Νέα

Ποιό Studio έχει τα φτηνά προγράμματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σού είπαν αυτό που τις σύμφερε να σου πούν.
Δεν ισχύει.
Δεν περιοριζομαι μονο στις δηλωσεις τους.

Εχω παρει την ιδια κοπελα και σε μπουρδελο και σε studio.

Η διαφορα ηταν αισθητη.............
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Μαγκες το 50ρικο για 10 λεπτα γαμησι ειναι απαγορευτικο. Πληρωνετε 5 ευρω το λεπτο το εχετε καταλαβει ?
Μαυρο σε ολα τα στουντιο των 50
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Συμφωνώ συναγωνιστή CHEYENNE. Η βάση των 50 ευρώ στα στούντιο δεν μπορεί να πιεστεί κιαλλο. Είχε γίνει μια προσπάθεια από αρκετά στούντιο για 40, αλλά δεν απέδωσε και επιστρέψανε κιαυτά στο πενηντάρι. Θα μπορούσαν όμως στην τιμή των 50 ευρώ να προσθέσουν επιπλέον υπηρεσίες για τις οποίες πληρώνουμε περισσότερα. Αυτό θα ήταν μια καλή κίνηση!

Απολυτα σωστος.
Το θεμα δεν ειναι η μειωση των τιμων, που αναγκαστικα θα συνοδευθει απο υποβαθμιση των υπηρεσιων.
Το θεμα ειναι να τιμάται το 50αρι απο τις παρεχουσες τις υπηρεσιες με τον καλυτερο τροπο.
Τωρα αν μερικοι εχετε κολλησει και ονειρευεστε υπηρεσιες των 70 ευρω με ενα εικοσαρικο, να μην κοιμαστε ξεσκεπαστοι.
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ μην ειστε προβατα..Αυτο που πληρωνεις πολλες φορες δεν το παιρνεις οπως πρεπει...Αποδειξη εχει πεσει η πελατεια στα στουντιο..Πολλα αλανια απο εδω μεσα εχουν καταλαβει οτι περνας πολυ καλα σε μπουρδελα με 20 ευρω με υπηρεσιεσ στουντιο και πολυ ωραια μουνια σε εμφανιση...
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Δεν περιοριζομαι μονο στις δηλωσεις τους.

Εχω παρει την ιδια κοπελα και σε μπουρδελο και σε studio.

Η διαφορα ηταν αισθητη.............

Εννοείς διαφορά στις υπηρεσίες της κοπέλας, αλλά και στην συμπεριφορά της? "Δούλευε" πιο ευχάριστα? Εγώ θα προσθέσω και τη μεγάλη διαφορά στο χώρο εργασίας. Στα μπουρδέλα, ακόμη κιαν η κοπέλα αξίζει..., απεχθάνεσαι το χώρο από τη βρώμα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εννοείς διαφορά στις υπηρεσίες της κοπέλας, αλλά και στην συμπεριφορά της? "Δούλευε" πιο ευχάριστα? Εγώ θα προσθέσω και τη μεγάλη διαφορά στο χώρο εργασίας. Στα μπουρδέλα, ακόμη κιαν η κοπέλα αξίζει..., απεχθάνεσαι το χώρο από τη βρώμα.
Η διαφορα των παρεχομενων υπηρεσιων.
Καλυτερο στοματικο, μεγαλυτερη διαθεση στο sex, ανεση χρονου.

Οσον αφορα την καθαριοτητα ειναι αλλη κουβεντα, και σαφως εχεις δικιο
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Η διαφορα των παρεχομενων υπηρεσιων.
Καλυτερο στοματικο, μεγαλυτερη διαθεση στο sex, ανεση χρονου.

Οσον αφορα την καθαριοτητα ειναι αλλη κουβεντα, και σαφως εχεις δικιο

Τελικά αυτό είναι...ότι δίνεις παίρνεις! Τίποτε δεν σου χαρίζεται! Άντε σε περιόδους κρίσεων, όπως η σημερινή και αν σε συμπαθήσουν, να έχεις το κάτι παραπάνω για τα χρήματα που δίνεις...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Eδώ σε λίγο όπως πάμε θα γίνουμε Βουλγαρία,θέσεις δεν υπάρχουν,οι μισθοί μειώνονται,ωράρια καταστρατηγούνται και εσείς υποστηρίζετε τα studio με 50 ευρώ.Ρε παλλικάρια πείτε μου να καταλάβω τόσους πολλούς πλούσιους έχει η Ελλαδίτσα και μόνο λίγοι είναι οι μισθοσυντήρητοι;;
Mαύρο λοιπόν στα studio που δεν προσαρμόζονται στα νέα δεδομένα,και ΖΗΤΩ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.316
Πόντοι
7.195
Δεν περιοριζομαι μονο στις δηλωσεις τους.
Εχω παρει την ιδια κοπελα και σε μπουρδελο και σε studio.
Η διαφορα ηταν αισθητη.............

η πουτάνα σε θέλει εκεί όπου εισπράτει τα περισσότερα.
αν σε θυμηθεί (ή της θυμήσεις) το "άλλο" μέρος, θα ρίξει επίτηδες μιά προσαρμογή ώστε να σέ σπρώξει στο ακριβότερο.
το στούντιο υπερέχει από το μπουρδέλο σε "ξενοδοχειακή" υποδομή και χρόνο, αλλά η ποιότητα των προσφερομένων υπηρεσιών όπως και η συμπεριφορά λίγο αλλάζουν (το ίδιο γίνεται και στην περίπτωση των φιλοδωρημάτων)
τυχόν αλλαγή συμπεριφοράς για μένα δείχνει πολύ κακή επαγγελματία, σε μιά περίπτωση που είχα την έστειλα αμέσως.

γενικά πιστεύω οι πελάτες των στούντιο δεν πάνε εκεί για καλύτερο γαμήσι αλλά γιατί εκεί νιώθουν καλύτερα με τον εαυτό τους.
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1



Φανταστείτε όμως να είχαν όλοι πολλά λεφτά γιαυτό τον τομέα της...ψυχαγωγίας. Θα περιμέναμε στην ουρά, ακόμη και για να μπούμε στο σαλόνι...
Τελικά τα πράγματα νομίζω πως είναι όπως στην κτηματαγορά: όποιος έχει τώρα λεφτά για να ξοδέψει, βλέπει μπροστά του μόνο ευκαιρίες!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Κάποια λογικά (πιστεύω) ερωτήματα που πέρασαν από το μυαλό μου :

-Γιατί θέλουμε μείωση της τιμής στο studio ?
-Επειδή  μας αρέσει να πηγαίνουμε, αλλά δεν μας περισσεύουν τα ανάλογα χρήματα

-Γιατί μας αρέσει να πηγαίνουμε?
-Επειδή έχει καλύτερες υπηρεσίες από το μπουρδελο, άνεση χρόνου, ωραιότερα κορίτσια (κατ΄εκτιμηση)  και είναι πιο καθαρά. Θεωρητικά τουλάχιστον.

Όλο λεμε για μείωση τιμών στα studio

Εγώ θα αντιστρέψω το αίτημα :

Γιατί κανείς μας δεν ζητάει βελτίωση της ποιότητας των υπηρεσιών, πιο εμφανίσιμα κορίτσια, άνεση χρόνου, καθαρότερα δωμάτια, τσατσάδες που δεν χτυπάνε την πόρτα στο δεκάλεπτο, στα μπουρδελα με τα 20 ευρω ?
(Όχι πως σε κάποια studio τα ανωτέρω ισχύουν 100%)

Η απάντηση είναι απλή : Γιατί τότε δεν θα ήταν μπουρδελα αλλά studio.

Έτσι λοιπόν αντίστοιχα εάν τα studio ρίξουν τις τιμές στα 30 ευρω, δεν θα είναι studio αλλά μπουρδελα..

Πιο καλά θα είναι να επικεντρωθούμε στην ποιότητα των υπηρεσιών που αγοράζουμε με τα χρήματα που δίνουμε.
Να μην πληρώνουμε υπηρεσίες studio και να εισπράττουμε  υπηρεσίες και συμπεριφορά μπουρδελου.

Με την ίδια λογική τα Call girls να πέσουν στα 50 ευρώ, τα city tour στα 100 και παει λέγοντας.

Όμως
Δεν γίνεται να αγοράσεις Mercedes με την τιμή του Skoda
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Nike με την τιμή του «Ζήτα Ελλάς»
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Rolex με την τιμή του Casio.

Γιατί διαφορετικά θα είναι «μαϊμού».......
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Κάποια λογικά (πιστεύω) ερωτήματα που πέρασαν από το μυαλό μου :

-Γιατί θέλουμε μείωση της τιμής στο studio ?
-Επειδή  μας αρέσει να πηγαίνουμε, αλλά δεν μας περισσεύουν τα ανάλογα χρήματα

-Γιατί μας αρέσει να πηγαίνουμε?
-Επειδή έχει καλύτερες υπηρεσίες από το μπουρδελο, άνεση χρόνου, ωραιότερα κορίτσια (κατ΄εκτιμηση)  και είναι πιο καθαρά. Θεωρητικά τουλάχιστον.

Όλο λεμε για μείωση τιμών στα studio

Εγώ θα αντιστρέψω το αίτημα :

Γιατί κανείς μας δεν ζητάει βελτίωση της ποιότητας των υπηρεσιών, πιο εμφανίσιμα κορίτσια, άνεση χρόνου, καθαρότερα δωμάτια, τσατσάδες που δεν χτυπάνε την πόρτα στο δεκάλεπτο, στα μπουρδελα με τα 20 ευρω ?
(Όχι πως σε κάποια studio τα ανωτέρω ισχύουν 100%)

Η απάντηση είναι απλή : Γιατί τότε δεν θα ήταν μπουρδελα αλλά studio.

Έτσι λοιπόν αντίστοιχα εάν τα studio ρίξουν τις τιμές στα 30 ευρω, δεν θα είναι studio αλλά μπουρδελα..

Πιο καλά θα είναι να επικεντρωθούμε στην ποιότητα των υπηρεσιών που αγοράζουμε με τα χρήματα που δίνουμε.
Να μην πληρώνουμε υπηρεσίες studio και να εισπράττουμε  υπηρεσίες και συμπεριφορά μπουρδελου.

Με την ίδια λογική τα Call girls να πέσουν στα 50 ευρώ, τα city tour στα 100 και παει λέγοντας.

Όμως
Δεν γίνεται να αγοράσεις Mercedes με την τιμή του Skoda
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Nike με την τιμή του «Ζήτα Ελλάς»
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Rolex με την τιμή του Casio.

Γιατί διαφορετικά θα είναι «μαϊμού».......




καλά....που θυμήθηκες τη «Ζήτα Ελλάς»;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.647
Κριτικές
40
Like
3.331
Πόντοι
4.587
γενικά πιστεύω οι πελάτες των στούντιο δεν πάνε εκεί για καλύτερο γαμήσι αλλά γιατί εκεί νιώθουν καλύτερα με τον εαυτό τους.

Ρε φίλε, σ΄ αυτά τα μέρη πάμε για να κάνουμε λίγο χαβαλέ και μόνο. Δε τα παίρνουμε στα σοβαρά ούτε τα μπουρδέλα ούτε τα στούντιο. Όλα αυτά κατά βάθος είναι απάτες και πεταμένα λεφτά. Παρ΄ όλ' αυτά θέλουμε να σπάμε πλάκα και για να ξεφύγουμε λίγο από τη καθημερινότητα
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Λιοσίων 73α,β και Σπύρου Πάτση 40

Έχω πάει 5 φορές σε αυτή την αλυσίδα και πέρασα πολύ καλά,μην πω καλύτερα από ότι άλλες φορές σε στούντιο των 50 ευρώ..Απλό πρόγραμμα και καλή επικοινωνία φίλες και φίλοι..
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
136
Πόντοι
1
Οι τιμές θα πρέπει να πηγαίνουν ανάλογα με την ζήτηση δεν μπορεί το τοπ μουνακι να παίρνει τα ίδια με ένα μέτριο η μέτριες υπηρεσίες είναι αδικο
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Οι τιμές θα πρέπει να πηγαίνουν ανάλογα με την ζήτηση δεν μπορεί το τοπ μουνακι να παίρνει τα ίδια με ένα μέτριο η μέτριες υπηρεσίες είναι αδικο

Δεν πιστεύω να παίρνουν όλες τα ίδια..

Ωστόσο,σε αυτό που ανέφερες περί ΄΄τοπ μουνιακού΄΄ θα διαφωνήσω αγαπητέ..Μια ιερόδουλη δεν πρέπει να αξιολογείται βάσει το πόσο όμορφη είναι,αλλά το πόσο αποδοτική είναι..Επαγγελματίας είναι,όχι αντικείμενο..Δεν έχει νόημα να δίνεις αρκετά χρήματα για κάποια που το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να στέκεται σαν ξυλάγγουρο.Πρέπει να επικοινωνεί και να κάνει και αυτή πράγματα εντός του προγράμματος..
 

Επισκέπτης
Κάποια λογικά (πιστεύω) ερωτήματα που πέρασαν από το μυαλό μου :

-Γιατί θέλουμε μείωση της τιμής στο studio ?
-Επειδή  μας αρέσει να πηγαίνουμε, αλλά δεν μας περισσεύουν τα ανάλογα χρήματα

-Γιατί μας αρέσει να πηγαίνουμε?
-Επειδή έχει καλύτερες υπηρεσίες από το μπουρδελο, άνεση χρόνου, ωραιότερα κορίτσια (κατ΄εκτιμηση)  και είναι πιο καθαρά. Θεωρητικά τουλάχιστον.

Όλο λεμε για μείωση τιμών στα studio

Εγώ θα αντιστρέψω το αίτημα :

Γιατί κανείς μας δεν ζητάει βελτίωση της ποιότητας των υπηρεσιών, πιο εμφανίσιμα κορίτσια, άνεση χρόνου, καθαρότερα δωμάτια, τσατσάδες που δεν χτυπάνε την πόρτα στο δεκάλεπτο, στα μπουρδελα με τα 20 ευρω ?
(Όχι πως σε κάποια studio τα ανωτέρω ισχύουν 100%)

Η απάντηση είναι απλή : Γιατί τότε δεν θα ήταν μπουρδελα αλλά studio.

Έτσι λοιπόν αντίστοιχα εάν τα studio ρίξουν τις τιμές στα 30 ευρω, δεν θα είναι studio αλλά μπουρδελα..

Πιο καλά θα είναι να επικεντρωθούμε στην ποιότητα των υπηρεσιών που αγοράζουμε με τα χρήματα που δίνουμε.
Να μην πληρώνουμε υπηρεσίες studio και να εισπράττουμε  υπηρεσίες και συμπεριφορά μπουρδελου.

Με την ίδια λογική τα Call girls να πέσουν στα 50 ευρώ, τα city tour στα 100 και παει λέγοντας.

Όμως
Δεν γίνεται να αγοράσεις Mercedes με την τιμή του Skoda
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Nike με την τιμή του «Ζήτα Ελλάς»
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Rolex με την τιμή του Casio.

Γιατί διαφορετικά θα είναι «μαϊμού».......
Φοβερη αναλυση.
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Εγω πηγαινα σε στουντιο τωρα πιο σπανια το εριξα στα μασαζ στουντιο πολυ καλυτερες υπηρεσιες 30 λεπτα με 50 ευρω φυσικα δεν εχει ιδιας ποιοτητας κοριτσια με τα στουντιο αλλα αν ψαξεις βρισκεις το μονο κακο ειναι οτι δουλευουν μεχρι τις 9 το βραδυ και δεν μπορει να καλυψει βραδινους τυπους,πρεπει να το κανουν και στα στουντιο καπως ετσι αντε μαξ 60 ευρω οχι 100 που θελουν στο μισαωρο.παιδες ακομα και τα 40 πολλα ειναι για προγγραμα 15 λεπτων μαξ και με τις υπηρεσιες που προσφερουν.αποστειρωμενο γαμησι που κανουν εκτος ελαχιστον περιπτωσεων.
 

Επισκέπτης
Εγω πηγαινα σε στουντιο τωρα πιο σπανια το εριξα στα μασαζ στουντιο πολυ καλυτερες υπηρεσιες 30 λεπτα με 50 ευρω φυσικα δεν εχει ιδιας ποιοτητας κοριτσια με τα στουντιο αλλα αν ψαξεις βρισκεις το μονο κακο ειναι οτι δουλευουν μεχρι τις 9 το βραδυ και δεν μπορει να καλυψει βραδινους τυπους,πρεπει να το κανουν και στα στουντιο καπως ετσι αντε μαξ 60 ευρω οχι 100 που θελουν στο μισαωρο.παιδες ακομα και τα 40 πολλα ειναι για προγγραμα 15 λεπτων μαξ και με τις υπηρεσιες που προσφερουν.αποστειρωμενο γαμησι που κανουν εκτος ελαχιστον περιπτωσεων.
υπαρχει και μασαζ μια ωρα 60 ευρω αλλα
Δεν γίνεται να αγοράσεις Mercedes με την τιμή του Skoda
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Nike με την τιμή του «Ζήτα Ελλάς»
Δεν γίνεται να αγοράσεις  Rolex με την τιμή του Casio.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom