Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.137
Like
21.122
Πόντοι
5.506
Ο βλαχαρος ο μπινες κάθεται και μιλάει για τις παρακολουθήσεις που όταν τον κάλεσαν για να ενημερωθεί για την παρακολούθηση του ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ.



Άντε ρε βλαχαδερο κατέβα να ακούσουμε ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΟ.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
333
Πόντοι
21

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.389
Πόντοι
12.056

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
Θα την καλεσει ο Μπαρμπι σπιτι του που θα κανει ενα σουαρε και θα ειμαι και εγω :coffee:
ο μπαρμπι παει με τραβελια....νου σου
α ξεχασαμε οτι η 5ετια μουλο ειχε περισσοτερους παιδοβια;σμους απο οτι ο νερωνας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχουμε εδώ μέσα δικηγόρο :think:
σιγουρο?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.886
Like
24.809
Πόντοι
5.006
Στην γιορτη του Βαγγου του Μαρινακη ρε τυπε , ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ , ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ;; ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ;;;

Ειχε κανονισει σουαρε ο Βαγγελης για μπιριμπα , πουρα , και λαμογιες :coffee:
Ετσι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.568
Like
67.642
Πόντοι
12.756

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
λιγο ντροπη....μπουρδελο τα εχετε κανει......4367 περιπου σκανδαλα σε 5 χρονια....ενταξει φτανει....
τα λεφτα σας τα παιδια μας
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.568
Like
67.642
Πόντοι
12.756
Μαλακα ο αλλος λεει για το ισοζυγιο πληρωμων ... πόσο μαλάκας ειναι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Θα σου πω συνολικά τί θεωρώ.
Θεωρώ ότι Καραμανλής και Σπίρτζης έχουν κάποια (την ίδια ακριβώς) ποινική ευθύνη γιατί ενώ η Ε.Ε. μας είχε δώσει λεφτά για να φτιάξουμε τηλεδιοίκηση δεν την φτιάξαμε ποτέ. Επί πλέον ο Καραμανλής έχει (είχε μάλλον) και την πολιτική ευθύνη γιατί έλεγε ανοησίες πως όλα ήταν ο.κ. ενώ δεν ήταν και γι' αυτό σωστά παραιτήθηκε. Άλλη ποινική ευθύνη σε πολιτικούς δεν βρίσκω.
Τώρα πως συσχετίζεις την όποια "συγκάλυψη" με τα οικονομικά σκάνδαλα, κάπου τα έχεις όλα μπλεγμένα στο μυαλό του (και δεν είσαι ο μόνος), αφού ο κάθε αρμόδιος δικαστικός λειτουργός παίρνει όσα στοιχεία θέλει.
Ο προφανής φυσικός αυτουργός είναι ο σταθμάρχης αλλά κατά την ταπεινή μου (μη ειδική) γνώμη οι ανθρωποκτονίες οι οποίες τον βαραίνουν δεν μπορούν καν να χαρακτηρισθούν "με ενδεχόμενο δόλο", προφανώς έγιναν από αμέλεια.
Τώρα το ποιός φταίει για την επιλογή του βλάκα σε τόσο υπεύθυνο πόστο και για το γενικότερο μπάχαλο των σιδηροδρόμων (και του γενικότερου δημόσιου τομέα) είναι μια μεγάλη, και πικρή διαχρονική ιστορία.
Και για να είμαι δίκαιος θα παραδεχθώ ότι και στο Μάτι είχε γίνει πολιτική εκμετάλλευση από την τότε αντιπολίτευση, αν και όχι του αυτού βαθμού, προς την οποία ήμουν και τότε απολύτως αντίθετος. Ξέρεις για ποιό λόγο; Διότι θέτω την λογική μου υπεράνω κάθε πολιτικής σκοπιμότητος, δεν βλέπω να το κάνουν πολλοί εδώ μέσα αυτό.
Oλα σωστα. Respect
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
Αυτιστικος ποζερας καταδεχεται να ακουσει μονο αρχηγους απο την 3η θεση και πανω.....:wanker:
ναι ρε πουστη ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΑΡΧΙΔΙ!!!!! ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΓΥΜΝΟ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΥΝΟΥΝ ΟΙ ΑΣΤΕΓΟΙ ΑΞΙΖΕΙ....θα παρει δρομο για εξωτερικο σαν τον αδερφο του σε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom