Νέα

Ποιό μασατζιδικο και κοπέλα προτείνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Crypto Women Travel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ragnar(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0
Πολύ σχετικό το θέμα του ποστ.Σ άλλους αρέσουν οι χοντρές,σε άλλους με πιασίματα,σε άλλους τα ξυλαγκουρα,σε άλλους τα πιπινια και σε άλλους τα μιλφακια.Θα σου πρότεινα να γράψεις χλμ από μόνος σου κ μην ακούς κανένα εδώ μέσα
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα, επισκέπτομαι συχνά πικνα Αθήνα, θα μπορούσατε θα μπορούσατε να μου προτείνετε συγκεκριμένα κ κοπέλες κ μασάζ; ενδιαφέρομαι για ντουέτο δύο ή κ μια αλλά να κάνουν καλό κρεββάτι κυρίως (σεξ), το μασάζ σε δεύτερη μοίρα
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
μακρια απο οσμος, αλλα λενε αλλα κανουνε αλλες ερχονται,και φυσικα σε μπουρδελο περνας καλυτερα.οπως προσφατα ειδα την ρανια που ηταν στο οσμος την ειδα στην φυλης,
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.590
Κριτικές
190
Like
48.433
Πόντοι
41.443
μακρια απο οσμος, αλλα λενε αλλα κανουνε αλλες ερχονται,και φυσικα σε μπουρδελο περνας καλυτερα.οπως προσφατα ειδα την ρανια που ηταν στο οσμος την ειδα στην φυλης,
απο τη Φυλης πηγε στο οσμος τυπε.
τα εχουμε γραψει 100 φορες αυτα στο νημα κατ οικον.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
μακρια απο οσμος, αλλα λενε αλλα κανουνε αλλες ερχονται,και φυσικα σε μπουρδελο περνας καλυτερα.οπως προσφατα ειδα την ρανια που ηταν στο οσμος την ειδα στην φυλης,
Σε ποιο;; Πάντα ήθελα να την δοκιμάσω αλλά όχι με 100αρι ή ότι άλλο ζητούσε δεν ξέρω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
Έχεις δίκιο φίλε δεν ήμουν σαφής... Θέλω κάτι ήρεμο αρχικά... Φάση γούτσου γούτσου όπως λες κι εσυ...

Σε στυλ κοπέλας μου αρέσει κάτι πιο μπαμπατσικο να έχει τα πιασίματα της ,chubby δηλαδή, με μεσαίο ή μεγάλος στήθος...
στεφανια για αρχη .εχει δικο της νημα .ψαξε το, ειναι must .
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
8
Like
11.267
Πόντοι
3.786
Παίκτη υπάρχει και το νήμα μασατζίδικα που γαμάς για τη συνολική εικόνα. Σε αυτά τα θέματα πάντως όσο πιο λεπτομερής η περιγραφή ,τόσο πιο εύκολο να βρεις κάτι να σε ικανοποιήσει. Αν περιμένεις ο καθένας να σου προτείνει το αγαπημένο του... σε βλέπω να τρως την επίσκεψη στην Αθήνα μόνο στο διάβασμα.
 

Ozzy 13

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
9
Like
3
Πόντοι
0
μακρια απο οσμος, αλλα λενε αλλα κανουνε αλλες ερχονται,και φυσικα σε μπουρδελο περνας καλυτερα.οπως προσφατα ειδα την ρανια που ηταν στο οσμος την ειδα στην φυλης,
Έτσι ακριβώς είχε έρθει μια σπυριαρα και ήθελε κουβέντα.
Με πια είχα πάει κλπ άρχισε τις προσβολές κατά της συναδέλφου της και τις συκοφαντίες και φυσικά πήρα τηλ το γραφείο και είπα λεφτά πίσω και να φύγει.
Ομολογώ το γραφείο άψογο έδωσε πίσω τα χρήματα σε λογαριασμό.και μου ζήτησε συγγνώμη.Ομως εγώ ήθελα να περασω όμορφα και να χαλαρώσω όχι να θέλω να πετάξω το μπάζο από το μπαλκόνι...Οποίος θέλει πληροφορίες μας π.μ
 

petros1223

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια μαγκες. ειχα κλεισει για μιαμιση ωρα με την αντζελα απο το osmose massage. Δεν ηξερα τι ακριβως επαιζε...δεν ημουν σιγουρος αν επαιζε σεξ ή οχι, αλλα οπως και να εχει ηθελα να χαλαραρωσω(οτι ειχα γυρισει απο ταξιδι)...μου λεει 120€ συνολο για σεξ...η μιαμιση ωρα ομως μου λεει δεν ισχυει...μονο 1 ωρα...δε γαμιεται λεω παμε...η χειροτερη εμπειρια στη ζωη μου μαγκες...πεταξα 120€...μη το ενα μη το αλλο μου ελεγε...αντε χυσε να φυγω μου ελεγε....ειρωνικη και σκατοχαρακτηρας σαν ατομο...αφηστε που νομιζε οτι ειναι καμια θεα(6-6,5 θα της εβαζα στο σωμα και 8 στη φατσα)....για να μη σας το πολυλογω με μαλακια τελειωσα και δεν εκατσε ουτε ολοκληρη την ωρα...ειχε κανεις παρομοια εμπειρια μαζι της;
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
αυτό να το αναφερης μασάζ στο σπίτι όχι εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom