Νέα

Ποιο ξενοδοχειο προτεινετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kalampalikis2369
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.927
Πόντοι
2.646
Prive & Πρίαμος θεωρώ είναι value for money!  :thumbsup:
Πριαμος αν εβαζε καινούργιες σφραγισμένες πετσετες, αν ειχε παντοφλες μιας χρησης, αν ειχε μια κρεμαστρα να βαλεις τα ρουχα σου, αν τα στρωματα δεν ηταν από αχυρο κλπ. Παντως εχει παρκινγκ και αγενη κορίτσια  στη ρεσεψιόν. Δυστυχως αναγκη για την περιοχη
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Ενημέρωση προς συναγωνιστές (όχι τίποτα σπουδαίο αλλά για να μην ξαφνιαστείτε όπως εγώ).
Επίσκεψη προ δεκαημέρου στο bill και πλέον το δωμάτιο προπληρώνετε!
Φαίνεται αρκετοί αφού έκαναν τη δουλειά τους  :knockinb: έγιναν ¨Λούηδες¨, έτσι για να μην βάλουν ρεσεπσιονιστ τον γιουσε'ι'ν μπολτ για να τους προλαβαίνει...τα λεφτά μπροστά.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα φίλτατοι! Πρώτη φορά θα πάω σε χοτέλι και θα ήθελα τη βοήθειά σας.. Bill ή Athens prive; Βλέπω μόνο το prive έχει καθρέφτες στο ταβάνι και πιο άνετο ντους ή είναι η ιδέα μου; Ευχαριστώ!


ΒILL χαλαρα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ενημέρωση προς συναγωνιστές (όχι τίποτα σπουδαίο αλλά για να μην ξαφνιαστείτε όπως εγώ).
Επίσκεψη προ δεκαημέρου στο bill και πλέον το δωμάτιο προπληρώνετε!
Φαίνεται αρκετοί αφού έκαναν τη δουλειά τους  :knockinb: έγιναν ¨Λούηδες¨, έτσι για να μην βάλουν ρεσεπσιονιστ τον γιουσε'ι'ν μπολτ για να τους προλαβαίνει...τα λεφτά μπροστά.

κ απο που την κοπαναγαν??
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπέρα φίλτατοι! Πρώτη φορά θα πάω σε χοτέλι και θα ήθελα τη βοήθειά σας.. Bill ή Athens prive; Βλέπω μόνο το prive έχει καθρέφτες στο ταβάνι και πιο άνετο ντους ή είναι η ιδέα μου; Ευχαριστώ!

εχει και το bill στο 16 και το 53 καθρεφτες στο ταβανι
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ενημέρωση προς συναγωνιστές (όχι τίποτα σπουδαίο αλλά για να μην ξαφνιαστείτε όπως εγώ).
Επίσκεψη προ δεκαημέρου στο bill και πλέον το δωμάτιο προπληρώνετε!
Φαίνεται αρκετοί αφού έκαναν τη δουλειά τους  :knockinb: έγιναν ¨Λούηδες¨, έτσι για να μην βάλουν ρεσεπσιονιστ τον γιουσε'ι'ν μπολτ για να τους προλαβαίνει...τα λεφτά μπροστά.

δεν ειναι προσφατο φαινομενο αυτο.
ανεκαθεν αρκετοι την εκαναν με γοργα πηδηματακια μετα το γαμησι χωρις να πληρωσουνε το χοτελι
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Για το κέντρο :. ...Bill με κλειστά τα μάτια! !! :knockinb: :pipa2: :fuck2:
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Το σαλεμ με βολευει λογω εντοπιοτητας. Αρκετα καλο. Ο πριαμος που ειχα παει προσφατα, χαλια. Χρειαζεται επειγοντως ανακαινηση. Το μπιλ κορυφαιο. Καθαριοτητα, πετσετες, μπουρνουζια, νερακι. Οποιους τους βολευει το κεντρο ειναι τελειο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Το σαλεμ με βολευει λογω εντοπιοτητας. Αρκετα καλο. Ο πριαμος που ειχα παει προσφατα, χαλια. Χρειαζεται επειγοντως ανακαινηση. Το μπιλ κορυφαιο. Καθαριοτητα, πετσετες, μπουρνουζια, νερακι. Οποιους τους βολευει το κεντρο ειναι τελειο.

...μπισκοτακια,σοκολατακια  ;) ;)
 

gripi99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
10
Κριτικές
9
Like
260
Πόντοι
280
Ξενοδοχείο Δελφίνι στο Μοσχάτο. Σούπερ και καλές τιμές και καθαρό. ΤΟ προτείνω μιας και το χρησιμοποιώ εδώ και καιρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Από τα τελευταία αξιόλογα ξενοδοχεία που έχουν αντέξει στη κρίση στο κέντρο της Αθήνας
είναι το Πριγκιπικόν. 18 ευρώ η διαμονή.
Το κουταλάκι και η λεμονόκουπα προσφέρεται δωρεάν.

15xonsh.jpg


:shit: :zombie: :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom