Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 489K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Sex Droga Bodyroga - καλησπερα -  :hi:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Hi guys!

Eγω ειμαι ενα διμηνο στο φορουμ και πλεον αφου εφαγα τα mute μου μπορω να πω οτι το ξερω το σαιτ απτη καλη κ απτην αναποδη! Ο λογος που βρισκομαι σε ενα τετοιο φορουμ ειναι γιατι, μαρεσει να πληροφορουμαι σε οτι εχει σχεση με το σεξ, και φυσικα μαρεσει να χαβαλεδιαζω! Και σε αυτο το φορουμ πεφτει πολυ γελιο κ χαβαλες οποτε γιατο και διατηρω τη παρουσια μου! Επισης βρισκω το φορουμ ακρως ενημερωτικο, πλεον μπορω να πω οτι εχω γνωση για το τι ειναι μπουρδελο, τι ειναι στουντιο, τι ειναι μασατζιδικο και ποιες οι διαφορεςς τους, εμαθα εννοιες οπως το reverse cow κλπ..νταξει μου διαφευγουν ακομα καποια οπως  ο χαραρακτηρισμος πυρφοροι..αλλα θα τα μαθω κ αυτα, με εσαςς που ηθελημενα εμπλεξαα!! χαχαχ

Μπορω να πω οτι ο κοσμος του φορουμ περιεχει τα παντα απο μορφωμενους, αμορφωτους, κομπλεξικους, ακομπλεξαριστους κι ετσι ο καθενας εχει κατι μοναδικο  γιαυτο μαρερει αλλωστε να συνομιλω με ολους!

Οσο για μενα, ειμαι 24 κατοικω Αγγλια και προσπαθω να βρω το μονοπατι μου..

Καλη συνεχεια αγορια, και συνεχιστε τις καλεςς κριτικεςς δε ξερετε ποσο διασκεδαστικες και καυλωτικες μπορουν να υπαρξουν ενιοτε :)
 

mrhide

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Γεια σε όλους! Κι εγώ χρόνια μέλος και συναγωνιστής, αλλά μέχρι σήμερα χωρίς ενεργό συμμετοχή στα του φόρουμ.
Καλή αρχή σε όλους μας τους καινούριους!
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παιδιά! Πώς γίνεται να φτιάξω ένα νέο θέμα? Έχω ρωτήσει και σε άλλο θέμα αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει απαντήσει κανείς. Το πρόβλημα μου είναι πως δεν βλέπω να υπάρχει κάποια επιλογή που να λέει ''νέο θέμα'', ''νέο topic'' ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων

EDIT: Μόλις κατάλαβα τί παίζει. Εντάξει, όλα οκ
 

george52

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
πολυ καιρο επισκεπτης αλλα χωρις να ποσταρω μεχρι στιγμης
 

george52

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ξεκινήσω να συμμετέχω.
 

Επισκέπτης
Παιδιά έχω κάνει διάφορα comments από τότε που έφτιαξα το account στο site αλλά έχουν εγκριθεί μόνο 2. Τί γίνεται?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988

KapetanIsovitis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Διαβάζω πολλά χρόνια τη σελίδα, αλλά μόνο πολύ πρόσφατα, που οι καταστάσεις επέβαλλαν την επαναδραστηριοποίησή μου στον πορνοστίβο, πήρα το θάρρος να γράψω εδώ. Μου έχετε προσφέρει πολύ γέλιο (και με έχετε βοηθήσει να ανακαλύψω μερικά φοβερά γαμήσια) όλα αυτά τα χρόνια και ελπίζω, μέσα από κάποιες κριτικές μου, να μπορέσω να κάνω το ίδιο για εσάς και για τυχόν άλλα παιδιά που διαβάζουν.

Άντε, υγεία και καλά γαμήσια σε όλους!
 

johnm650

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
42
Πόντοι
1
Γεια σας, είμαι ο Γιάννης από Πάτρα.. Είμαι πολύ προστυχόμουτρο και την βρίσκω να διαβάζω "διάφορα" εδώ μέσα!!! Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!
 

DOMINUS 29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!! :hi:
Μανος απο Κω.Ελευθερος επαγγελματιας..
Διαβαζω καιρο το φορουμ και αποφασισα να γινω μελλος για να περναει η ωρα ευχαριστα!Να ειστε ολοι καλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom