Νέα

Ποιοί λόγοι αναγκάζουν την ΠΟΥΤΑΝΑ να γίνει ΠΟΥΤΑΝΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
6.989
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
 

racer13

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2015
Μηνύματα
155
Like
367
Πόντοι
21
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
Τέτοια μας λές.........!!! Αχχχχχχχχχχχχ
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
248
Like
303
Πόντοι
21
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
Εκτιμω πολυ την ειλικρινά και σωστα τα ειπες...
=======περα απο αυτες που αναγκάζονται-η- της αναγκαζουν=======
==Ευκολο & γρηγορα χρημα / λουσα κτλ
==Καυλα... οταν ο πελατης το εχει----αλλιως αντε να περασει η ωρα να φυγει ο μαλακσς...
==Ωραιοπαθεια - να καβλωσουμε τον κοσμο.....να χυσουν για παρτη μας..
==Απογοητευση γενικως, απο εργασια-χαμηλα οικονομικα / κακη συμπεριφορα, απο ανδρες/γκομενους.....
ολοι οι αντρες ειναι μαλακες........-ετσι δεν λετε συνηθως...???
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.543
Κριτικές
56
Like
6.324
Πόντοι
4.806
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
Δηλαδή Αγγελική,
Σ 'αρέσει να γαμιέσαι;
Πες μου;
Σ'αρεσει να γαμιέσαι;
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
248
Like
303
Πόντοι
21
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
Μιας και τα συζηταμε, =χωρις να ξεπερναω τα ορια= αν θες μας λες...
Ανεφερε μας καποια κρυφη σου φαντασιωση.... που δεν την εχεις κανεις πραξει....
---αντε,θα σου πω εγω για 4 που μου εχουν πει καποιες==αυτες θυμαμαι τωρα...σου λεω
==Να φοραει μακρια φουστα να τρυπωνει καποιος απο κατω και να τις γλυφει το μουνι...
==Να μενει στο δασος με το αυτοκινητο και να πεταγονται 3 ξυλοκοποι και να την τσιμπουκωνουν-παρτουζωνουν
==Να την γαμαει νανος με τεραστια πουτσα
==Τριο με Τραβεστι αλλα να εχει μεγαλο πουτσο...

Η Αλλη κοιταζε τους αντρες στον καβαλο, οταν εκανε πουτανιες / ναζια εαν φουσκωνει.....
Παιδια αυτα ειναι ολα αληθεια......ισως θυμηθω και αλλα
Αγγελικη για πες.... αν θες...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.718
Κριτικές
1
Like
2.076
Πόντοι
606
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
Όσο περιεργο και αν ακουγεται εδώ σε αυτό το σαη, θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι προσωπικα γυναίκα που εκδίδεται μου είναι εντελώς ντεκαβλέ :dunno:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.538
Κριτικές
8
Like
11.515
Πόντοι
3.786
Εντάξει ρε παίκτη, δεν είσαι μόνος. Κάθε άποψη δεκτή.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
802
Like
1.755
Πόντοι
206
μπορώ εγώ να σας απαντήσω ,εγω συγκεκριμένα και για να είμαι με περισσότερη άνεση αλλά και για την καυλα μου,γιατι θέλω να γαμιεμαι και να καυλώνω τους άντρες
Έτσι νασαι ειλικρινής!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.349
Κριτικές
167
Like
85.153
Πόντοι
46.423
Η προσωπική μου άποψη έχει ως εξής :-

Όλα τα εργαζόμενα κορίτσια ξεκινάνε για οικονομικούς λόγους.

Στη σημερινή εποχή λίγες εξαναγκάζονται και όσες το κάνουν πάλι για οικονομικούς λόγους το κάνουν.

Από εκεί και πέρα όσες αντέχουν στο χρόνο αντέχουν επειδή τους αρέσει αυτό που κάνουν και συνειδητοποιούν ότι βγάζουν πολύ περισσότερα χρήματα από μια απλή εργασία πχ σερβιτόρα, καθαρίστρια κλπ ...

Οι περισσότερες δεν έχουν σπουδάσει τίποτα και ασφαλώς προτιμούν αυτή την εργασία που τους προσφέρει πολύ περισσότερα χρήματα από μια απλή δουλειά.

Αρκετά κορίτσια σταματούν μετά από λίγο χρονικό διάστημα διότι αντιλαμβάνονται ότι τελικά δεν τους αρέσει αυτό που κάνουν ή δεν έχουν τις ψυχικές αντοχές και είτε παντρεύονται είτε αλλάζουν εργασία.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.648
Πόντοι
506
Η προσωπική μου άποψη έχει ως εξής :-

Όλα τα εργαζόμενα κορίτσια ξεκινάνε για οικονομικούς λόγους.

Στη σημερινή εποχή λίγες εξαναγκάζονται και όσες το κάνουν πάλι για οικονομικούς λόγους το κάνουν.

Από εκεί και πέρα όσες αντέχουν στο χρόνο αντέχουν επειδή τους αρέσει αυτό που κάνουν και συνειδητοποιούν ότι βγάζουν πολύ περισσότερα χρήματα από μια απλή εργασία πχ σερβιτόρα, καθαρίστρια κλπ ...

Οι περισσότερες δεν έχουν σπουδάσει τίποτα και ασφαλώς προτιμούν αυτή την εργασία που τους προσφέρει πολύ περισσότερα χρήματα από μια απλή δουλειά.

Αρκετά κορίτσια σταματούν μετά από λίγο χρονικό διάστημα διότι αντιλαμβάνονται ότι τελικά δεν τους αρέσει αυτό που κάνουν ή δεν έχουν τις ψυχικές αντοχές και είτε παντρεύονται είτε αλλάζουν εργασία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η συνεχιζουν γιατι θελουν να γεμισουν το ινστα τους με φωτο απο ταξιδια και πεφτουν τη λουπα της κοκας και του ευκολου χρηματος....
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom