή-εναλλακτική επιλογή για να "σπάσει" η ρουτίνα του πολύωρου και συνάμα κουραστικού ταξιδιού! ;)
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Δηλαδη αν ειναι διπλα σου κανενας βρωμιαρης ξεδοντιαρης, που θα εχει βαλει την εφημεριδα στα γονατα για να κοιταει το βυζι σου και να βαραει μαλακια κατω απο την εφημεριδα, θα του πιασεις κουβεντα?

:huh: οχι βεβαια

θα αλλαξω θεση.
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Αθήνα-Καλαμάτα/Αγρίνιο και τούμπαλιν δεν έχω πετύχει ποτέ δρομολόγιο με κενές θέσεις. Ευτυχώς τις περισσότερες φορές ήμουν με γκόμενο και απλωνόμουν πάνω του. :grin:
Πολύ παλιά για Θεσσαλονίκη ήμουν σε άδειο λεωφορείο, είχα πιάσει γαλαρία, μια χαρά κοιμήθηκα.

κλασσική περίπτωση γυναίκας που βρήκε το σώστο πιρφοροαγαπούλη για αυτήν  :grin:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
και εαν δεν εχει αλλη θεση,τι θα κανεις ???  :think:
Θα διαβάσει το άρθρο στην Σπορτντεϊ,που αφορά τα διεθνή,λίγο πιο "τονισμένο",καθώς και ολίγον τι αλλαγμένο ως προς το χρώμα και την υφή  :cheesy:.Τώρα το πόσο μεγάλο άρθρο θα διαβάσει εξαρτάται από πολλά,όπως π.χ πόσο καιρό είχε ο φίλτατος να  :cum:  :2on1:  :fuck1: και πόσο πολύ "χάρηκε" απο την-έστω οπτική-γνωριμία τους  :)
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Τους φανταζεσαι μαγουλακι-μαγουλακι να τριβουν μυτίτσες?

μπα δε νομίζω τύπε..
κανένας κακομοίρης θα είναι που θα του έχει πασάρει όλα τα γνωστά άχρηστα πράγματα που κουβαλούν οι γυναίκες
και θα τρώει και το άπλωμά της πάνω του χωρίς να πει λέξη! κατάντια! :2on1:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.817
Πόντοι
8.006
μπα δε νομίζω τύπε..
κανένας κακομοίρης θα είναι που θα του έχει πασάρει όλα τα γνωστά άχρηστα πράγματα που κουβαλούν οι γυναίκες
και θα τρώει και το άπλωμά της πάνω του χωρίς να πει λέξη! κατάντια! :2on1:
Ενταξει μωρε, αν εχει και κανενα βυζι της προκοπης δεν ειναι κακο να τριβεται και πανω σου ολο το ταξιδι.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.128
Πόντοι
1.686
Γιατι να εχεις γκομενα χωρις βυζι της προκοπής? :think:

Μήπως είσαι βυζολάγνος ;

:2funny: :2funny:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom