Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 489K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα σε όλα τα νέα μέλη!

Καλώς ορίσατε και να είστε (όσο το δυνατόν περισσότερο!) φρόνιμοι!  :grin:
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Χαιρετώ τα παιδιά , ξαφανίστικα για λίγες μέρες άλλα έπεσα σε φουρτούνα , δηλαδή τι φουρτούνα σε τσουνάμι , μου κλέψαν κινητό , λαπτο και μέχρι να αποκατασταθώ χρειάσθηκε χρόνος , επανήλθα δριμύτερος έχω κάνει και ένα σχόλιο στο Πριβέ το ξενοδοχείο που είχα διανυκτέρευση με μια λολίτα , στη συνέχεια θα μελετήσουμε τους πορνό ρεπόρτερ να δούμε τι νέο παίζει ... και τα λέμε !!
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Ειμαι 12 χρονια γραμμενος στο Site και τελικα αποφασισα να σας γραψω και εγω ενα ΓΕΙΑ!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Καλησπερα και απο εμενα .Αν και ηξερα χρονια το site τελικα αποφασισα τωρα να γραφτω και μαλακια μου που δεν το ειχα κανει τοσο καιρο.
 

Spyros_IXXX

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Γειά σε όλους κι απο μένα!
Καλά να περνάτε!
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
Καταρχάς ευχαριστούμε όλους για τις ενημερώσεις και τις κατατοπιστικές κριτικές.
Το σιτε είναι άψογα ενημερωμένο από τους ακούραστους χρήστες του, ωστόσο χρειάζεται ανανέωση!! Η καρτέλα για msn στην κατηγορία των φίλων είναι αστεία εν έτει 2017!!

Κάποιες προτάσεις μου είναι:

1. δημιουργία πίνακα με τις βαθμολογίες για κάθε ίδρυμα, όπου θα μπορείς να τα κατατάξεις ανάλογα με το χαρακτηριστικό που σε ενδιαφέρει(πχ vfm, συμπεριφορά τσάτσου κλπ)

2. το ίδιο για τα κορίτσια

3. πιο εύκολη αναζήτηση (browse) των χρηστών.

Όποιες ιδέες μπορούν να προστεθούν. Ελπίζω να κατανοείτε ότι το ποστ αυτό γίνεται με μόνο σκοπό τη βελτίωση της κοινότητας.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σας και από εδώ!
Να περνάμε ωραία όλοι μας!  :)
 
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα μαγκες .Αν και ηξερα χρονια το site τελικα αποφασισα τωρα να γραφτω.καλα γαμησια μάγκες.
 

Mpampimpas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2017
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα άνθρωποι....
Χρόνια αναγνώστης,προσφατο μέλος... :rockon:
 

dwstu...

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα...νεο μελος , οχι ιδιαιτερα μπουρδελιάρης αλλά ποτε δεν ξερεις :grin: Βασικα γραφτηκα για το χαβαλε αλλα βλεπω πως το μπουρδελινγκ απο πολλους εξεταζεται απο σοβαρη σκοπια. Μεγαλη βαση δεδομενων και απαιτητικοι χρηστες με αυστηρα κριτηρια επιλογης . Απο τα μουνια δε που βλεπω σε φωτογραφιες βλεπω να χαλαω το μισο μου μισθο σε παλιοκοριτσα  :grin: . Καλως σας βρηκα !
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.288
Πόντοι
2.410
Καλησπερα σας. Νεο μελος, αναγνωστης πολλα χρονια. Προσφατα ελευθερος, απο σχεση, γυναικα κλπ, και εξου και η εγγραφη τωρα... παντα ημουν υπο παρακολουθηση... Απο Θεσσαλονικη, κοντα στα σαραντα.
 

Neoc17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας.Νέος και εγώ εδώ,συμμετέχω εδώ και κάποιο καιρό στο σπορ και το site έχει βοηθήσει αφάνταστα, οπότε αποφάσησα να γραφτώ αν και δεν το έχω πολύ με Η/Υ.Καλή συνέχεια.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Νεος στο μπου αν κ σας διαβαζω χρονια.καλως σας βρηκα λοιπον κ καλο καλοκαιρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom