Νέα

Poll - PC Security Suites

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40DDD
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προϊόν χρησιμοποιείτε για την προστασία στο PC σας;

  • Avast

    Ψήφοι: 8 25,0%
  • AVG

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Avira

    Ψήφοι: 2 6,3%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 2 6,3%
  • Eset

    Ψήφοι: 6 18,8%
  • F-Secure

    Ψήφοι: 1 3,1%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 3 9,4%
  • Microsoft

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Symantec

    Ψήφοι: 5 15,6%
  • Trend Micro

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κανένα - έχω Mac/Linux

    Ψήφοι: 2 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
ποιο απο ολα να διαλεξω?
οχι τα windows ειναι σπασμενα,δεν ειναι γνησια
Avast βαλε, το avg εχει γινει βαρυ τωρα τελευταια.

αν μιλαμε για παραθυρα γνησια microsoft security essentials free κ πολυ καλο 1 χρονο δεν εχω προβλημα
Μπορεις να το βαλεις και σε σπασμενα δεν υπαρχει κανενα προβλημα αρκει να μην κανεις ενημερωσει των windows.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αρχαριος δεν ειμαι απλα δεν εχο ασχολιθει με λινουχ ποτε μπορο να εχο οπος τορα 7 και χπ μαζι διλαδι να ζβισο τα χπ και να χρισιμοπειο λινουχ και 7 μαζι? σε διαφορετικα πατριοτ παντα!!??
 

Titan

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
786
Like
2
Πόντοι
6
Αν το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι προστασία από τους ιούς, καλύτερα είναι να κατεβάσεις κάποιο δωρεάν αντιικό παρά να εγκαθιστάς Linux. Ειδικά αν δεν έχεις προηγούμενη επαφή θα ζοριστείς λιγάκι στην αρχή. Οπότε ένα από τα Avira ή Avast σε φτιάχνουν μια χαρά. Είναι και ελαφριά για το λειτουργικό.
Εκτός βέβαια και αν θέλεις να ψαχτείς, οπότε πάσο...
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
αρχαριος δεν ειμαι απλα δεν εχο ασχολιθει με λινουχ ποτε μπορο να εχο οπος τορα 7 και χπ μαζι διλαδι να ζβισο τα χπ και να χρισιμοπειο λινουχ και 7 μαζι? σε διαφορετικα πατριοτ παντα!!??
Αν δεν θελεις να σβυσεις κανενα μπορεις να περασεις τα ubuntu σε φλασακι των 8gb χωρις να πειραξεις τους σκληρους δισκους.
Ισος να εχεις ενα θεμα με τους οδηγους για αυτο κανε μια ερευνα στο φορουμ της ubuntu να δεις αν υπαρχη προβλημα με καποιες συσκευες που εχεις στον η/υ.
 
OP
OP
40DDD

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Αντιμπάριους; :2funny: :rockon:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Free και καλο ξεχασε το,θα σου παρουν τα σωβρακα.Καλυτερα κατεβασε ενα σπασμενο κασπερσκυ η nod32
 
OP
OP
40DDD

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Update

Μια φίλη κόλλησε rootkit και έστησα F-Secure στο PC της, αλλά το προϊόν μάλλον έχει πρόβλημα με ήδη μολυσμένα μηχανήματα. :- Το έσβηνε σε κάθε επανεκίνηση - δηλ δεν μπορούσε να το βγάλει εντελώς. :P

Anyway, κατέβασα από M$ που άκουγα καλά λόγια τελευταία και όντως το καθάρισε 100%. :rockon: Πιστεύω λοιπόν ότι με Avast ή Μ$ Security Essentials (free και τα 2 ;)) μπορεί κανείς να είναι απόλυτα προστατευμένος. :)


Αυτά. :sunglasses:

 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Mia προσφορα στους φιλους του φορουμ.Δωρεαν antivirus suite με σειριακό για 1 χρόνο trustport total protection 2012(ενσωματωνει 2 διαφορετικα scan engines του avg και bitdefender)
το προιον ειναι αξιας 49.95 ευρο κατεβαζετε απο εδω Για τον σειριακο
1)πατε εδω 2)καντε κλικ play now with facebook
3)kante αποδοχη το παιχνιδι στο facebook
4) αποκωδικοποιήστε την πρόταση δεν χρειαζεται να  προχωρηστε σε 2ο 3ο επιπεδο κτλ.Το 1ο φτανει  εκτος εαν βαλατε στο ματι το σκορ και το xbox 360
αντε για να βοηθήσω το πρώτο quiz αν δεν το εχουν αλλάξει ει ναι
We Must Suppress
Information That
Trustport Products have
Thirteen Categories of
unwanted websites
which are possible to
block using their
parental lock as we
want to spread as many
virus as possible

καλη επιτυχια!!!
ΥΓ αν και εμφανίζεται ο σειριακός στην οθονη τον στέλνει και στο εμαιλ που εχεται δηλώσει στο fb .Κοιταχτε επισης στο εμαιλ σας αν δεν υπάρχει στα εισερχόμενα να εχει πάει στα spam
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Εγω χρησιμοποιω το αβαστ! Το προτιμω επειδη ειναι ελαφρυ δε σου κανει τον υπολογιστη να σερνεται και δε σου ζαλιζει ταρχιδια!
Κατα τα αλλα και να κολλησω ιο σταρχιδια μου πιο πολυ το εχω το αβαστ για να λεω οτι εχω αντιβαιρους 
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
βάλτε το esset AV trial και κάθε φορά που λήγει το username/password πάρτε ένα από αυτά που υπάρχει στο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom