Νέα

Ποιός έχει κάνει παρτούζα με δυο γυναίκες..εμπειρίες παρακαλώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TSOUTSOS 41
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να πληρώσεις γίνεται να κάνεις παρτούζα με δύο γκόμενες του επαγγέλματος.Πόσοι δικηγόροι ειδικά που τα χουν κάνουν πάρτυ με 2 και 3 μοντέλα και κόκα..

Στην πραγματικότητα για να κάνεις παρτούζες θα πρέπει να συναναστρέφεσαι με πολύ χάι κοινό.Αν είσαι κάνας ροκ σταρ,κάνας dee jay και κανας που κάνει παρέα κάτι μαλακισμένες ναι μπορεί να γίνει..Ο Λόγος που θα το κάνυον δεν είναι κάβλα απλά γιατί έχουν βαρεθεί τα πάντα και θέλουν έτσι για αλλαγή να δουν τι είναι παρτούζα..
:jerking: :jerking: :jerking:
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
109
Like
100
Πόντοι
1
1)παρτουζα με επαγγελματιες του ειδους:αποτυχια.Απεκτησα χημεια με μια απο τις δυο και η δευτερη εφτασε να ειναι διακοσμητικο στοιχειο κανενα γλυψιμο,πιπωμα...εξωφυλαρουχας ολκης δηλαδη.
2)παρτουζα με την πρωην μου και την μεγαλυτερη-τα παντα ολα-σεξοπαρταλω-ξεκωλη-χωρισμενη αδερφη της:EΠΙΤΥΧΙΑ.Αν εξαιρεσεις τα πρωτα λεπτα του αγωνα που υπηρξε μια σχετικη αμηχανια,διστακτικοτητα,επιφυλακτικοτητα ηταν ενα Σ/Κ τρελα.Τα καλυτερα γενεθλια μου ποτε.σεξ,φαγητο,ποτο,σεξ
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


υπάρχει κανένα μέλος του site που να μην έχει κάνει? :think: :headbang:
 

Επισκέπτης
2)παρτουζα με την πρωην μου και την μεγαλυτερη-τα παντα ολα-σεξοπαρταλω-ξεκωλη-χωρισμενη αδερφη της:EΠΙΤΥΧΙΑ.Αν εξαιρεσεις τα πρωτα λεπτα του αγωνα που υπηρξε μια σχετικη αμηχανια,διστακτικοτητα,επιφυλακτικοτητα ηταν ενα Σ/Κ τρελα.Τα καλυτερα γενεθλια μου ποτε.σεξ,φαγητο,ποτο,σεξ

Με δύο αδερφές;Έκαναν και μεταξύ τους ή μόνο εσένα ικανοποίησαν;Πολύ extream το βρίσκω.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
περιεργο ειναι? με το σωστο αντιτιμο ολα γινονται
φυσικά και είναι περιέργο να μην έχει κάνει κανείς παρτούζα με δύο γυναίκες...όλα τα μασατζίδικα προσφέρουν κάτι τέτοιο και πολλά στούντιο επίσης, επομένως το θεωρώ απίθανο να μην έχει κάνει μέλος του site παρτούζα με δύο γυναίκες :sunglasses:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
φυσικά και είναι περιέργο να μην έχει κάνει κανείς παρτούζα με δύο γυναίκες...όλα τα μασατζίδικα προσφέρουν κάτι τέτοιο και πολλά στούντιο επίσης, επομένως το θεωρώ απίθανο να μην έχει κάνει μέλος του site παρτούζα με δύο γυναίκες :sunglasses:

Για δες ρε που εγώ ο άγαμος θύτης δεν έχω κάνει παρτούζα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι πλάκα που θα χε όμως ερώτημα "Πόσοι έχετε κάνει έστω μία σχέση στη ζωή σας;;",ή μήπως "Πόσοι έχετε γαμήσει εκτός από πουτάνα;;" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στην πραγματικότητα για να κάνεις παρτούζες θα πρέπει να συναναστρέφεσαι με πολύ χάι κοινό.Αν είσαι κάνας ροκ σταρ,κάνας dee jay και κανας που κάνει παρέα κάτι μαλακισμένες ναι μπορεί να γίνει..Ο Λόγος που θα το κάνυον δεν είναι κάβλα απλά γιατί έχουν βαρεθεί τα πάντα και θέλουν έτσι για αλλαγή να δουν τι είναι παρτούζα..

Mαλακιες........

Σιγα μην περιμενουμε απο την καθε πατσαβουρα να τις καυλωσει και να την κανεις χρυση......

Πας σε στουντιο και κανεις το deal μεσα σε 3λεπτα!
Και γαμας μουναρες ρωσσιδες κλπ......
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Για δες ρε που εγώ ο άγαμος θύτης δεν έχω κάνει παρτούζα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι πλάκα που θα χε όμως ερώτημα "Πόσοι έχετε κάνει έστω μία σχέση στη ζωή σας;;",ή μήπως "Πόσοι έχετε γαμήσει εκτός από πουτάνα;;" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποντικαρά τις εξυπνάδες σου αλλού :birdman:
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
οχι δεν ετυχε..δεν ευθυγραμμιστηκαν αρκετα οι πλανητες....
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
αρχες δεκαετιας του 2000 ειχα κανει παρτουζα (ο θεος να τη κανει) σε ενα σπιτι στην αριστοτελους.το συγκεκριμενο θυμαμαι σπιτι το ειχα ανακακυψει απο τη χρυση ευκαιρια.δεν πρεπει να ταν επισημο μπουρδελο γιατι οπως θυμαμαι εμιαζε με φυσιολογικο σπιτι.η μια αν θυμαμαι καλα ηταν και εγκυος.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
αυτο βεβαια συνεβη τη πρωτη φορα γιατι τη δευτερη το ιδιο γραφειο μου εστειλε τη πιο ξενερωτη πουτανα που υπηρχε απο τοτε δεν εχουμε ξανακανει κατι αν και προσπαθω να την πεισω

Δε σου πέτυχε το φαγητό στη βράση τη δεύτερη φορά συναγωνιστή..... ;)
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777

στις μικρότερες ηλικίες παίζουν τρελές παρτούζες, πολύ πιο εύκολα, πολύ πιο ανώδυνα.
 

filisia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
και εγω  που 8ελς δεν βρισκω δευτερη κοπελα ειδατε πικρα αρα και εγω μεσα στην λιστα που δν εχω κανει παρτουζα αν και 8ελω τρελαααα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
γκόμενο έχεις;
βάλτον να σου βρει συμπρωταγωνίστρια.
 

filisia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
εχω γκομενο ψαχνουμε αλλα δεν βρισκουμε τιποτα γαμοτο
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777

Συμβουλεύω μακρυά από αγοραίο 3ο άτομο, δεν συμπεριφέρονται όπως φαντάζεστε.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.919
Like
30.172
Πόντοι
5.006
Εαν δεν έχουνε χημεία μεταξύ τους πεταμένα λεφτά,δεν αξίζει μία
-Δεν έχει καμμία σχέση το σκηνικό όπως στις τσόντες
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
65
Πόντοι
1
δλδ τα ντουετα που ειναι σε διαφορα studio δεν αξιζουν;
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
δλδ τα ντουετα που ειναι σε διαφορα studio δεν αξιζουν;
γιατί να μην αξίζουν?
και σε μασαζερί αξίζει!
το ίδιο είναι να σε τρίβουν 2 χέρια, το ίδιο 4? ;)
το ιδιο να στον γλείφουν 2 χείλη το ίδιο 4? :pipa2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom