Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 492K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (35 μέλη και 178 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

Oxygen71

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολουs.Πολυ ομορφη η αλλαγη στο site και ειναι μια πολυ ωραια ανανεωση.
 

gustave

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
να περάσω και εγώ να πω ένα γεια...είμαι νέο μέλος ....στο παρελθόν δεν είχα πολλές σχέσεις καθώς ως γνήσιος λακαμας πίστευα πως καθε φορά έβρισκα "την πριγγίπισσα του παραμυθιού" ...απο τοτε συμπεραμβαλομένων και δύο δυσάρεστων γεγονότων που συνέβησαν σε παιδικούς φίλους με δυσάρεστη κατάληξη (λόγω γυναίκας) έχω σιχαθεί τις πατσαβούρες τις ελληνιδες...δεν θέλω να βλέπω σιχαμένη ελληνιδα ούτε ζωγραφιστή...απο τότε ψάχνω....ψάχνω να βρω την καλή μου η οποία να μην είναι ελληνίδα...το αν θα τα καταφέρω ή όχι ο καιρός θα το δείξει...πάντως σίχαμα ελληνίδα εγώ δεν βάζω στο σπίτι μου... :birdman: :birdman: :birdman:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
να περάσω και εγώ να πω ένα γεια...είμαι νέο μέλος ....στο παρελθόν δεν είχα πολλές σχέσεις καθώς ως γνήσιος λακαμας πίστευα πως καθε φορά έβρισκα "την πριγγίπισσα του παραμυθιού" ...απο τοτε συμπεραμβαλομένων και δύο δυσάρεστων γεγονότων που συνέβησαν σε παιδικούς φίλους με δυσάρεστη κατάληξη (λόγω γυναίκας) έχω σιχαθεί τις πατσαβούρες τις ελληνιδες...δεν θέλω να βλέπω σιχαμένη ελληνιδα ούτε ζωγραφιστή...απο τότε ψάχνω....ψάχνω να βρω την καλή μου η οποία να μην είναι ελληνίδα...το αν θα τα καταφέρω ή όχι ο καιρός θα το δείξει...πάντως σίχαμα ελληνίδα εγώ δεν βάζω στο σπίτι μου... :birdman: :birdman: :birdman:

εισαι σωστος τυπε!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :cheesy:
 

nikos_s

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ ολα τα μέλη του σάιτ παλιά και νέα!Συγχαίρω το σάιτ και όλους όσους το διαμορφώνουν!Το είχα ακουστά καιρό αλλά έγινα μέλος πριν λίγες μέρες.Βοηθέιστε εμάς τους νέους να καλύψουμε το ....χαμένο έδαφος!!! :grin: ;)
 

florentino

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα κ απο μενα...να'στε καλα ολοι ρε μαγκες για αυτο που εχετε φτιαξει κ δεν χρειαζεται να πηγαινουμε γυνμοι στα αγγουρια...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καλημερα στο νεο αιμα...!
 

amateurlover

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους απο εναν παλιο στο σπορ,αλλα απο εναν νεο στο σαιτ,πολυ καλη προσπαθεια,ηδη επεσα διανα απο σχολια κ προτασεις φιλων κ μαλιστα πολυ παλιων στο σαιτ, παιρνοντας τη Μαιρη[call-girls αθηνας],θετικη εξακριβωση των οσων διαβασα,μπραβο σε ολους.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλημερα στα παιδια και στον τζι ελ λαρισα λαρισα σε ειδα και λαχταρησα... φιλε το 1985 εχω φαει πολυ κυνηγητο στην πλατεια στην εκλησια  :badair: :badair:
παιζατε εννοεις;ή τιποτα αλλο; :grin:
 

Emendator

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερίζω όλη την κοινότητα του site. Ελπίζω να τα περάσουμε μια χαρά στον ελεύθερό μας χρόνο. Ωραίο το site, καλά θέματα και πηγή πληροφόρησης
 

theod900

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
geiaaaaa eimai k gw kainourios....kai elpizw na perasoume kala...kanwntas endiaferon sizitiseis kai gnwrimies, please miiste me sto xwro
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
γεια...οταν φτιαχτει το τσατ θα σε μυησουμε..... :sunglasses:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ωπ

αν δεν είσαι ο αβράμης πήρες πόντους  :rockon:
 

theod900

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
dn eimai o avramhs sigoura, meine hsuxos apla xes otan eisai kenourios kapou kaneis kamia vlakia g tis entupwseis
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom