Νέα

Ποιο τραγούδι έχει γραφτεί για το κάθε μέλος του bou

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.392
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Eι, μούτσο! Εν όψει της έναρξης της εκπαιδευσής σου, ήθελα να σε ρωτήσω εάν άκουσες τους δίσκους του Σοστακόβιτς που σου έδωσα ή αν ακόμα την βγάζεις με Σαφετη-Κατσίγιαννη
Μπράβο Ωρίων ωραία τα είπες το πρωί πολύ πρωί για την ακρίβεια
Παλινδρομώ ανάμεσα σε Σοστακόβιτς και Μαλάμω. Ανάμεσα σε κλασικό και μοντέρνο. Ποιοτικό και εμπορικό. Το μυαλό μου λέει Σοστακόβιτς, η καρδιά μου λέει Μαλάμω. :2funny:

Λέω να τα ακούω εναλλάξ για αρχή.
Είστε σύμφωνος με αυτό, Δάσκαλε;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.832
Κριτικές
8
Like
24.430
Πόντοι
6.336
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.832
Κριτικές
8
Like
24.430
Πόντοι
6.336
Βζζζζζβζζζζζζββββζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζβζζζζβζζζζζζζβζζζ πρωί πρωί

Δεν με βλέπουν σαν σκεύος ηδονής γιατί είναι στρέιτ ενώ εγώ είμαι ένα απλό πουστράκι. Είναι φίλοι μου. Και ναι, μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ στρέιτ και γκέι, Κέι.
Πότε πούστεψες?
Πώς?


:confused:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.392
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Πότε πούστεψες?
Πώς?


:confused:
Μην μου ξύνεις παλιές πληγές. Δεν θέλω να θυμάμαι. :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάτε καλά Δεν?Δεν πάω με κρός.

Αυστηρά στρεϊτ μεχρι τα 70.
Μετά βλέπουμε.....

Συνέχισε να τρίβεσαι στην κρεατόβεργα του @Νίπλης.....


:effemine:
Κρος ποιος είναι τώρα; Έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας εδώ μέσα :2funny:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Παλινδρομώ ανάμεσα σε Σοστακόβιτς και Μαλάμω. Ανάμεσα σε κλασικό και μοντέρνο. Ποιοτικό και εμπορικό. Το μυαλό μου λέει Σοστακόβιτς, η καρδιά μου λέει Μαλάμω. :2funny:

Λέω να τα ακούω εναλλάξ για αρχή.
Είστε σύμφωνος με αυτό, Δάσκαλε;
Νιώσε ελεύθερος, Ρίο. Όταν η καρδιά σου επιθυμήσει την ποιότητα και το μυαλό σου πονάει στην τρασίλα, θα είσαι έτοιμος. Εμπιστεύομαι το λαϊκό ένστικτό σου και την θέληση που έχεις για μάθηση. Θα αρχίσουμε με ελαφριά λογοτεχνία και όπου δεν καταλαβαίνεις κάτι, θα κάνουμε αναπαράσταση γιατί έχω καταλάβει ότι είσαι οπτικός τύπος. Συμφωνείς;
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
1
Like
3.042
Πόντοι
456
Μη δείτε μια αγνή σχέση ανάμεσα σε δάσκαλο και μαθητή, αμέσως....

Νιώσε ελεύθερος, Ρίο. Όταν η καρδιά σου επιθυμήσει την ποιότητα και το μυαλό σου πονάει στην τρασίλα, θα είσαι έτοιμος. Εμπιστεύομαι το λαϊκό ένστικτό σου και την θέληση που έχεις για μάθηση. Θα αρχίσουμε με ελαφριά λογοτεχνία και όπου δεν καταλαβαίνεις κάτι, θα κάνουμε αναπαράσταση γιατί έχω καταλάβει ότι είσαι οπτικός τύπος. Συμφωνείς;

 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.652
Πόντοι
1.056
Παλινδρομώ ανάμεσα σε Σοστακόβιτς και Μαλάμω. Ανάμεσα σε κλασικό και μοντέρνο. Ποιοτικό και εμπορικό. Το μυαλό μου λέει Σοστακόβιτς, η καρδιά μου λέει Μαλάμω. :2funny:

Λέω να τα ακούω εναλλάξ για αρχή.
Είστε σύμφωνος με αυτό, Δάσκαλε;
Μην ακούς κλασική μουσική καί τέτοιες αηδιες -κατι τέτοια κλασικά έβαζαν στο Άουσβιτς στους Εβραίους και μετά τούς έριχναν στους θαλάμους μακριά -μακρια μόνο λαϊκά λαϊκά να είμαστε σίγουροι
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Μην ακούς κλασική μουσική καί τέτοιες αηδιες -κατι τέτοια κλασικά έβαζαν στο Άουσβιτς στους Εβραίους και μετά τούς έριχναν στους θαλάμους μακριά -μακρια μόνο λαϊκά λαϊκά να είμαστε σίγουροι
Βάγκνερ έβαζαν. Όχι Σοστακόβιτς και ο Καπετάνιος είναι ο τρόμος των ναζί. Θα έκανα επεισόδιο αλλά σέβομαι τα άσπρα σου μαλλιά
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.392
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Νιώσε ελεύθερος, Ρίο. Όταν η καρδιά σου επιθυμήσει την ποιότητα και το μυαλό σου πονάει στην τρασίλα, θα είσαι έτοιμος. Εμπιστεύομαι το λαϊκό ένστικτό σου και την θέληση που έχεις για μάθηση. Θα αρχίσουμε με ελαφριά λογοτεχνία και όπου δεν καταλαβαίνεις κάτι, θα κάνουμε αναπαράσταση γιατί έχω καταλάβει ότι είσαι οπτικός τύπος. Συμφωνείς;
Στο μυαλό μου είσαι...Ακόμη όμως και να μην συμφωνούσα, νιώθω ότι μπορώ να σε εμπιστεύομαι, Κέι. Εσύ, σίγουρα ξέρεις καλύτερα.

βζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζββββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Τι να αρχίσω να διαβάζω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην ακούς κλασική μουσική καί τέτοιες αηδιες -κατι τέτοια κλασικά έβαζαν στο Άουσβιτς στους Εβραίους και μετά τούς έριχναν στους θαλάμους μακριά -μακρια μόνο λαϊκά λαϊκά να είμαστε σίγουροι
Ωχ, λες γίνω σαπούνι Αρκάδι;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Στο μυαλό μου είσαι...Ακόμη όμως και να μην συμφωνούσα, νιώθω ότι μπορώ να σε εμπιστεύομαι, Κέι. Εσύ, σίγουρα ξέρεις καλύτερα.

βζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζββββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Τι να αρχίσω να διαβάζω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ωχ, λες γίνω σαπούνι Αρκάδι;
11.000 βέργες του Απολιναίρ και μην ακούς όσα λέει ο Τζίμης. Έχει άνοια ο φίλος μας. Δεν βλέπεις τα άσπρα του μαλλιά;
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
1
Like
3.042
Πόντοι
456

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.652
Πόντοι
1.056
Βάγκνερ έβαζαν. Όχι Σοστακόβιτς και ο Καπετάνιος είναι ο τρόμος των ναζί. Θα έκανα επεισόδιο αλλά σέβομαι τα άσπρα σου μαλλιά
Strauss ήταν ο αγαπημένος τους δείγμα τής ανώτερης γερμανικής φυλής τρομάρα τούς- παντός καπτεν μου μην ταράζεται με τα άσπρα μου μαλλιά στο κάτω το κεφάλι είναι όλα μαύρα τα μαλλιά ελεύθερα -ελευθερα :grin:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Strauss ήταν ο αγαπημένος τους δείγμα τής ανώτερης γερμανικής φυλής τρομάρα τούς- παντός καπτεν μου μην ταράζεται με τα άσπρα μου μαλλιά στο κάτω το κεφάλι είναι όλα μαύρα τα μαλλιά ελεύθερα -ελευθερα :grin:
Κανονικά έπρεπε να πεις "μαλλί μπαμπάκι , ψωλή φαρμάκι" και θα σου απαντούσα "άσπρα μαλλιά στην κεφαλή κακά μαντάτα στην ψωλή", αλλά μάλλον έχουν σβηστεί από την μνήμη σου ακόμα και οι λαϊκές ρήσεις

Τέλος πάντων. Σε θεωρώ φίλο, Τζίμη, κι ας έχεις ξεκουτιάνει
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.392
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
11.000 βέργες του Απολιναίρ και μην ακούς όσα λέει ο Τζίμης. Έχει άνοια ο φίλος μας. Δεν βλέπεις τα άσπρα του μαλλιά;
Δεν έχει άνοια. Έχει άσπρα μαλλιά γιατί είναι πρόβατο. Αν ήταν λύκος, θα είχε μαύρα. Jimmy, βάλε ένα καλό!

Το 11.000 βέργες του Απολιναίρ δεν πιστεύω να έχει τίποτα BDSM μέσα :rolleyes:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.652
Πόντοι
1.056
Κανονικά έπρεπε να πεις "μαλλί μπαμπάκι , ψωλή φαρμάκι" και θα σου απαντούσα "άσπρα μαλλιά στην κεφαλή κακά μαντάτα στην ψωλή", αλλά μάλλον έχουν σβηστεί από την μνήμη σου ακόμα και οι λαϊκές ρήσεις

Τέλος πάντων. Σε θεωρώ φίλο, Τζίμη, κι ας έχεις ξεκουτιάνει
Πέρασαν τα χρόνια έχεις δίκαιο καπτεν - για πολλά φταίω στη ζωή μου αλλά σίγουρα όχι για το γήρας μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom