Νέα

Ποιός έχει πάει με μαύρη από Γιαννιτσών ή Μοναστηρίου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα muresan79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jerrytop21

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2020
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Ξέρετε καμιά μαύρη που να έχει δικό της χώρο Πατήσια και γύρο περιοχές ρε μαγγες?
 

noob4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Πριν χρονια οι μαυρες κανανε πιατσα στην Εγνατια στο υψος της Κολομβου. Ενα βραδυ λοιπον ειπα να παω με μια για να δω πως ειναι, δεν ειχα παει ποτε με πιατσοβια πιο πριν. Με λεει μια 20 για αυτην και 10 για το ξενοδοχειο. Οκ της τα δινω, ανεβαινουμε στο δωματιο ξεκιναει με στομα εννοειται αφου με εβαλε σκουφι, ολα τελεια μεχρι εκει αλλα μετα που εβγαλε τα ρουχα της η κοπελα μυριζε παρα πολυ ασχημα:confused: μου επεσε το ηθικο και το ανηθικο, και σκεφτομουν απ'τη μια να την πω κανε ενα ντουζ ρε κοπελα μου, αλλα κωλοσα γιατι σκεφτηκα μεσα στο μπανιο μην ηταν κανενας νταβας και εβγαινε και με κυνηγουσε ξερω γω. Τελος παντων η δουλεια εγινε αλλα δεν το ευχαριστηθηκα οπως θα ηθελα. Απο τοτε δεν εχω ξαναπαει με πιατσοβια, εχει κανα μηνα που περναω απο Γιαννιτσων και εκει στο one salonika βλεπω διαφορες ωραιες μαυρουλες και σκεφτομαι να το ξαναεπιχειρησω αλλα εχω 2 αποριες. Η πρωτη ειναι με την καθαριοτητα αυτες πως τα πανε? Επεσα στην περιπτωση την αλλη φορα ή γενικα ετσι ειναι η φαση στην πιατσα? Και η δευτερη απορια μου ειναι, σε ξενοδοχεια πηγαινουν? Προτιμω κρεβατι και οχι μεσα στο αυτοκινητο ή εξω στα ορθια
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.217
Πόντοι
746
Καλησπερα σε ολους. Πριν χρονια οι μαυρες κανανε πιατσα στην Εγνατια στο υψος της Κολομβου. Ενα βραδυ λοιπον ειπα να παω με μια για να δω πως ειναι, δεν ειχα παει ποτε με πιατσοβια πιο πριν. Με λεει μια 20 για αυτην και 10 για το ξενοδοχειο. Οκ της τα δινω, ανεβαινουμε στο δωματιο ξεκιναει με στομα εννοειται αφου με εβαλε σκουφι, ολα τελεια μεχρι εκει αλλα μετα που εβγαλε τα ρουχα της η κοπελα μυριζε παρα πολυ ασχημα:confused: μου επεσε το ηθικο και το ανηθικο, και σκεφτομουν απ'τη μια να την πω κανε ενα ντουζ ρε κοπελα μου, αλλα κωλοσα γιατι σκεφτηκα μεσα στο μπανιο μην ηταν κανενας νταβας και εβγαινε και με κυνηγουσε ξερω γω. Τελος παντων η δουλεια εγινε αλλα δεν το ευχαριστηθηκα οπως θα ηθελα. Απο τοτε δεν εχω ξαναπαει με πιατσοβια, εχει κανα μηνα που περναω απο Γιαννιτσων και εκει στο one salonika βλεπω διαφορες ωραιες μαυρουλες και σκεφτομαι να το ξαναεπιχειρησω αλλα εχω 2 αποριες. Η πρωτη ειναι με την καθαριοτητα αυτες πως τα πανε? Επεσα στην περιπτωση την αλλη φορα ή γενικα ετσι ειναι η φαση στην πιατσα? Και η δευτερη απορια μου ειναι, σε ξενοδοχεια πηγαινουν? Προτιμω κρεβατι και οχι μεσα στο αυτοκινητο ή εξω στα ορθια
Φιλε εχω μια μικρη αδυναμια στις μαυρουλες. Πηρα 2 φορες την Σονια. Ειναι σχετικα ευκολο να την αναγνωρισεις....Δεν ειναι μπαμπατσικη οπως σχεδον ολες. Μετριου αναστηματος με πολυ ωραιο σφιχτο κορμι κ φοβερο κωλο. Πολυ καλα Ελληνικα κ συνηθως ειναι απο Μοναστηριου μερια. Οσον αφορα την μυρωδια δεν ειχε. Για τον χωρο ειχε πει οτι θα εμενε με μια φιλη της κ θα τον διεθετε για σεξ. Δεν ξερω αν εγινε τελικα. Αν δεχεται ξενοδοχειο δεν ξερω δεν την ρωτησα. Αν την παρεις παντως κ πας εξω να της ξεκαθαρισεις οτι δεν πας στο εγκαταλελειμμενο σπιτι. Να πατε αλλου. Επισης πες της να καθισει χωρις βιασυνη αλλιως δεν την παιρνεις. Αυτα τα λιγα φιλε μου.
 

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Φιλε εχω μια μικρη αδυναμια στις μαυρουλες. Πηρα 2 φορες την Σονια. Ειναι σχετικα ευκολο να την αναγνωρισεις....Δεν ειναι μπαμπατσικη οπως σχεδον ολες. Μετριου αναστηματος με πολυ ωραιο σφιχτο κορμι κ φοβερο κωλο. Πολυ καλα Ελληνικα κ συνηθως ειναι απο Μοναστηριου μερια. Οσον αφορα την μυρωδια δεν ειχε. Για τον χωρο ειχε πει οτι θα εμενε με μια φιλη της κ θα τον διεθετε για σεξ. Δεν ξερω αν εγινε τελικα. Αν δεχεται ξενοδοχειο δεν ξερω δεν την ρωτησα. Αν την παρεις παντως κ πας εξω να της ξεκαθαρισεις οτι δεν πας στο εγκαταλελειμμενο σπιτι. Να πατε αλλου. Επισης πες της να καθισει χωρις βιασυνη αλλιως δεν την παιρνεις. Αυτα τα λιγα φιλε μου.
Έχω πάει με αρκετές. Οι 4 στις 5 είναι αυστηρά διεκπεραίωτικες, δλδ κατευθείαν σκουφί, ακόμα κ τα αρχιδια θα στα πιάσουν με χαρτομαντηλο-μωρομαντηλο. Βυζάκια μέσα στο σουτιέν κ αν ζητήσεις να τα βγάλουν εξω σου ζητάνε κ άλλα φράγκα, είτε αρνούνται . Γενικά ξενερα για τα γούστα μου... Η 1 στις 5 όμως.... Όνειρο,παράδεισος, ουτοπία! Γι αυτό αν τη πετύχετε ζητήστε τηλ. Θα τις ψάχνετε με τον φακό όπως εγώ.
Υγ. Μη δώσετε το δικό σας τηλ. Σε αναδουλειες τηλεφωνούν.
 

kastor300

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Δοκιμασα μια φορα με μια, με πηγέ με το ζορι ενα φιλος μου για χαβαλε μετα απο τσαρκα, ηταν μια ομορφουλα νταρντανα μαυρουλα, προσπάθησε αρκετα να μου παρει και αλλα λεφτα, αλλα δεν γουσταρα καθολου διοτι με πηγε διπλα σε σκουπιδια, οχι και η πιο καθαρη εμπειρία που ειχα, δεν το προτείνω. Εφυγα χωρις καν να μου σηκωθεί
 

tjimbu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω πάει 3 φορές. Την πρώτη ήταν όνειρο και η κοπέλα πολύ όμορφη και είχε και σόσιαλ με σπαστά Ελληνικά. Δεν την ξαναπέτυχα ποτέ :(
Από τον ενθουσιασμό μου πήγα άλλες δύο φορές οι οποίες ήταν τραγικές. Και επίσης για να τον πάρουν στο στόμα έχουν μια περίεργη στάση στα όρθια, σαν γκοτζίλα, οπότε ήθελα απλά να βάλω τα γέλια :cheesy:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.690
Πόντοι
456
το καλο με τις μαυρες ειναι οτι έχουν απίστευτα μακριά πόδια κάποιες κ πολυ σφιχτόυς κώλους χωρίς κυτταρίτιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom