Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 361K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Δεν σας δώσαμε και κουπόνι ρε αχάριστοι των 20 ευρώ τον μήνα , για να αγοράσετε κονσέρβες σκυλοτροφών για να φάτε με βοδινό ΑΑΑ ποιότητας που είναι φθηνές [οι ληγμένες ]και δεν χαλάνε , και δεν χρειάζονται και ψυγείο και ρεύμα ?

Και μου θέλετε και τρένο που να σας πηγαίνει όπου θέλετε εσείς , και όχι όπου θέλει εκείνο , και να μην μου πηγαίνετε αντί για τον νέο κόσμο , στον άλλον κόσμο ? τι μαλακίες είναι αυτές ?

Τέρμα προκλητικοί . Και λίγα σας είπα .Αντε μπράβο .
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
Μάθανε τώρα όλοι και έχουν ξεσαλώσει . Θέλω να έχω ρεύμα , θέλω να μένω σε σπίτι , θέλω να έχω τηλέφωνο , θέλω να έχω νερό , θέλω να φοράω παπούτσια , θέλω να τρώω με πιο χαμηλό φπα το ρύζι και τα μακαρόνια και τις φακές , θέλω να τρώω και ψωμί , θέλω να μην κάνω αποστάσεις 50 χιλιόμετρων με τα πόδια

Έλα το τερμάτισαν .

Τύπε στο τέλος θα χουν απαίτηση να γαμάνε και καμιά ελλεηνίδα :confused::confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.997
Κριτικές
3
Like
10.481
Πόντοι
3.936
Μηδέν. Πες μου τωρα και τι αυξηση εχει το τελευταιο διμηνο στις τιμες η Ισπανια και τι η Ελλαδα, που δεν μειωσε τον ΦΠΑ. Θα εκπλαγείς. Για να μην κουραζεσαι, να σου πω οτι ολη τη μειωση του ΦΠΑ την εκαναν αυξηση στις τιμες και ειναι παλι οι ιδιες, χωρις καμια ωφελεια για τον καταναλωτη. Να τα ψαχνετε και λιγο, οχι μονο τις επικεφαλιδες


Βλακα ακομα περιμενω την πηγη σου εεεε

 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.657
Like
1.918
Πόντοι
216
@Oletiras , άμα ψάχνεις εγκεφαλικά απονεκρομενους τύπους, σου έχω εδώ έναν.

ουσιαστικά αυτός ο τύπος μας λέει, ότι ενώ είχε μπει το νερό στο αυλάκι με τα 2 μνημόνια και είχε πάρει το δρόμο του το θέμα, ο ΣΥΡΙΖΑ ευθύνεται επειδή έπρεπε να γυρίσει "τη ροή του ποταμού" πίσω..Ο συριζα πιάστηκε μαλακας (ηθελημένα σε ενα βαθμο επειδη ηθελε την εξουσια) και ολοκλήρωσε το έργο που είχα ξεκινήσει οι άλλοι και είχαν υλοποιήσει κατα 70%. Όλοι ξέρουν ότι όλο το σύστημα περίμενε πως και πως να του επιτεθεί ή να τον κατηγορισει και για το τελευταίο πεταμένο τσιγάρο στο δρόμο.. μιλάμε όλο το σύστημα (αρδ, πολιτικοί, μέχρι και ο τελευταίος δεξιός βρωμιάρης της γειτονιάς), έπρεπε να βρει κάτι να καταλογίσει στον ΣΥΡΙΖΑ, για το οποίο ευθυνόταν η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ απο το 74 και μετα..

οι ευθύνες του ΣΥΡΙΖΑ ήταν ότι εφόσον ειχε ένα δημοψήφισμα υπέρ του, δεν παραιτήθηκε εκείνη τη στιγμή σεβόμενος την ετοιμηγορια του λαού.. είπε να το δει πιο "επαγγελματικά" και φυσικά το πλήρωσε.. αλλα το να λες εσυ για συριζα και μνημονια ειναι ο ορισμός του "πες, πες, κατι θα μείνει"..
Τα ίδια λέμε λοιπόν αλλά είσαι γιωτάς και δεν το καταλαβαίνεις, και το γράφεις στην τελευταία πρόταση σαν να ήταν κάποιο μικρό λαθάκι, αυτό έκανε ακριβώς, για να κρατήσει την εξουσία ανέστρεψε ένα δημοψήφισμα που δεν έχει γίνει ποτέ και ψήφισε το χειρότερο μνημόνιο, τί άλλο χειρότερο να κάνει δηλαδή? πλήρης κατάλυση της δημοκρατίας. και μ αρέσει που διαχωρίζεις το πασοκ από το συριαζα, όταν τα μισά στελέχη του συριζα και το 90 τοις εκατό των ψηφοφόρων του είναι πασοκοι που είδαν το καράβι να βουλιάζει και την κοπάνησαν να συνεχίσουν την πασοκική μάσα μέσω συριζα.
 

0_0

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
Τα ίδια λέμε λοιπόν αλλά είσαι γιωτάς και δεν το καταλαβαίνεις, και το γράφεις στην τελευταία πρόταση σαν να ήταν κάποιο μικρό λαθάκι, αυτό έκανε ακριβώς, για να κρατήσει την εξουσία ανέστρεψε ένα δημοψήφισμα που δεν έχει γίνει ποτέ και ψήφισε το χειρότερο μνημόνιο, τί άλλο χειρότερο να κάνει δηλαδή? πλήρης κατάλυση της δημοκρατίας. και μ αρέσει που διαχωρίζεις το πασοκ από το συριαζα, όταν τα μισά στελέχη του συριζα και το 90 τοις εκατό των ψηφοφόρων του είναι πασοκοι που είδαν το καράβι να βουλιάζει και την κοπάνησαν να συνεχίσουν την πασοκική μάσα μέσω συριζα.
σωπα ρε μαλακα που δεν εχει ξαναγινει. δλδ ολοι οι αλλοι, ολα αυτα που περνανε, τα περνανε με την συναινεση του κοσμου? τα μνημονια, τις ιδιωτικοποιησεις, τις περικοπες δαπανων στην υγεια, την παιδεια κλπ?

καθολου μικρο λαθακι, πολυ μεγαλο λαθος και προδωσια ηταν και το ανεφερα και στο προπροηγουμενο μηνυμα.
απλα επειδη εισαι κομματοσκυλο και φορας παρωπιδες, θες να βγαλεις απο τη μυγα ξυγκι και να μου το παιξεις πονηριδης.

"Το χειροτερο μνημονιο".. τυπε, ποσο μαλάκας είσαι? Έχεις την εντυπωση οτι τα Μνημόνια ηταν τριλογία σαν τον Άρχοντα των δαχτυλιδιών, να τα κρίνουμε έτσι; Ήταν ΠΡΟΔΙΑΓΕΓΡΑΜΕΝΑ από την στιγμή που η ελλάδα μπήκε στο ΔΝΤ. Εκτός αν πιστευείς ότι απο το 2010, μέχρι το 2015 [που ήταν το 3ο Μνημόνιο που υπεγραψε ο Συριζα), η ελλάδα μπορούσε να ξεχρεώσει 340,27 δισ. ευρώ (147% του ΑΕΠ) που ηταν το χρέος όταν μπήκε στο ΔΝΤ ΤΟ 2010.

Το Συριζα φιλαρακο ξέρεις απο που προέρχεται πολιτικά? Απο το ΚΚΕ εσωτερικού και απο το ΕΑΡ (Ελληνική Αριστερά, ευρωκομμουνιστες). Αυτοι δεν ειχαν σχεση με την Σοσιαλοδημοκρατία του Πασοκ. Το ότι μεταφέρθηκε τμημα των ψηφοφορων και των πολιτικών του ΜΠΑΤΣΟΚ, στο ΣΥΡΙΖΑ έγκειται στο γεγονός ότι είχε πολωθεί ακραία το πολιτικό σκηνικό, με την ΝΔ να ασκει ακροδεξια κοινωνικη πολιτική και το ΠΑΣΟΚ στα ταρταρα διότι είχε υπογράψει το 1ο μνημόνιο και ευθυνόταν κατα μεγάλο βαθμό για την τροπή που πήραν τα πράγματα. Ο μέσος κεντρώος πήγε προς τα αριστερά διότι δεν είχε ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ.

Αυτό δε σημαίνει ότι ο ΣΥΡΙΖΑ και το μπατσοκ ειναι το ίδιο, αν και πλέον έχουν κοινά σημεία λόγω της μεγάλης μεταφοράς κεντρώων προς το ΣΥΡΙΖΑ.

Μιλάς για κατάλυση της δημοκρατίας? Ξεχνάς τα lockdown, την ατομική ευθυνη, το οτι στέλναμε sms για να βγουμε απο το σπιτι μας, τα πρόστιμα για μάσκες, τα πιστοποιητικά για να μπεις σε μαγαζί κλπ?
Τόσο δημοκράτης είσαι ε?
Ρε σαλτα και γαμησου.. και συ και τα κομματα σας μπουρδελα..
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.657
Like
1.918
Πόντοι
216
σωπα ρε μαλακα που δεν εχει ξαναγινει. δλδ ολοι οι αλλοι, ολα αυτα που περνανε, τα περνανε με την συναινεση του κοσμου? τα μνημονια, τις ιδιωτικοποιησεις, τις περικοπες δαπανων στην υγεια, την παιδεια κλπ?

καθολου μικρο λαθακι, πολυ μεγαλο λαθος και προδωσια ηταν και το ανεφερα και στο προπροηγουμενο μηνυμα.
απλα επειδη εισαι κομματοσκυλο και φορας παρωπιδες, θες να βγαλεις απο τη μυγα ξυγκι και να μου το παιξεις πονηριδης.

"Το χειροτερο μνημονιο".. τυπε, ποσο μαλάκας είσαι? Έχεις την εντυπωση οτι τα Μνημόνια ηταν τριλογία σαν τον Άρχοντα των δαχτυλιδιών, να τα κρίνουμε έτσι; Ήταν ΠΡΟΔΙΑΓΕΓΡΑΜΕΝΑ από την στιγμή που η ελλάδα μπήκε στο ΔΝΤ. Εκτός αν πιστευείς ότι απο το 2010, μέχρι το 2015 [που ήταν το 3ο Μνημόνιο που υπεγραψε ο Συριζα), η ελλάδα μπορούσε να ξεχρεώσει 340,27 δισ. ευρώ (147% του ΑΕΠ) που ηταν το χρέος όταν μπήκε στο ΔΝΤ ΤΟ 2010.

Το Συριζα φιλαρακο ξέρεις απο που προέρχεται πολιτικά? Απο το ΚΚΕ εσωτερικού και απο το ΕΑΡ (Ελληνική Αριστερά, ευρωκομμουνιστες). Αυτοι δεν ειχαν σχεση με την Σοσιαλοδημοκρατία του Πασοκ. Το ότι μεταφέρθηκε τμημα των ψηφοφορων και των πολιτικών του ΜΠΑΤΣΟΚ, στο ΣΥΡΙΖΑ έγκειται στο γεγονός ότι είχε πολωθεί ακραία το πολιτικό σκηνικό, με την ΝΔ να ασκει ακροδεξια κοινωνικη πολιτική και το ΠΑΣΟΚ στα ταρταρα διότι είχε υπογράψει το 1ο μνημόνιο και ευθυνόταν κατα μεγάλο βαθμό για την τροπή που πήραν τα πράγματα. Ο μέσος κεντρώος πήγε προς τα αριστερά διότι δεν είχε ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ.

Αυτό δε σημαίνει ότι ο ΣΥΡΙΖΑ και το μπατσοκ ειναι το ίδιο, αν και πλέον έχουν κοινά σημεία λόγω της μεγάλης μεταφοράς κεντρώων προς το ΣΥΡΙΖΑ.

Μιλάς για κατάλυση της δημοκρατίας? Ξεχνάς τα lockdown, την ατομική ευθυνη, το οτι στέλναμε sms για να βγουμε απο το σπιτι μας, τα πρόστιμα για μάσκες, τα πιστοποιητικά για να μπεις σε μαγαζί κλπ?
Τόσο δημοκράτης είσαι ε?
Ρε σαλτα και γαμησου.. και συ και τα κομματα σας μπουρδελα..
Είσαι χασικλής ή το παίζεις? Μιλάμε για δημοψήφισμα, για το πως περνάνε οι νόμοι χαίρω πολύ, και το συριζα τελευταία μέρα διακυβέρνησής του έκλεισε τη βουλή και ψήφισε τα μισά κακουργήματα να γίνουν πλημμελήματα γιατί το χρώσταγε στους ποινικούς ψηφοφόρους του και με τα σκόπια εξαγόρασε βουλευτές του καμμένου που είχαν ψηφιστεί επειδή έλεγαν ούτε ως παράγωγο η λέξη μακεδονία στα σκόπια, ψήφισαν μετά τα πάντα και τους έκανε ευρωβουλευτές, αυτά κι αν ήταν κατάλυση δημοκρατίας. αλλά λέμε για δημοψήφισμα που είναι άμεση δημοκρατία και μετά κάνεις το ακριβώς αντίθετο που σου απάντησε ο λαός σε αυτό που τον ρώτησες. δεν έχει σχεση το συριζα με το πασοκ που ο αρχηγός του είχε αφίσα του αλήτη του αντρέα στο δωμάτιό του, ο κωνσταντόπουλος ήταν πασοκάρα, τα μισά στελέχη προέρχονται από το πασοκ και όλοι οι κουτοπόνηροι πασόκοι ψηφοφόροι που κάνανε ζωή χαρισάμενη με δανεικά πίστεψαν το λαμόγιο τον κατσαπλιά οτι θα τους σβήσει τα δάνεια και πήγαν και τον ψήφισαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.353
Like
4.551
Πόντοι
1.706
Μηδέν. Πες μου τωρα και τι αυξηση εχει το τελευταιο διμηνο στις τιμες η Ισπανια και τι η Ελλαδα, που δεν μειωσε τον ΦΠΑ. Θα εκπλαγείς. Για να μην κουραζεσαι, να σου πω οτι ολη τη μειωση του ΦΠΑ την εκαναν αυξηση στις τιμες και ειναι παλι οι ιδιες, χωρις καμια ωφελεια για τον καταναλωτη. Να τα ψαχνετε και λιγο, οχι μονο τις επικεφαλιδες
Το νόημα της μείωσης του ΦΠΑ δεν ηταν η μείωση των τιμών. Ηταν ο έλεγχος της ανεξέλεγκτης αύξησης. Αν οι τιμές παρέμειναν οι ίδιες, προφανώς και το μέτρο πέτυχε το στόχο του. Και η ωφέλεια για τον καταναλωτή εξίσου προφανής. Σε αντίθεση με άλλες ευρωπαϊκές χώρες που οι τιμές ανεβαίνουν και ανεβαίνουν......
 

0_0

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
Είσαι χασικλής ή το παίζεις? Μιλάμε για δημοψήφισμα, για το πως περνάνε οι νόμοι χαίρω πολύ, και το συριζα τελευταία μέρα διακυβέρνησής του έκλεισε τη βουλή και ψήφισε τα μισά κακουργήματα να γίνουν πλημμελήματα γιατί το χρώσταγε στους ποινικούς ψηφοφόρους του και με τα σκόπια εξαγόρασε βουλευτές του καμμένου που είχαν ψηφιστεί επειδή έλεγαν ούτε ως παράγωγο η λέξη μακεδονία στα σκόπια, ψήφισαν μετά τα πάντα και τους έκανε ευρωβουλευτές, αυτά κι αν ήταν κατάλυση δημοκρατίας. αλλά λέμε για δημοψήφισμα που είναι άμεση δημοκρατία και μετά κάνεις το ακριβώς αντίθετο που σου απάντησε ο λαός σε αυτό που τον ρώτησες. δεν έχει σχεση το συριζα με το πασοκ που ο αρχηγός του είχε αφίσα του αλήτη του αντρέα στο δωμάτιό του, ο κωνσταντόπουλος ήταν πασοκάρα, τα μισά στελέχη προέρχονται από το πασοκ και όλοι οι κουτοπόνηροι πασόκοι ψηφοφόροι που κάνανε ζωή χαρισάμενη με δανεικά πίστεψαν το λαμόγιο τον κατσαπλιά οτι θα τους σβήσει τα δάνεια και πήγαν και τον ψήφισαν.
ακου τυπε, επειδη βαριεμαι να κανω μια ατερμονη συζητηση.. αν εσυ συνειδητοποιησες οτι στο "δημοψηφισμα" το δημ.πολιτευμα της ελλαδας δε λειτουργει και "καταλυεται" η δημοκρατία, πολυ απλα σε θεωρω ή χαζό ή ότι το λες με σκοπιμότητα για να χτυπησεις συγκεκριμενα το συριζα.

Σου έφερα ενα σωρο παραδειγματα, πολυ πιο προσφατα και κανεις το παγωνι. Απο 'κει και περα, βρες ενα συριζαιο να κανεις αντιπαραθεση γτ προσωπιικα στα @@ μου και ο συριζα, ουτε με ταιζει-ουτε με ποτίζει και ούτε την έψαξα και εγω ποτε ετσι. Επίσης, οι πασοκοι που πηγανε συριζα, αν εσυ λες κανει το ΣΥΡΙΖΑ-->Πασοκ, τοτε και εγω σου λεω, οτι και η ΝΔ που εχει κατι πρωην φασισταρια, Αδωνη, Πλευρη, Βορίδη κ.α. στις τάξεις της και έχει βάλει όλα τα φασιστάκια ψηφοφόρους της Χ.Α. στη μπατσαρία, είναι φασιστικό κόμμα. Είμαστε εντάξει? Bye..
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.384
Like
1.443
Πόντοι
266
τυπε χλεχλερκ εσυ εισαι; :think::confused::confused::confused:

Από την αρχή έγραψα ότι άλλοι το λένε τοπική τηλεδιοίκηση και άλλο το λένε σύστημα χειρισμού ας πούμε ο ΟΣΕ το λέει τοπική τηλεδιοίκηση

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.732
Like
67.924
Πόντοι
12.756
Σηκω φυγε απο εδω μεσα γαμιολη
τραβα στο νημα του Κουλη
Σκουπιδι του διαδικτυου
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.638
Like
11.390
Πόντοι
3.656
Από την αρχή έγραψα ότι άλλοι το λένε τοπική τηλεδιοίκηση και άλλο το λένε σύστημα χειρισμού ας πούμε ο ΟΣΕ το λέει τοπική τηλεδιοίκηση

Τύπε ντάμα εσύ όλα από την αρχή τα γράφεις...προπαγάνδα με το γάντι :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.647
Like
14.690
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.647
Like
14.690
Πόντοι
3.656
Από την αρχή έγραψα ότι άλλοι το λένε τοπική τηλεδιοίκηση και άλλο το λένε σύστημα χειρισμού ας πούμε ο ΟΣΕ το λέει τοπική τηλεδιοίκηση


τυπε και μανωλης να λεγεται το συστημα αυτο αντι για τηλεδιοικηση η τοπικη τηλεδιοικηση,αφου δεν μπορουσε να εμποδισει την συγκρουση στα τεμπη,τοτε δεν μετραει :confused::confused::confused:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.384
Like
1.443
Πόντοι
266
τυπε και μανωλης να λεγεται το συστημα αυτο αντι για τηλεδιοικηση η τοπικη τηλεδιοικηση,αφου δεν μπορουσε να εμποδισει την συγκρουση στα τεμπη,τοτε δεν μετραει :confused::confused::confused:
Όσα μέτρα και να έχεις παίζει ρόλο πάντα και ο ανθρώπινος παράγοντας

Πήγα και έκανα μαθήματα βέσπας φαίνεται
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.638
Like
11.390
Πόντοι
3.656
Όσα μέτρα και να έχεις παίζει ρόλο πάντα και ο ανθρώπινος παράγοντας

Πήγα και έκανα μαθήματα βέσπας φαίνεται
Έχεις δίκιο όποτε και που δώσαμε 700 εκατομμύρια καλύτερα που δεν πήγαν στα μέτρα προστασίας γιατί έτσι και αλλιώς ο ανθρώπινος παράγοντας παίζει μεγαλύτερο ρόλο....:jerking2:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
συνεχίζεται το θεμα με τον σταθμαρχη .. αυτος πρεπει να φταιει μονο

Τύπε ΑΥΤΟΣ και ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ φταίει! όχι η ανύπαρκτη ΡΑΕ, ο ΟΣΕ, η Ελλένιικ Τρείν και οι διοικήσεις τους, Υπουργοί με νόμο περί ευθύνης... είναι δυνατόν να θέλουμε συλλήψεις για όσους ΔΕΝ φταίνε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.384
Like
1.443
Πόντοι
266
Έχεις δίκιο όποτε και που δώσαμε 700 εκατομμύρια καλύτερα που δεν πήγαν στα μέτρα προστασίας γιατί έτσι και αλλιώς ο ανθρώπινος παράγοντας παίζει μεγαλύτερο ρόλο....:jerking2:

100 φορές το έχω πει
Αν κάποιοι έφαγαν λεφτά να τιμωρηθούν σύμφωνα με το νόμο
Αν κάποιος έχει αποδείξεις ότι κάπιοι συγκεκριμένοι έφαγαν λεφτά να το καταγγείλει με αποδείξεις
Κι αν κατηγορηθεί άνθρωπος με αποδείξεις και είναι ψέματα αυτός που είπε ψέματα για αυτόν να τιμωρηθεί για συκοφαντική δυσφήμιση

Η θεωρία σου που έγραψε προηγούμενο μήνυμα ότι πρέπει κάποιος να αποδείξει την αθωότητά του και όχι οι άλλοι να αποδείξουν την ενοχή του είναι σκέψεις ολοκληρωτικών καθεστώτων



Και για αυτό προφανώς ψηφίζεις μικρά κόμματα για τα μεγάλα κόμματα ούτε καν τολμούν να το ξεστομίσουν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.638
Like
11.390
Πόντοι
3.656
100 φορές το έχω πει
Αν κάποιοι έφαγαν λεφτά να τιμωρηθούν σύμφωνα με το νόμο
Αν κάποιος έχει αποδείξεις ότι κάπιοι συγκεκριμένοι έφαγαν λεφτά να το καταγγείλει με αποδείξεις
Κι αν κατηγορηθεί άνθρωπος με αποδείξεις και είναι ψέματα αυτός που είπε ψέματα για αυτόν να τιμωρηθεί για συκοφαντική δυσφήμιση

Η θεωρία σου που έγραψε προηγούμενο μήνυμα ότι πρέπει κάποιος να αποδείξει την αθωότητά του και όχι οι άλλοι να αποδείξουν την ενοχή του είναι σκέψεις ολοκληρωτικών καθεστώτων



Και για αυτό προφανώς ψηφίζεις μικρά κόμματα για τα μεγάλα κόμματα ούτε καν τολμούν να το ξεστομίσουν
Ναι λες αυτά τα γενικά αλλά στα μουλωχτά πετάς και την προπαγάνδα σου όπως το έγγραφο που και καλά αποδείκνυε ότι ο σταθμός είχε τηλεδιοίκηση και πήγε το βόδι από το κόμμα σας και έγινε ρεζίλι σε live streaming...και εβαλε το κομματόσκυλο του να το βουλώσει στον εργαζόμνενο..."έλα πες του να σταματήσει'' ....''τέλος.''

Πως σου φαίνονται αυτά για ολοκληρωτικές πρακτικές?
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.353
Like
4.551
Πόντοι
1.706
Από την αρχή έγραψα ότι άλλοι το λένε τοπική τηλεδιοίκηση και άλλο το λένε σύστημα χειρισμού ας πούμε ο ΟΣΕ το λέει τοπική τηλεδιοίκηση

Αυτός που το έλεγε τοπικό χειρισμό είναι Σταθμάρχης του ΟΣΕ. Προφανώς γνωρίζει άριστα τι του έχουν δώσει να χειρίζεται. Και τοπικός χειρισμός είναι.
Βέβαια θα μου πεις κι αυτός που του έλεγε να σταματήσει, με εντολή του βραδυποδα του υφυπουργού, υπάλληλος του ΟΣΕ είναι. Ούτε αυτός τόλμησε όμως να ισχυριστεί ότι είναι κάτι διαφορετικό από τοπικό χειρισμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom