Νέα

Ποιό εμβόλιο θα κάνουν τα μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο εμβόλιο εμπιστεύεστε να κάνετε?

  • Άστρα Ζ

    Ψήφοι: 141 19,7%
  • Φαιζερ

    Ψήφοι: 237 33,1%
  • Μοντέρνα

    Ψήφοι: 67 9,3%
  • Τζονσον

    Ψήφοι: 59 8,2%
  • Σπούτνικ

    Ψήφοι: 36 5,0%
  • Φαντα μόνο

    Ψήφοι: 71 9,9%
  • Κανένα έχω αντισώματα στα πάντα

    Ψήφοι: 106 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    717

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.121
Κριτικές
1
Like
29.808
Πόντοι
8.006
...Και 3η δόση θα κάνεις, και 4η...και 5η...Υγεία να 'χεις και...κουράγια-αντοχές!
Κουραγια και αντοχες ευχομαστε σε σας τους ανεμβολιαστους, εμεις μια χαρα ειμαστε
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Με τόσες αρρώστιες που έχουν από τις τανες εδώ μέσα δεν έχουν ανάγκη από κανένα εμβόλιο. Έχουμε αντισώματα στα παντα. Οι εμβολιασμένοι έχουν πιστοποιητικό και εμείς κονδυλωμα στο κουτελο
τυπε ο ακαπωτος γκωλικος ερωτας σε προστατευει απο τα παντα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
κοιτα οσο η ψωλη παραμενει σηκωμενη και καυλωμενη φουλ για σκληρα πρωκτικα , θα συνεχισω να κανω τις επομενες δοσεις για τον δελτα , λαμπδα , ωμεγα .
Αν δω τωρα καμια παρενεργεια και δεν μου σηκωνεται η πουτσα , τα κοβω μαχαιρι ολα τα εμβολια

Να λες να ζεις πρωτα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κουραγια και αντοχες ευχομαστε σε σας τους ανεμβολιαστους, εμεις μια χαρα ειμαστε

Ο ανεμβολιαστος, ειναι ο υγιης της υποθεσης.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Εμείς μια χαρά θα ζούμε. Εσείς οι ανεμβολίαστοι καλού κακού ετοιμάστε τη διαθήκη σας.

Οι ανεμβολιαστοι, θα ζησουν.
Αφου σε επεισαν οτι για μια γριπη πρεπει να βαρεσεις καμια δεκαρια μεταλλαγμενα εμβολια,
να ξερεις τι σε περιμενει...

Θα βγω γυρα να μαζευω διαθηκες απο εμβολιασμενους.
Δεν θα προκαμουν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.722
Κριτικές
15
Like
11.371
Πόντοι
3.846
Οι ανεμβολιαστοι, θα ζησουν.
Αφου σε επεισαν οτι για μια γριπη πρεπει να βαρεσεις καμια δεκαρια μεταλλαγμενα εμβολια,
να ξερεις τι σε περιμενει...

Θα βγω γυρα να μαζευω διαθηκες απο εμβολιασμενους.
Δεν θα προκαμουν.
Όπως δε κόβω δεν έχεις λεφτά ούτε για rapid test.
Πες μου κάτι.
Πόσο καιρό έχεις να μπεις σε αεροπλάνο ή να πας σε μπαρ;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Όπως δε κόβω δεν έχεις λεφτά ούτε για rapid test.
Πες μου κάτι.
Πόσο καιρό έχεις να μπεις σε αεροπλάνο ή να πας σε μπαρ;

Αφου ξεπουλας την ελευθερια σου, με ενα μπαρ ενα αεροπλανο,
δεν νομιζω να εχουμε βαση συζητησης.
Σεβαστες ολες οι αποψεις φυσικα.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.946
Κριτικές
1
Like
5.460
Πόντοι
2.356

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κάποιοι αρχαίοι πολιτισμοί μας δίνουν υπέροχες ιδέες.???
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1627069033973.jpg
    FB_IMG_1627069033973.jpg
    45,6 KB · Εμφανίσεις: 22

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Οι ανεμβολιαστοι, θα ζησουν.
Αφου σε επεισαν οτι για μια γριπη πρεπει να βαρεσεις καμια δεκαρια μεταλλαγμενα εμβολια,
να ξερεις τι σε περιμενει...

Θα βγω γυρα να μαζευω διαθηκες απο εμβολιασμενους.
Δεν θα προκαμουν.
Θέλεις να μου πεις τώρα πως η παγκόσμια διακυβέρνηση, οι μεγάλες δυνάμεις, ο Bill Gates και εγω δεν ξέρω ποιοι άλλοι, έχουν βαλθεί να μας φάνε λάχανο με τα εμβόλια.

ΑΣ ΔΕΧΘΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ. Άκου λοιπόν και απάντησέ μου. Εμείς που κάναμε τα εμβόλια, είμαστε τα πρόβατα, αυτοί που βαράνε προσοχές, στρατιωτάκια του συστήματος. Εσείς, δεν τα κάνατε γιατι ανακαλύψατε την μεγάλη απάτη και την συνωμοσία που υπάρχει…. Αυτές λοιπόν οι μεγάλες δυνάμεις ποιούς λές να θέλουν ζωντανούς? Εμάς τα πρόβατα που κάνουμε ότι μας λένε ή εσάς τους σκεπτόμενους και αντιδρώντες????? Μάλλον εμας θέλουν ζωντανούς για να μην τους ζαλίζουμε τα αρχιδια και να εκτελούμε τις εντόλες τους. Δεν θέλει και πολύ σκέψη…. σωστά?

ΑΡΑ, να ξέρεις πως το εμβόλιο είναι ουσιαστικά το φάρμακο για τον καρκίνο που τόσα χρόνια μας έκρυβαν οι φαρμακευτικές….
Το πλάνο είναι μέσω του νερού (απο την βρύση, εμφιαλωμένα, με ανθρακικό ή χωρίς)να μεταδώσουν τον καρκίνο σε ολόκληρο τον πλανήτη. Εμείς οι εμβολιασμένοι, αποδείξαμε πως βαράμε προσοχές και δεν θα πάθουμε τίποτα.. Εσείς… θα πάτε άπατοι απο την επάρατη νόσο. Ο ιός ήταν απλά μια δικαιολογία για να δούνε ποιοι υποτάσσονται στο σύστημα.

Και μη μου πεις οτι λέω βλακείες… Γιατί να ισχύει η δική σου θεωρία και όχι η δική μου… ε? γιατι?
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αφου ξεπουλας την ελευθερια σου, με ενα μπαρ ενα αεροπλανο,
δεν νομιζω να εχουμε βαση συζητησης.
Σεβαστες ολες οι αποψεις φυσικα.
Περυσι ειχα κλεισει ενα σκασμο αεροπορικα,2020 κ για πρωτη φορα στη ζωη μ αναψυχη με αεροπορικο κ ακυρωθηκαν τα παντα...ισλανδια,λ.αμερικη

φετος κ υπο την απειλη οτι οι ανεμβολιαστοι θα μενουν εκτος αρκετων δραστηριοτητων,τους εγραψα στον μπουτσον μου,καβαλησα την μοτο μου,οπως παλια κ γυρισα την ευρωπη...

προσωπικα δεν ξερω εναν εμβολιασμενο,απ τον κυκλο μου εστω,που να πηρε την "ελευθερια" του,εκτος απ το να πηγαινουν μπαρ κ καφε...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μόλις έκλεισα ραντεβού για την τρίτη δόση.

ΛΥΣΣΑΞΤΕ!!!
Τυπε μπορει να σε θεωρω μαλακα,αλλα σου ευχομαι καλη επιτυχια κ να επιστρεψεις με περισσοτερο κουραγιο για ξεκατινιασμα... :priest::priest::priest:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.771
Κριτικές
35
Like
5.082
Πόντοι
5.595
κοιτα οσο η ψωλη παραμενει σηκωμενη και καυλωμενη φουλ για σκληρα πρωκτικα , θα συνεχισω να κανω τις επομενες δοσεις για τον δελτα , λαμπδα , ωμεγα .
Αν δω τωρα καμια παρενεργεια και δεν μου σηκωνεται η πουτσα , τα κοβω μαχαιρι ολα τα εμβολια
Φίλε μου, ακούς και βλέπεις γύρω μας, τι γίνεται...Το συγκεκριμένο, που το βάφτισαν "εμβόλιο", δεν είναι εμβόλιο! Στην ουσία, με απλά λόγια, είναι ένας γενετικός τροποποιητής που μπαίνει στο υγιές ανοσοποιητικό σύστημα μας, τροποποιώντας το, με αποτέλεσμα να αδρανοποιεί και να απενεργοποιεί υγιή κύτταρα, κάνοντας στη πράξη τον οργανισμό μας να δέχεται "επεμβάσεις" άλλου τύπου κυττάρων λιγότερο ανθεκτικών σε οποιαδήποτε μόλυνση παρουσιαστεί από εκεί και μετά. Οι παρενέργειες αυτού του σκευάσματος είναι πολλές και δεδομένες, δεν ανακοινώνονται, για ευνόητους λόγους! Είναι πολλά τα λεφτά, Άρη, που έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Καλογήρου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.771
Κριτικές
35
Like
5.082
Πόντοι
5.595
Μόλις έκλεισα ραντεβού για την τρίτη δόση.

ΛΥΣΣΑΞΤΕ!!!
Δεν αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σου! Το "ΛΥΣΣΑΞΤΕ" με κεφαλαία, μάλιστα, που κολλάει; Δικαίωμά σου είναι, να κάνεις ότι θέλεις στο σώμα σου! Δε πα να κάνεις και 500 δόσεις, τι με ενδιαφέρει εμένα; Σεβαστή η άποψή σου, όπως και όλων των άλλων που αποφασίζουν είτε συμφωνώντας μαζί σου, είτε διαφωνώντας!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.121
Κριτικές
1
Like
29.808
Πόντοι
8.006
Οι ανεμβολιαστοι, θα ζησουν.
Αφου σε επεισαν οτι για μια γριπη πρεπει να βαρεσεις καμια δεκαρια μεταλλαγμενα εμβολια,
να ξερεις τι σε περιμενει...

Θα βγω γυρα να μαζευω διαθηκες απο εμβολιασμενους.
Δεν θα προκαμουν.
Tερμα ψεκασμενος ε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.121
Κριτικές
1
Like
29.808
Πόντοι
8.006
Φίλε μου, ακούς και βλέπεις γύρω μας, τι γίνεται...Το συγκεκριμένο, που το βάφτισαν "εμβόλιο", δεν είναι εμβόλιο! Στην ουσία, με απλά λόγια, είναι ένας γενετικός τροποποιητής που μπαίνει στο υγιές ανοσοποιητικό σύστημα μας, τροποποιώντας το, με αποτέλεσμα να αδρανοποιεί και να απενεργοποιεί υγιή κύτταρα, κάνοντας στη πράξη τον οργανισμό μας να δέχεται "επεμβάσεις" άλλου τύπου κυττάρων λιγότερο ανθεκτικών σε οποιαδήποτε μόλυνση παρουσιαστεί από εκεί και μετά. Οι παρενέργειες αυτού του σκευάσματος είναι πολλές και δεδομένες, δεν ανακοινώνονται, για ευνόητους λόγους! Είναι πολλά τα λεφτά, Άρη, που έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Καλογήρου...
Ποιες ειναι οι ακαδημαϊκές σου γνωσεις?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Και ποιος χαίρεται οταν κάποιος μπαίνει εντατική?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ που ζεις ρε τύπε? Δεν υπάρχουν τέτοιοι νομίζεις? Να σου θυμίσω τα «περαστικά» που έλαβε ο Πλεύρης όταν είχε αρρωστήσει και είχε μπει εντατική, έτοιμος να χαιρετίσει!

Αλλά αυτός ήταν… «φασίστας»!!! :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.483
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom