Νέα

Πωλειται λαπτοπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Odin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Να ,δεν ειχε πεταχτει ακομα κανενας εξυπνος και ελεγα που σας κρυψανε.....Εσυ φιλαρακο πρεπει να εισαι απο αυτους που θελουν duo ζιζελ και καρμεν ελεκτρα για ολο το βραδυ με 150 ευρω και θα πανε να τους κοψουν και το δεκαρικο για να γινει value for money το ντουετο

Τηρουμενων των αναλογιων θα πεταει μεγαλεεεεεεεε!!! Αμα μου βρεις εσυ καινουργιο λαπτοπ με 17αρα οθονη και ας εχει τον χειρηστο επεξεργαστη κατω απο 550-600 ευρω σφυρα μου κλεφτικα α και φυσικα θα ειναι χωρις ανεξαρτητη καρτα γραφικων,ετσι για να σου τρωει η onboard την ram να γουσταρεις!

Τι θες ρε μεγαλε να παρεις με 180-200 ευρω? ουτε netbook  δεν περνεις οχι λαπτοπ.....οπως προειπα,ενα google "μεταχειρισμενα λαπτοπ" να ριξεται μια ματια τιμες και χαρακτηριστικα και μιλαμε,και χρυση ευκαιρια επισης
Που να δεις και ποσοι τα αγοραζουν......
 

tsizkeik

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον το μοντελο ειναι το amilo XI 1546,φιλαρακια το λαπτοπ αυτο μου το περνουν μαγαζια για ανακυκλωση και ανταλλακτικα 90 ευρω και ο μαγκας στο μαγαζι μου ειπε γιατι το σκοτωνεις ρε φιλε αφου ειναι μια χαρα, γι'αυτο αν εχει κανενας ακομα κανενα και το δινει στα 40-50 ευρω που γραφετε εγω αγοραζω καμια 10αρια να τα παω για ανακυκλωση να βγαλω καμια 400αρα αερατη να παω σε κανα CT στην υγεια σας.Εχει κανενας ψαξει για μεταχειρισμενο λαπτοπ στο ιντερνετ να βρει παντου χειροτερα μηχανηματα με περισσοτερα λεφτα...?

Τα σημερινα λαπτοπ παντως με τα 300 και τα 400 ευρω με κατι επεξεργαστες ιντελ Β950 και τετοια τα παταει ακομα και ας ειναι μοντελο 2007,δεν νομιζω βεβαιο οτι ζητησα γνωμες ποσο κανει,αν ειναι για 50 ευρω θα το παω για ανακυκλωση να παρω 90-100 η θα το δωσω στο ανηψακι μου να παιζει...

Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ακομα παιζει σημερινα παιχνιδια ,οχι στο τερμα αλλα τα παιζει και αν βαλεις και μια μνημουλα ακομα απο ενα στοκατζιδικο θα πεταει

Επειδη εχω 3 περιπου ιδια λαπτοπ, που ακριβως μπορω να τα παω για να παρω 90-100 ευρω η εστω μια τιμη. Δεν ηξερα καν οτι υπαρχει τετοια υπηρεσια στην Ελλαδα
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ξερει κανεις μαγαζια που θα βρω φθηνα μεταχειρισμενα μινι λαπτοπ 10 ιντσων ;;
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ξερει κανεις μαγαζια που θα βρω φθηνα μεταχειρισμενα μινι λαπτοπ 10 ιντσων ;;

Στο κέντρο δεν έχει κάτι τέτοια μαγαζάκια με τεράστιες κόκκινες πινακίδες που λένε ότι ανταλλάσουν και πωλούν μεταχειρισμένα?
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
θελω να βρω ενα 10αρι 100-120 ευρω
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Αλήθεια δεν μπορώ να θυμηθώ πού ακριβώς ήταν, με θυμάμαι απλά να βλέπω τα μαγαζιά μέσα από το τρόλλευ. Ομόνοια κοντά, οπότε για να είμαι σε τρόλλευ ή Σταδίου ή Πανεπιστημίου.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αλήθεια δεν μπορώ να θυμηθώ πού ακριβώς ήταν, με θυμάμαι απλά να βλέπω τα μαγαζιά μέσα από το τρόλλευ. Ομόνοια κοντά, οπότε για να είμαι σε τρόλλευ ή Σταδίου ή Πανεπιστημίου.

δηλαδη μου λες γυρνα ολη την ομονοια, πανεπιστημιου και σταδιου;;
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δηλαδη μου λες γυρνα ολη την ομονοια, πανεπιστημιου και σταδιου;;

10 λεπτά να σου πάρει μωρέ? Δε σου είπα ΟΛΗ τη Σταδίου κι ΟΛΗ την Πανεπιστημίου. Πολύ κοντά στην Ομόνοια είναι. Ε να πάω εγώ μήπως? :P

Έλα, έπεσε κι η ζέστη σήμερα.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
10 λεπτά να σου πάρει μωρέ? Δε σου είπα ΟΛΗ τη Σταδίου κι ΟΛΗ την Πανεπιστημίου. Πολύ κοντά στην Ομόνοια είναι. Ε να πάω εγώ μήπως? :P

Έλα, έπεσε κι η ζέστη σήμερα.

κανω παραπανω..απολαμβανω την διαδρομη..βγαζω φοτος
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Φοράς και κάλτσα με το πεδιλάκι, είμαι σίγουρη. :cheesy:

θα σου πω ενα μυστικο πως να σ εξυπηρετουν καλυτερα παντου εξω

θα πηγαινεις στα μαγαζια με καλτσα, πεδιλο,καπελο καουμπου, χαρτη και καμερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom