Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (32 μέλη και 247 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

gvesk

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα!! Προσπαθω να φτασω τα 5 post για να μπορω να ζαλιζω κοσμο μετα με PM.

Ελα, ενταξει, πλακα κανω!

:dancing: :dancing: :dancing:
 

poutanofreak

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την πορνοπαρέα.
Είμαι πορνόγερος ετών 49 με πολλά χρονια προϋπηρεσία  :jerking: :erection:  :fuck1:.Αν και ειμαι σχεδον καθε μερα στο site χρόνια τώρα για ενημέρωση, τώρα αξιώθηκα να γραφτώ. Η παρεα εδω μέσα τα σπάει  οποτε δεν θα μπορούσα να λείψω.!!!!
 

skliros74

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι 39 και εργαζομαι σε καζινο ως μπαρμαν!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Όποτε επισκέπτομαι οίκο ανοχής και αποφασίσω να περάσω στο δωμάτιο για συνεύρεση μετά της ιεροδούλου καταβάλλοντας το αντίτιμο, βγάζω τα ρούχα μου προσεκτικά, και τα εναποθέτω στην καρέκλα ή τον καλόγερο με προσοχή, για να μην τσαλακωθούν.
Προσέχω επίσης και πως θα τα τοποθετήσω για να μην πέσουν πράγματα από τις τσέπες, ή να μην πέσουν τα ίδια τα ρούχα στο πάτωμα, το οποίο δεν φημίζεται για την καθαρότητα του.
Αφού αποχωρήσει η ιερόδουλος από το δωμάτιο ξαναντύνομαι, χαιρετώ την υπηρεσία και αποχωρώ.

Εγώ είμαι το Ποτάμι.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Όποτε επισκέπτομαι οίκο ανοχής και αποφασίσω να περάσω στο δωμάτιο για συνεύρεση μετά της ιεροδούλου καταβάλλοντας το αντίτιμο, βγάζω τα ρούχα μου προσεκτικά, και τα εναποθέτω στην καρέκλα ή τον καλόγερο με προσοχή, για να μην τσαλακωθούν.
Προσέχω επίσης και πως θα τα τοποθετήσω για να μην πέσουν πράγματα από τις τσέπες, ή να μην πέσουν τα ίδια τα ρούχα στο πάτωμα, το οποίο δεν φημίζεται για την καθαρότητα του.
Αφού αποχωρήσει η ιερόδουλος από το δωμάτιο ξαναντύνομαι, χαιρετώ την υπηρεσία και αποχωρώ.

Εγώ είμαι το Ποτάμι.
Απόδειξη δεν ζητάς;
 

poutanofreak

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Όποτε επισκέπτομαι οίκο ανοχής και αποφασίσω να περάσω στο δωμάτιο για συνεύρεση μετά της ιεροδούλου καταβάλλοντας το αντίτιμο, βγάζω τα ρούχα μου προσεκτικά, και τα εναποθέτω στην καρέκλα ή τον καλόγερο με προσοχή, για να μην τσαλακωθούν.
Προσέχω επίσης και πως θα τα τοποθετήσω για να μην πέσουν πράγματα από τις τσέπες, ή να μην πέσουν τα ίδια τα ρούχα στο πάτωμα, το οποίο δεν φημίζεται για την καθαρότητα του.
Αφού αποχωρήσει η ιερόδουλος από το δωμάτιο ξαναντύνομαι, χαιρετώ την υπηρεσία και αποχωρώ.

Εγώ είμαι το Ποτάμι.
Αντισηπτικά μαντηλάκια είναι πάντα μέσα στη μπανάνα μου οπως επισης και ενα ισχυρό στοματικό διάλυμα  :rockon: 
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Καλημέρα στην παρέα.
Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει
πως μπορώ να βάλω Φώτο στην υπογραφή του προφίλ μου
ή να μου παραθέσει το θέμα αν έχει ανοίξει κάπου και δε μπορώ να το βρω.
ευχαριστώ
 

vuzoroufixtras

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρεα.με λενε Πετρο και είμαι 26χ !!!αν και αρκετα χρονια επισκεπτης στο φορουμ επιτελους αποφασισα να φτιαξω προφιλ.ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που με τις ενημερώσεις τους τοσα χρονια μας βοηθουν να  :fuck2: καλα και να μη κλαιμε τα λεφτα μας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.570
Κριτικές
1
Like
31.329
Πόντοι
8.006
Πώς γινεται στο πανω μερος της οθονης να γραφει οτι ειναι συνδεδεμενα 92 μελη, και στο κατω μερος να υπαρχουν πανω απο 220 προφιλ σε συνδεση?  :think:
 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα στη παρεα.με λενε Πετρο και είμαι 26χ !!!αν και αρκετα χρονια επισκεπτης στο φορουμ επιτελους αποφασισα να φτιαξω προφιλ.ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που με τις ενημερώσεις τους τοσα χρονια μας βοηθουν να  :fuck2: καλα και να μη κλαιμε τα λεφτα μας.

:hi: :hi:
 

rodeo567

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρά,
Μερικά χρόνια πριν τα 50 εδώ (αλλά μικροδείχνω χαχαχαχα) και μιας και αποφάσισα να ζήσω ότι δεν έζησα στο 20-30 μου, είπα να αρχίσω να ενημερώνομαι λιγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom