Νέα

Ποιο συνδρομητικό κανάλι και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolis6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.728
Κριτικές
8
Like
2.426
Πόντοι
506
εχεις να προτείνεις κανα μποξακι με κοντι και τα σχετικα όλα εγκατεστημένα?
αρχικα κατεβασε το στο πσ που ειναι πιο ευκολο και δε χρειαζεσαι τιποτα.ψαξε μονο για ελληνικα builds. βαζεις ενα και εισαι ετοιμος
 
OP
OP
M

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
βαλε kodi και θα σωθεις. σε pc μπαινει τελειως δωρεαν, στη τηλεοραση θα πληρωσεις μονο το boxaki. το αν ειναι για ηλιθιους η οχι που λεει ο καραφλας πανω θα το καταλαβεις οταν θα βαζεις οτι γουσταρεις να βλεπεις χωρις συνδρομες και μαλακιες
ειχε βάλει ένας γνωστός. Πέφτανε οι σέρβερ, ξανάβαζε το kodi, μετά αντε πάλι σετάρισμα που σου βγαίνουν τα μάτια και πρέπει να ξέρεις. Το kodi με το box είναι για 1-2 μήνες, μετά βγαίνει νέα έκδοση και άντε πάλι σεταρίσματα απ την αρχή.
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
οσα σεταρισματα και να κανεις παλι θα υπαρχει καποιο επεισοδιο που θα λειπει και θα πρεπει να το ψαξεις σε τορρεντ  ή καποια ταινια που θα εχει ασυγχρόνιστους υποτιτλους η κακη ποιοτητα.γενικα το κοντι ειναι η απολυτη σπασαρχιδια..
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.548
Πόντοι
17.336
οσα σεταρισματα και να κανεις παλι θα υπαρχει καποιο επεισοδιο που θα λειπει και θα πρεπει να το ψαξεις σε τορρεντ  ή καποια ταινια που θα εχει ασυγχρόνιστους υποτιτλους η κακη ποιοτητα.γενικα το κοντι ειναι η απολυτη σπασαρχιδια..δεν συμφωνώ.... Εδώ και 2 σχεδόν χρόνια κάνει απντειτ μόνο του δημιουργεί το σετ απ μόνο του και δουλεύει μια χαρά.... Κακή ποιότητα σε ταινίες μόνο του 18 και υπότιτλους κακούς και ασυχρινιστους ελάχιστους.... Αν το ψάξεις λιγο είναι ότι καλύτερο μπορείς να βάλεις... Και αν σκεφτείς ότι εγώ έχω παλιό μποξακι και με 2 για ραμ που το πλήρωσα μόνο 50 ευρω.... Δλδ ένα πάγιο σχεδόν της νοβα
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.548
Πόντοι
17.336
οσα σεταρισματα και να κανεις παλι θα υπαρχει καποιο επεισοδιο που θα λειπει και θα πρεπει να το ψαξεις σε τορρεντ  ή καποια ταινια που θα εχει ασυγχρόνιστους υποτιτλους η κακη ποιοτητα.γενικα το κοντι ειναι η απολυτη σπασαρχιδια..
  δεν συμφωνώ.... Εδώ και 2 σχεδόν χρόνια κάνει απντειτ μόνο του δημιουργεί το σετ απ μόνο του και δουλεύει μια χαρά.... Κακή ποιότητα σε ταινίες μόνο του 18 και υπότιτλους κακούς και ασυχρινιστους ελάχιστους.... Αν το ψάξεις λιγο είναι ότι καλύτερο μπορείς να βάλεις... Και αν σκεφτείς ότι εγώ έχω παλιό μποξακι και με 2 για ραμ που το πλήρωσα μόνο 50 ευρω.... Δλδ ένα πάγιο σχεδόν της νοβα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
το netflix ειναι μεσω ιντερνετ σωστα? θέλει αποκωδικποιητη?
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Πάρε ενα μποξακι με 3Gb ram όποιο θες με βαση τα χρήματα.
Βαλε του ενα ελληνικό build στο kodi και είσαι έτοιμος.
Εχει τα πάντα απο apps ειτε να βλέπεις ξα κλασικά συνδρομητικά, είτε streams απο εξωτερικό, ειτε παιχνίδια live χωρις πληρωμή, είτε ταινίες ειτε ειτε ειτε...
Ολα αυτα με εφάπαξ ενα 50ρι,ποιος θα ελεγε όχι....
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
για πες ποιο ελληνικο build  να βαλω τυπε...
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Ψάξε στο Facebook την ομάδα ελληνικό forum kodi... Εκεί θα βρεις όλα τα ελληνικά build, οδηγίες και προτάσεις..
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
ήδη ειμαι μελος , αλλα δεν ξερω ποιο να βαλω.... :walkingpenis:
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Εγώ έχω GRecoTM. Έχει δικιά του ομάδα στο Facebook (GRecoTM official). Αν σε ενδιαφέρουν περισσότερο τα αθλητικά βάλε gkobu.
 

melxiori

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
14
Like
36
Πόντοι
0
το netflix ειναι μεσω ιντερνετ σωστα? θέλει αποκωδικποιητη?
Όχι δεν χρειαζεσαι, απλα smart tv με σύνδεση στο ίντερνετ. Πιθανότατα είναι προεγκατεστημένο κιόλας.
Προσωπικά έβαλα και vodafone tv, τίποτα το ιδιαίτερο, απλά μου εκαναν μια καλή προσφορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom