Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Αναλόγως τι προτιμάει η κάθε μία....εκεί είναι και το τέλειο.



Υπάρχουν και μερικές που τον θέλουν μικρό
Καμια δεν τον θελει μικρο.Απλα μερικες προτιμουν τα μετριου μεγεθους και αποφευγουν τα πολυ μεγαλα γιατι μπορει λογω ανατομιας να εχουν μετριο βαθος κολπου και με τα πολυ μεγαλα πονανε.
Για να μιλησω με νουμερα.
Το 90% των Ελληνων εχει μεγεθος απο 12εκ εως 18εκ.Δεν σημαινει ομως οτι επειδη η πλειοψηφια βρισκεται εκει οτι ειναι και το ιδανικο.Ολοι οσοι εχουν απο 12εκ εως 18εκ μπορουν να προσφερουν οργασμο αλλα το ιδανικο ειναι οταν ειναι και εντυπωσιακο δηλαδη απο 18εκ εως 23εκ.Αυτα τα νουμερα βεβαια και ειδικα πανω απο 21-22εκ ειναι πολυ σπανια και ακομα και πολυ εμπειρες δεν τα συναντουν συχνα.
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ο άντρας ξεχωρίζει για δύο πράγματα: Το ένα είναι η αντρική του συνείδηση και αυτό δε μετριέται σε πόντους.
΄Οσο για το πέος, ποικίλει και αυτό σαν τους χαρακτήρες. Το θέμα είναι να είναι καλλίγραμμο, να έχει φορά προς τα πάνω, να είναι σε αρμονία με το υπόλοιπο σώμα του μάκγα, και να χορταίνει το μάτι κατ' αρχάς για όσους/ες είναι οπτικοί/ές ή την όσφρηση για εκείνα τα άτομα που δουλευουν με τη μύτη/στόμα.
Οι έλληνες, από τότε που οι γυναίκες διαλέγουν αυτές τον άντρα, εξελίσσονται σε ψωλαράδες, όπως και οι υπόλοιποι ευρωπαίοι.
Δε σας κρύβω οι περισσότεροι από όσους έχω πάει με ρωτάνε "σου αρέσει; πώς τον βλέπεις;"σε όλους απαντάω με θετικά σχόλια, γιατί ο ερωτισμός δε μετριέται στα εκατοστά, αλλά στη χημεία. Τα μικρά είναι ευκολοβόλευτα, τα μεγάλα χορταίνουν το άπληστο αισθητήριο της όρασης. Η ψυχή χορταίνει με συμπληρωματικά του πέους, τη νοοτροπία, ας πούμε....
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Σαν κλασσικός μικροψώλης, πάντα έβλεπα με δέος τα μεγάλα. Από μικρός είχα μάθει να παίρνω απόφαση ότι σε κάποια ζητήματα που μπορεί να υστερούσα έκανα αυτό που μπορούσα καλλίτερο αν εξαρτιόταν από δική μου προσπάθεια μια βελτίωση ή τό ΄παιρνα απόφαση ότι δεν εξαρτάται από μένα και είναι έτσι και είναι καλά και έτσι....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο άντρας ξεχωρίζει για δύο πράγματα: Το ένα είναι η αντρική του συνείδηση και αυτό δε μετριέται σε πόντους.
΄Οσο για το πέος, ποικίλει και αυτό σαν τους χαρακτήρες. Το θέμα είναι να είναι καλλίγραμμο, να έχει φορά προς τα πάνω, να είναι σε αρμονία με το υπόλοιπο σώμα του μάκγα, και να χορταίνει το μάτι κατ' αρχάς για όσους/ες είναι οπτικοί/ές ή την όσφρηση για εκείνα τα άτομα που δουλευουν με τη μύτη/στόμα.
Οι έλληνες, από τότε που οι γυναίκες διαλέγουν αυτές τον άντρα, εξελίσσονται σε ψωλαράδες, όπως και οι υπόλοιποι ευρωπαίοι.
Δε σας κρύβω οι περισσότεροι από όσους έχω πάει με ρωτάνε "σου αρέσει; πώς τον βλέπεις;"σε όλους απαντάω με θετικά σχόλια, γιατί ο ερωτισμός δε μετριέται στα εκατοστά, αλλά στη χημεία. Τα μικρά είναι ευκολοβόλευτα, τα μεγάλα χορταίνουν το άπληστο αισθητήριο της όρασης. Η ψυχή χορταίνει με συμπληρωματικά του πέους, τη νοοτροπία, ας πούμε....
νεοκλή μου πουστοφέρνεις ή απλά πέφτω έξω; 
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

grhotcouple

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως αν και οι πιο πολλές γκόμενες που είχα μου λέγανε οτι ο πούτσος μου είναι μεγάλος (18 cm) και δεν θελουν τιποτα πιο μεγάλο ολες οι πουτάνες μετά αν αγοράσουν κανεναν δονητη τους παίρνουν απο 20 cm και πάνω. Αρα ολες έχουν την φαντασίωση να τις ξεσκίσει μια πελώρια πούτσα
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Και πάντα διασκέδαζα στα αποδυτήρια που έχω περάσει το άγχος αρκετών μη τυχόν και τους δουν την ώρα που "υστερούν" όταν μαζεύεται και "χάνεται" από το κολύμπι ή την άσκηση.
Και να τα ξεντώματα για να γίνει ξανά όπως ήταν ή όπως θα τον ήθελαν, μπας και τους κακοσχολιάσουν.......
Αντρικές, ένοχες παρέες... καύλες ατελείωτες......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάντως αν και οι πιο πολλές γκόμενες που είχα μου λέγανε οτι ο πούτσος μου είναι μεγάλος (18 cm) και δεν θελουν τιποτα πιο μεγάλο ολες οι πουτάνες μετά αν αγοράσουν κανεναν δονητη τους παίρνουν απο 20 cm και πάνω. Αρα ολες έχουν την φαντασίωση να τις ξεσκίσει μια πελώρια πούτσα
ετσι...
εγώ που τον έχω κοντά 20 στην αρχή τρομάζανε μετά ζητάγανε κι άλλο μέχρι και τα παπάρια μέσα τα πάντα ολα κι άρχισα ν αναρωτιέμαι μήπως μίκρυνε στην πορεία απ το πολύ τρίψιμο.  :grin:
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
νεοκλή μου πουστοφέρνεις ή απλά πέφτω έξω;  Είπε το ανεπιθύμητο πρόσωπο λατινιστί.
Αν έχεις αμφιβολίες με ανησυχεί, καλέ μου συνοδοιπόρε, αλλά ξέρω ότι η ερώτηση ήταν απλά σχήμα λόγου...
Κρίμα αποσυνδέθηκες και δε βλέπεις την απάντηση
Δεν πουστοφέρνω, είμαι πούστης και το προτιμώ από το ομοφυλόφιλος σαν όρο...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
52 σελιδες για ενα ερωτημα ποιο ειναι το τελειο μεγεθος σε εναν αντρα?
σε μπουρδελοφορουμ? και ρωταει αντρες αυτο?

νταξει το εχουμε γαμησει σε ολα τα μεγεθη και ψοφησε.
 

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ετσι...
εγώ που τον έχω κοντά 20 στην αρχή τρομάζανε μετά ζητάγανε κι άλλο μέχρι και τα παπάρια μέσα τα πάντα ολα κι άρχισα ν αναρωτιέμαι μήπως μίκρυνε στην πορεία απ το πολύ τρίψιμο.  :grin:
Οι γκομενες εντυπωσιαζονται απο τα μεγαλα μεγεθη.
Ελαχιστες ειναι αυτες που θα απορριψουν εναν ψωλαρα και αυτο λογω της ανατομιας του κολπου τους.
Αντιθετως ειναι πολλες που θα απορριψουν οτιδηποτε κατω απο 13-14εκ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
νεοκλή μου πουστοφέρνεις ή απλά πέφτω έξω;  Είπε το ανεπιθύμητο πρόσωπο λατινιστί.
Αν έχεις αμφιβολίες με ανησυχεί, καλέ μου συνοδοιπόρε, αλλά ξέρω ότι η ερώτηση ήταν απλά σχήμα λόγου...
Κρίμα αποσυνδέθηκες και δε βλέπεις την απάντηση
Δεν πουστοφέρνω, είμαι πούστης και το προτιμώ από το ομοφυλόφιλος σαν όρο...
ξανασυνδέθηκα και πήρα την απάντηση που περίμενα.

Υ.Γ.
και γω παλιόπουστας είμαι αλλά με την καλή έννοια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οι γκομενες εντυπωσιαζονται απο τα μεγαλα μεγεθη.
Ελαχιστες ειναι αυτες που θα απορριψουν εναν ψωλαρα και αυτο λογω της ανατομιας του κολπου τους.
Αντιθετως ειναι πολλες που θα απορριψουν οτιδηποτε κατω απο 13-14εκ.
αληθές.
απλά το πλεονέκτημα το αποκτάς ΑΦΟΥ την έχεις ήδη ψήσει για γαμήσι.
Αρα το μέγεθος ΔΕΝ είναι διαπραγματευτικό στοιχείο πηδήματος.
απλά μετά το πάρτυ είναι πιο εύκολο και με περισσότερη ενεργητική συμμετοχή απ την συμμετέχουσα.  :grin:
 

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Καλο θα ηταν να διαβασουμε τη γνωμη και καμιας εμπειρης γυναικας...
 

grhotcouple

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως για γαμήσι από τον κόλο το πολύ μεγάλο μέγεθος μάλλον θα τις τρομάξει λίγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom