Νέα

Πωλίνα Σανταλοβάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakoskyli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 737
  • Εμφανίσεις 114K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
πωλινα απο σεξ πως παμε?
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
to kako skili  psotho  den  ehei.....  esu  eisai  apo  aftous    ....i  apo  tou  allous  skulia  moro mou?????  an  thimame  kala kati  eheis  grapsei  sto  parelthos  ....????!!!! e  loipon  i tyhi sou  hamogelase  !!!!  eimai  edo  prosopika  meta  tis  malakies  pou  diavazo  edo gia  mena  !!!!!  mipos  theleis  na rotisei  kati    tora  pou  eiomai  edo????!!!!  elate paidia  akou!!!!!!????????!!!!!me poli  prosohi!!!!!! :huh: :huh: :huh: :huh:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
to kako skili  psotho  den  ehei.....   esu   eisai   apo  aftous    ....i   apo   tou  allous   skulia  moro mou?????   an   thimame  kala kati  eheis  grapsei   sto  parelthos   ....????!!!! e  loipon  i tyhi sou  hamogelase  !!!!  eimai   edo  prosopika  meta  tis  malakies  pou  diavazo  edo gia  mena   !!!!!   mipos   theleis   na rotisei   kati    tora   pou  eiomai  edo????!!!!   elate paidia   akou!!!!!!????????!!!!!me poli  prosohi!!!!!! :huh: :huh: :huh: :huh:

εγω ειχα μια απορια αλλα στην εστειλα με pm..ειμαι ντροπαλο αγορι,γι'αυτο :grin:
 

kpen

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Την εχω δει την κοπελα απο κοντα μαγκες...Κ γω κ ενας φιλος μου παθαμε μουνοπλακα!!!!  :lheel:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
O Τotti το ξερει οτι βγηκε φωτογραφια με την τυπισα(στο προφιλ της ειναι η φωτο)?
Και δεν πηρε ενα αυτογραφο ο μαλακας ..... :2funny:
Πολυ ωραιο παιδι παντως ηταν στα φορτε της πριν καμποσα χρονακια.
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
ap  den  pame  !!!!!!!!!tipota!!!!!!ton  epiasa  ton  kalo mou  me  mia  ksekolo  uokrani  to mpazo!!!!!  giati  epsahne  horigo  aftos  diladi  mia  ilithia  na  sizei  na  ton  maggyrebei  kai  tsampa  piretria !!!!!poli  maga!!!!!kala  ton  pira  hampari!!!!!!  me  kolise  gripi    eimouna  halia    metaksi  elege  oti  einai  arrostos  alla  eulepa  sto  facebook  sunehia  foto  pou  travage  allos!!!  kai  leo  den  kano  do???  e  kai  ekana  !!!!!den  mou  anoige  portes  mpoukara  me  kapoion allon  pou  katalathos  anoikse  kai  gia  kaki tou  tyhi  kanoikse !!!kala  egine  hamos!!! me  eugale  trili  mprousta  stin  oukrani savra  po po  patsavoura  milame  o  savourogameis!!!alla  euharistithika  meta  !!!! savra  paremeine ekei  afou  perimene  malon  apo  greece  lover  na tin  pantreftei  kapote  malon  epsanhe  gia  parasini  karta !!!!xaxaxax    !!prasina  arhidia  tha  parei !!!tha  faei  kai ta  lefta  apo ......  ksero  ego ti  kanei!!!!  malon  itan  aftos  apo  ti  katalava  arpahtiko!!!alla  mou  elege  oti  egei  eteria  me  websaid !!!  katalathoa  itan kai modelo  aslani..,afta  ta  duo pas  pane  den  ksero...xaxaxax!!! 
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.942
Like
30.257
Πόντοι
5.006
Κάνε κλικ στο "Παράθεση" όταν θες να απαντήσεις σε κάποιο μήνυμα και γράφε από κάτω.  ;)  :-*
Είδες μουνί και έτρεξες να βοηθήσεις έ;
Mην χάσεις.
Εμείς σε παρακαλάγαμε και έλεγες διαβάστε τις λειτουργίες του forum  :s&m_3:

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βρε συ Πωλινα σαν μου φαινεται οτι θα ηξερες καλυτερα ελληνικα μετα απο τοσα χρονια στην Ελλαδα!!!
Εισαι σιγουρα η Πωλινα η ασχολουμαστε με κανεναν κλωνο!!! :-
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
σιγα την γκομενα..μια κοινη ξυνη ελλεινίδα!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.753
Πόντοι
1.206
Πάντως μαγκιά της που έφιαξε λογαριασμό στο σάιτ και μπήκε να πει την άποψή της, όποια και νά ΄ναι.
Οι περισσότερες κρύβουν το κεφάλι τους στην άμμο.
Δήθεν "καθώς πρέπει" κορίτσια, όχι και να συμμετέχουμε σε μπουρδελοσάιτ!
Κι αυτή εκτίθεται με το όνομά της, εμείς με νικς, μην το ξεχνάμε αυτό.

Αλλά ρε κούκλα τόσο νωρίς ξυπνάς; Θα γέρασες μάλλον, διότι οι μεγάλοι άνθρωποι ξυπνάνε νωρίς χωρίς να έχουν τίποτα να κάνουν! :cheesy:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Πάντως μαγκιά της που έφιαξε λογαριασμό στο σάιτ και μπήκε να πει την άποψή της, όποια και νά ΄ναι.
Οι περισσότερες κρύβουν το κεφάλι τους στην άμμο.
Δήθεν "καθώς πρέπει" κορίτσια, όχι και να συμμετέχουμε σε μπουρδελοσάιτ!
Κι αυτή εκτίθεται με το όνομά της, εμείς με νικς, μην το ξεχνάμε αυτό.

Αλλά ρε κούκλα τόσο νωρίς ξυπνάς; Θα γέρασες μάλλον, διότι οι μεγάλοι άνθρωποι ξυπνάνε νωρίς χωρίς να έχουν τίποτα να κάνουν! :cheesy:
κανας κλωνος θα ειναι δικε μου!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.753
Πόντοι
1.206
κανας κλωνος θα ειναι δικε μου!!

Μπορεί αλλά στο προφίλ της έχει προσωπικές της φωτός. Θα μου πεις ο οποιοσδήποτε τις σήκωνε από το f/b της.
Αλλά ποιος και γιατί να κάνει όλη αυτή τη φασαρία;
Εν τάξει κανένας καψουράκος ίσως...
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Επειδή διαβάζω πολλές βλακείες εδώ μέσα..Όσα δεν φτάνει η Αλεπού παιδιά... Η γυναίκα είναι κορμάρα.Στο κάτω κάτω δεν είναι και 25αρα. Δηλαδή οι γκόμενες που κυκλοφορείτε είναι όλες MISS COSMOS? Και όσοι είναι μάγκες και τα καταφέρουν να επιβιώσουν σε μια ξένη χώρα, ας σχολιάσουν την προφορά των άλλων.Όσο για τα ζώα που διάβασα, όταν κάποιος δεν βρίσκει τρυφερότητα και σεβασμό στους Ανθρώπους, την αναζητά στα ζώα.Άλλωστε εμείς είμαστε πιο αιμοβόρα ζώα.Και σιγά την τσόντα( αν είναι αυτή )Κάποιος γκόμενος θα την τράβηξε βγαίνοντας απ το μπάνιο και θεώρησε μαγκιά να το δημοσιεύσει. Για μένα αυτός είναι χειρότερος από κάθε βίζιτα.Όσο για το τελευταίο, βίζιτες είναι όλες οι Ελληνίδες γκόμενες που κυκλοφορούμε, οι οποίες θέλουν μόνο να περνούν καλά και δεν βάζουν ποτέ το χέρι στην τσέπη.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Βρε συ Πωλινα σαν μου φαινεται οτι θα ηξερες καλυτερα ελληνικα μετα απο τοσα χρονια στην Ελλαδα!!!
Εισαι σιγουρα η Πωλινα η ασχολουμαστε με κανεναν κλωνο!!! :-
Αυτή είναι.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Πωλίνα, καλώς ήλθες στο bourdela.com. Χωρίς να φανώ αδιάκριτος, θα ήθελα να σε ρωτήσω για ποιο λόγο αποφάσισες να γίνεις μέλος του σάιτ.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom