Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.338
Like
11.173
Πόντοι
3.656
Εγώ τύποι λέω να χαλαρώσετε όλοι με τις γνώσεις, τα πτυχία και την τεχνική σας κατάρτηση

και να αφήνετε τον καθένα να εκφράζει ότι άποψη θέλει και αν ξέρετε κάτι καλύτερο να τον διορθώνεται

έχει γίνει κρίντζυ η φάση σε κάθε δεύτερο ποστ να διαβάζουμε για το ποιος ξέρει νομικά και ποιος όχι και να μεταφράζουμε κάθε πτυχή της συζήτησης σε νομικό θέμα.

Λίγο η ελιτ να χαλαρώσει....ούτε είστε οι μόνοι επιστήμονες του σάιτ ούτε δείχνετε ανωτερότητα με το να προβάλετε σε κάθε ποστ τις γνώσεις σας και την ''αμάθεια'' του άλλου.

Δεν είναι εδώ το χάρβαρντ κλάμπ :confused:
 
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.115
Like
1.001
Πόντοι
96
αλλά συγκεκριμένες προτάσεις νόμων που θα τις καταθέτουν επίσημα και αν δεν τηρήσουν ένα ποσοστό από αυτές να μπαίνουν σε διαδικασία ερώτησης του λαού για το θέλει να πράξουν.
Αυτό φίλε το είχε υποστηρίξει ο Τζήμερος. Περίπου αυτό δηλαδή. Τρελό;

(άντε τώρα να μην σε ξαναπουν φασίστα...)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.120
Πόντοι
21.896
Γιαλαντζι λατίνα ....αυτοί είναι Αγρίκoi

Σήμερα είμαι στεναχωρημένη η δικιά μου αφού σαν αργεντινοκολομβιανα νιώθει άβολα με την κλιμάκωση των σχέσεων Κολομβίας Αργεντινής κ απελάσεις διπλωμάτων ...είχανε επεισόδιο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Εγώ τύποι λέω να χαλαρώσετε όλοι με τις γνώσεις, τα πτυχία και την τεχνική σας κατάρτηση

και να αφήνετε τον καθένα να εκφράζει ότι άποψη θέλει και αν ξέρετε κάτι καλύτερο να τον διορθώνεται

έχει γίνει κρίντζυ η φάση σε κάθε δεύτερο ποστ να διαβάζουμε για το ποιος ξέρει νομικά και ποιος όχι και να μεταφράζουμε κάθε πτυχή της συζήτησης σε νομικό θέμα.

Λίγο η ελιτ να χαλαρώσει....ούτε είστε οι μόνοι επιστήμονες του σάιτ ούτε δείχνετε ανωτερότητα με το να προβάλετε σε κάθε ποστ τις γνώσεις σας και την ''αμάθεια'' του άλλου.

Δεν είναι εδώ το χάρβαρντ κλάμπ :confused:
Συνελθε κι εσυ, οταν υπαρχουν καποιοι μη νομικοι που κανουν νομικες αναλυσεις και μαθηματα σε νομικούς, θα τα ακούνε χοντρα. Δεν μας καθιστά "ελίτ" το να διεκδικουμε το αυτονοητο να μην μας κάνουν μαθηματα νομικης οι μη νομικοι. Δεν ειναι "αποψη" τα νομικα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.338
Like
11.173
Πόντοι
3.656
Αυτό φίλε το είχε υποστηρίξει ο Τζήμερος. Περίπου αυτό δηλαδή. Τρελό;

(άντε τώρα να μην σε ξαναπουν φασίστα...)

Ο τζήμερος έχει πει πολλά καλά και η αλήθεια είναι ότι θα τον ψήφιζα.....αν δεν ήταν ολίγον τι φασίστας σε συγκεκριμένα θέματα...:confused:

(σε λίγο που θα πω και για άνιση κατανομή του πλούτου να δεις που θα με πουν κουμούνι.....)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Γιαλαντζι λατίνα ....αυτοί είναι Αγρίκoi

Σήμερα είμαι στεναχωρημένη η δικιά μου αφού σαν αργεντινοκολομβιανα νιώθει άβολα με την κλιμάκωση των σχέσεων Κολομβίας Αργεντινής κ απελάσεις διπλωμάτων ...είχανε επεισόδιο
Δυο θεοπαλαβοι κυβερνουν δυο τεραστιες χωρες.
Και συμπεριφερονται ως προεφηβοι.
Ο Μιλέι αποκαλεσε δολοφονο τον Πέτρο και ο Πετρο διεκοψε τις διπλωματικες σχεσεις με την Αργεντινη, ελεος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.137
Like
21.122
Πόντοι
5.506
Εσύ ρε μάγκα αν είσαι μηχανικός, αντί να κάνεις νομικές αναλύσεις οι οποίες βρίθουν ανοησιών (κατ' επιεική προσέγγιση), γιατί δε μας βοηθάς σε κάτι πολύ πιο χρήσιμο λόγω της ειδικότητάς σου και της γνώσης των νόμων της φυσικής;
Λ.χ. ποιες είναι οι δυνάμεις που αναπτύσσονται σε μία σύγκρουση τρένων με μία συγκεκριμένη ταχύτητα και πόσο καταστροφικές μπορούν να είναι αυτές οι δυνάμεις; ποιοι είναι οι παράγοντες που την επηρεάζουν τη σύγκρουση;

Δε σε ειρωνεύομαι, ρωτάω πραγματικά γιατί ωραία κάνεις αναλύσεις για θέματα που αγνοείς, μήπως θα μπορούσες να συνδράμεις με τη γνώση σου σε κάτι που πραγματικά γνωρίζεις;
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως ένας τέτοιος ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ μπορεί να έχει τέτοιες γνώσεις;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.338
Like
11.173
Πόντοι
3.656
Συνελθε κι εσυ, οταν υπαρχουν καποιοι μη νομικοι που κανουν νομικες αναλυσεις και μαθηματα σε νομικούς, θα τα ακούνε χοντρα. Δεν μας καθιστά "ελίτ" το να διεκδικουμε το αυτονοητο να μην μας κάνουν μαθηματα νομικης οι μη νομικοι. Δεν ειναι "αποψη" τα νομικα.
Πάρε παράδειγμα από άλλους που ενώ γνωρίζουν κάνουν νομικές διευκρινίσεις όχι ως παρατηρήσεις αλλά ως συνισφορά στην συζήτηση...με καμία πρόθεση να δείξουν τι παραπάνω ξέρουν από εσένα

και το αποτέλεσμα είναι φυσιολογικές συζητήσεις.

Δεν είσαι σε συγκέντρωση του συλλόγου σου..στο μπου.κομ είσαι

δεν σε υποχρεώνει κανένας να σταματήσεις να το κάνεις...εγώ επισήμανα κάτι που έχω παρατηρήσει...αν θες συνέχισε το.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.120
Πόντοι
21.896
Δυο θεοπαλαβοι κυβερνουν δυο τεραστιες χωρες.
Και συμπεριφερονται ως προεφηβοι.
Ο Μιλέι αποκαλεσε δολοφονο τον Πέτρο και ο Πετρο διεκοψε τις διπλωματικες σχεσεις με την Αργεντινη, ελεος
Δεν ήξεραν δεν ρωταγαν ;;Κούλη δεν έχουν κ για αυτό βουλιάζουν
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.568
Like
67.638
Πόντοι
12.756
ωχ , ηλεκτρονικη ψηφοφορία :tooth::tooth::tooth::tooth:
Τι εχει να γινει πάλι εκει μαλάκα μου
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.060
Like
2.835
Πόντοι
506
img_1_1711657484896.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom