Νέα

Πωλείται πορτοφόλι, βραχιόλι και ρολόι (παρακαλώ μη συγχωνευτεί με άλλο νήμα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nimertis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα για όποιον θέλει τα ίδια πράγματα σε εξευτελιστική τιμή το ρολόι μπορεί να το βρει στα ΚΤΕΛ Κηφισού από πλανόδιους πωλητές Τσιγγάνους.Και το πορτοφόλι έξω από  την ΑΣΣΟΕ Πατησίων στην υπαίθρια αγορά από Σενεγαλεζους
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
3.344
Πόντοι
736
Στα αρχιδια μας τα βραχιολια σου ...

εδω ειναι το BOURDELA δεν ειναι η χρυση ευκαιρια


 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
έχω πράμα που σαλεύει λέμε!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.432
Κριτικές
31
Like
12.124
Πόντοι
5.097
"Δες το σαν μια ερωτική συνεύρεση με καποιον άγνωστο ειμαι σίγουρος ότι θα περάσεις πολύ καλά ,αν δεν σου αρέσω η σε ενόχληση κάτι φεύγεις,και πάνω από ολα με εχεμύθεια ούτε εγώ άλλα πιστεύω ούτε εσύ θα ήθελες να μαθευτεί σε 3τους,ειμαι διατιθέμενος να ανεβάσω το πόσο σε 400"

ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΙΜΙ
Mlk κάνεις 400 δεν θα βρείς πουθενά,μάξ πενηνταράκι,σκέψου το.  :think:
Τα 400 πόσα βραχιόλια πρέπει να πουλήσεις για να τα βγάλεις?  :think:
 
OP
OP
nimertis

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Και μπραβο στον λακαμα που ενώ του είπα πως δεν μπορώ να μιλήσω γιατί ήμουν έξω στην καταιγίδα, που είπε πως χέστηκε και νευρίασε που τον έβρισα.

Ήθελε λέει απλά να σιγουρευτεί πως είμαι γυναίκα γι’αυτο ρώταγε και ηλικίες. Γελοίο υποκείμενο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.125
Πόντοι
5.506
Και μπραβο στον λακαμα που ενώ του είπα πως δεν μπορώ να μιλήσω γιατί ήμουν έξω στην καταιγίδα, που είπε πως χέστηκε και νευρίασε που τον έβρισα.

Ήθελε λέει απλά να σιγουρευτεί πως είμαι γυναίκα γι’αυτο ρώταγε και ηλικίες. Γελοίο υποκείμενο



Αυτές οι παρεξηγήσεις καλό είναι να μη γίνονται.  :S
 
OP
OP
nimertis

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Αυτές οι παρεξηγήσεις καλό είναι να μη γίνονται.  :S
Αυτές οι παρεξηγήσεις καλό είναι να μη γίνονται.  :S

Ποια ακριβώς παρεξήγηση; Ήθελε τηλέφωνο για να δει πως δεν είμαι ρομά διότι του την είχαν πέσει λέει στο παρελθόν, λέω οκ δίκιο έχει, αρχίζει τα τηλέφωνα ενώ ήμουν σχολή, στέλνω μήνυμα πως θα καλέσω, δεν μπορούσε αυτός μετά και άρχισε ανάκριση μέσω viber τι ρόλο βαράω στη σχολή, αν είμαι εγώ στη φωτό, πόσων ετών είμαι και αηδίες. Λέω σόρρυ δεν μπορώ (έπεφτε χαλάζι ξαφνικά), άρχισε να πρήζει και τον έβρισα όταν μου είπε πως χέστηκε για την ταλαιπωρία μου και θα έπρεπε να του απαντήσω ΤΩΡΑ αμέσως.

Δεν καταλαβαίνω τι ψυχοπάθεια κουβαλάει ο καθένας και δεν με ενδιαφέρει να την καταλάβω.
Και εύχομαι τα χειρότερα για κείνον πραγματικά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.715
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Ποια ακριβώς παρεξήγηση; Ήθελε τηλέφωνο για να δει πως δεν είμαι ρομά διότι του την είχαν πέσει λέει στο παρελθόν, λέω οκ δίκιο έχει, αρχίζει τα τηλέφωνα ενώ ήμουν σχολή, στέλνω μήνυμα πως θα καλέσω, δεν μπορούσε αυτός μετά και άρχισε ανάκριση μέσω viber τι ρόλο βαράω στη σχολή, αν είμαι εγώ στη φωτό, πόσων ετών είμαι και αηδίες. Λέω σόρρυ δεν μπορώ (έπεφτε χαλάζι ξαφνικά), άρχισε να πρήζει και τον έβρισα όταν μου είπε πως χέστηκε για την ταλαιπωρία μου και θα έπρεπε να του απαντήσω ΤΩΡΑ αμέσως.

Δεν καταλαβαίνω τι ψυχοπάθεια κουβαλάει ο καθένας και δεν με ενδιαφέρει να την καταλάβω.
Και εύχομαι τα χειρότερα για κείνον πραγματικά.
Mηπως να μαθουμε και ποιο μελος ειναι? Θα ηταν πολυ ενδιαφερον
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.432
Κριτικές
31
Like
12.124
Πόντοι
5.097
Ποια ακριβώς παρεξήγηση; Ήθελε τηλέφωνο για να δει πως δεν είμαι ρομά διότι του την είχαν πέσει λέει στο παρελθόν, λέω οκ δίκιο έχει, αρχίζει τα τηλέφωνα ενώ ήμουν σχολή, στέλνω μήνυμα πως θα καλέσω, δεν μπορούσε αυτός μετά και άρχισε ανάκριση μέσω viber τι ρόλο βαράω στη σχολή, αν είμαι εγώ στη φωτό, πόσων ετών είμαι και αηδίες. Λέω σόρρυ δεν μπορώ (έπεφτε χαλάζι ξαφνικά), άρχισε να πρήζει και τον έβρισα όταν μου είπε πως χέστηκε για την ταλαιπωρία μου και θα έπρεπε να του απαντήσω ΤΩΡΑ αμέσως.

Δεν καταλαβαίνω τι ψυχοπάθεια κουβαλάει ο καθένας και δεν με ενδιαφέρει να την καταλάβω.
Και εύχομαι τα χειρότερα για κείνον πραγματικά.
Θα μου δώσεις τηλεφωνάκι?  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom