Νέα

Ποιο ήταν το ερέθισμα για να τραβήξετε την πρώτη σας μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.τυπε κατοχυρωθηκες τωρα ως θρυλος!!ευγε που αυητν η χωρα αφηνει στο διαβα της ελληνες παγκοσμια σπανια φαινομενα με εκτοπισμα γιγαντιαιο σαν την προσωπικοτητα σου... :rockon: :rockon: :rockon:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.

Aκομα και σ'αυτο, εισαι μοναδικος.
ΤΑΚΜΑΝ εισαι ενας μικρος θεουλης :rockon: :rockon: :rockon:.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
εγώ με αυτήν

οι φώτο ήρθαν πάνω στην ώρα!!!!

 

Συνημμένα

  • liani18-500x717.jpg
    liani18-500x717.jpg
    11,7 KB · Εμφανίσεις: 28

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.
applause-038.gif




respect-023.gif
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
είχε και στην Αθήνα RTL???
παλερμαιε μηπως τα κοματικα δεν σου εχουν αφησει τιποτα να υπαρχει στην μνημη του μυαλου σου?φυσικα βλεπαμε RTL την δεκαετια του 90 ρε τυπε!!δεν το θυμασαι?με τις ψευτικες τσοντες που εβαζε τις γερμανικες που γαμουσε ο αλλος με πεσμενη την τσουτσουνα του.τοσο ψευτικες δηλαδη.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
παλερμαιε μηπως τα κοματικα δεν σου εχουν αφησει τιποτα να υπαρχει στην μνημη του μυαλου σου?φυσικα βλεπαμε RTL την δεκαετια του 90 ρε τυπε!!δεν το θυμασαι?με τις ψευτικες τσοντες που εβαζε τις γερμανικες που γαμουσε ο αλλος με πεσμενη την τσουτσουνα του.τοσο ψευτικες δηλαδη.

που να ξέρω τί γινόταν στην Αθήνα???

τα δορυφορικά τα έφερε πρώτος ο τεράστιος Σωτήρης Κούβελας στη Θεσσαλονίκη!!!!

σάββατο βράδυ 12 η ώρα μια λάιτ τσόντα,συνήθως κωμωδία!!!

και παρασκευή εκείνο το τηλεπεριοδικό για άνδρες,πολύ αργά!

ΥΓ στην Αθήνα ποιος και πότε τα 'εφερε????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Stefania Sandreli :cum:
276242-stefania_sandrelli_box_art.jpg


Edwige Fenech! :cum:
050c5a8d-30d4-4fcc-8984-b622dc883472

th_95941_fw05a_123_778lo.jpg

edwige_fenech%23101.jpg


Laoura Antonelli!  :cum:
http://[URL unfurl="true"]www.celebrityimovies.com/laura_antonelli.jpg[/img[/URL]]
[img]http://cdn1.iofferphoto.com/img3/item/215/339/998/peccato-veniale-laura-antonelli-1974-dvd-8ddaa.jpg
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.
Γι αυτο το γουσταρω το Μπουρδελα κομ,γιατι μερικοι δεν υπαρχετε  :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
που να ξέρω τί γινόταν στην Αθήνα???

τα δορυφορικά τα έφερε πρώτος ο τεράστιος Σωτήρης Κούβελας στη Θεσσαλονίκη!!!!

σάββατο βράδυ 12 η ώρα μια λάιτ τσόντα,συνήθως κωμωδία!!!

και παρασκευή εκείνο το τηλεπεριοδικό για άνδρες,πολύ αργά!

ΥΓ στην Αθήνα ποιος και πότε τα 'εφερε????
εμ δεν ηξερες δεν ρωταγες...??παντως ειχνα πλακα οι τσοντες τους.αθλιες βεβαια σοφτ ψευτικες κατι μεταξυ τσοντας και γερμναικηγς κωμωδιας αλλα για την εποχη εκεινη δεν ειχε αλλο...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Stefania Sandreli :cum:
276242-stefania_sandrelli_box_art.jpg


Edwige Fenech! :cum:
050c5a8d-30d4-4fcc-8984-b622dc883472

th_95941_fw05a_123_778lo.jpg

edwige_fenech%23101.jpg


Laoura Antonelli!  :cum:
http://[URL unfurl="true"]www.celebrityimovies.com/laura_antonelli.jpg[/img[/URL]]
[img]http://cdn1.iofferphoto.com/img3/item/215/339/998/peccato-veniale-laura-antonelli-1974-dvd-8ddaa.jpg
respect!!ειχε και τετοιες τσοντες του τυπου που σκηνοθετησε τον καλιγουλα.με ιταλικες καυλες φωτιες...τι να πρωτοθυμηθω?το κλειδι με την στεφανια η την ταινια που επαζε η λαουρα την μητρια που καψουρευτηκε και γμαησε ο πιτσιρικας?ασε την βαλενταιν ντεμι που εγινε πορνισταρ στα γεραματα τωρα...κριμα για τη λαουρα που επαθε ζημια με την πλαστικη.α θυμαστε και μια ταινια με ζεραρ ντεπαρντιε και ορνελα μουτι?ποια μπελουτσι ρε τυποι που και αυτη ειναι τεραστια καυλα?εκει κατι γαμησια που τις εριχνε ο μυταρας ασχημος και καφρος πανω στο γαμησι...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Στύση είχα από την ηλικία των 5 ετών (αν θυμάμαι καλά). Όμως την πρώτη ενσυνείδητη μαλακία (δεν αναφέρομαι σε ονείρωξη) την τράβηξα στις 25/08/2004 σε ηλικία 19 ετών. Αφορμή; Μια 90χρονη γειτόνισσα στην Ιστιαία (δεν ζει τώρα), την οποία επισκεπτόμουν και της έκανα παρέα σχεδόν καθημερινά (όταν παραθέριζα εκεί). Φυσικά ο έρωτάς μου με την κυρία Νίκη δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν έρωτα στο παρελθόν. Είναι από τις πιο όμορφες και από τις πιο καλόψυχες γυναίκες, που έχω γνωρίσει.
19 χρονων;αργησες λιγο νομιζω,εγω στα 19 ειχα μηδενισει κοντερ,με την κυρια νικη παιχτηκε τιποτε;τις τραβηξες κανενα σιδερωμα η ηταν πλατωνικη η σχεση;
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
19 χρονων;αργησες λιγο νομιζω,εγω στα 19 ειχα μηδενισει κοντερ,με την κυρια νικη παιχτηκε τιποτε;τις τραβηξες κανενα σιδερωμα η ηταν πλατωνικη η σχεση;
Στις 23/07/2003 ήταν η πρώτη μου επαφή με τον αγοραίο έρωτα. Η επαφή αυτή ήταν απογοητευτική (call girl). Ο λόγος ήταν ότι δεν είχα εφεύρει ακόμα μέθοδο τεχνικής εκσπερμάτωσης (η φυσική εκσπερμάτωση είναι η ονείρωξη). Μετά από αυτή την κακή ερωτική συνεύρεση με ρωτούσε ο πατέρας μου κάθε τόσο "Πότε θα ξαναπάρεις πίτσα στο σπίτι;" και εγώ απαντούσα "Αργότερα, θα δούμε". Το καλοκαίρι το 2004 στις διακοπές ο πατέρας μου εκθείαζε συνεχώς τα οφέλη της εκσπερμάτωσης και με ρωτούσε κάθε πρωί "Την έπαιξες σήμερα;". Έτσι λοιπόν στις 25/08/2004 είπα το Εύρηκα του Αρχιμήδη, καθώς ανακάλυψα τη μέθοδο της μπρούμυτης εκσπερμάτωσης. Τη μέθοδο αυτή χρησιμοποιώ ακόμη και σήμερα. Όσον αφορά την κυρία Νίκη, στις 13/09/2011 περάσαμε πολύ γλυκά και ρομαντικά. Λεπτομέρειες στην κριτική, που θα γράψω από το ασύρματο Internet του ξενοδοχείου το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω ειμαι 36 ετων και ποτε δεν τραβηξα μαλακια μεχρι την 25/8/2011 οπου πτωχευσα μεχρι τοτε ολες τις καβλες μου τις εριχνα στα ντελα στουντιο μασαζ λεμε χαμος !!!!!
αν δεν ειχα παει ποτε σε οικους ανοχης και μαζευα ολα αυτα τα λεφτα λεμε τωρα θα ξεχρεωνα την ελλαδα και θα μας εμεναν και ρεστα για αναπτυξη!!!!!!!!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
εγω ειμαι 36 ετων και ποτε δεν τραβηξα μαλακια μεχρι την 25/8/2011 οπου πτωχευσα μεχρι τοτε ολες τις καβλες μου τις εριχνα στα ντελα στουντιο μασαζ λεμε χαμος !!!!!
αν δεν ειχα παει ποτε σε οικους ανοχης και μαζευα ολα αυτα τα λεφτα λεμε τωρα θα ξεχρεωνα την ελλαδα και θα μας εμεναν και ρεστα για αναπτυξη!!!!!!!!

Συγνωμη ρε φιλε αλλα δεν παιζει αυτο που λες...
36 χρονια δεν βαρεσες ουτε μια μαλακια???? εχεις προβλημα....
Εγω 36 μαλακιες στις 25 μερες μερες τραβαω... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.043
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
εγω ειμαι 36 ετων και ποτε δεν τραβηξα μαλακια μεχρι την 25/8/2011 οπου πτωχευσα μεχρι τοτε ολες τις καβλες μου τις εριχνα στα ντελα στουντιο μασαζ λεμε χαμος !!!!!
αν δεν ειχα παει ποτε σε οικους ανοχης και μαζευα ολα αυτα τα λεφτα λεμε τωρα θα ξεχρεωνα την ελλαδα και θα μας εμεναν και ρεστα για αναπτυξη!!!!!!!!


Ρε τύπε την παίζω τουλάχιστον τρεις φορές τη μέρα, είναι παράδοση πλέον για εμένα. Δεν γίνεται αυτό που λές, το σπέρμα θα έβγαινε από τα αυτιά σου καυλιάρη μου
 

Επισκέπτης
Σύλβια Κριστέλ κι Εμανουέλα,στην αυλή του σπιτιού μου μες το σκοτάδι,στα 16 μου :)
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
εγω ειμαι 36 ετων και ποτε δεν τραβηξα μαλακια μεχρι την 25/8/2011 οπου πτωχευσα μεχρι τοτε ολες τις καβλες μου τις εριχνα στα ντελα στουντιο μασαζ λεμε χαμος !!!!!
αν δεν ειχα παει ποτε σε οικους ανοχης και μαζευα ολα αυτα τα λεφτα λεμε τωρα θα ξεχρεωνα την ελλαδα και θα μας εμεναν και ρεστα για αναπτυξη!!!!!!!!

ΘΕΟΣ.-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom