Νέα

Ποιό είναι το καλύτερο μπουρδέλο στην Αθήνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nick025
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
ok ειμαι ρατσιστης! πιο ειναι το πιο clean που εχεις παει τοτε? κατα τα δικα σου κριτηρια
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ok ειμαι ρατσιστης! πιο ειναι το πιο clean που εχεις παει τοτε? κατα τα δικα σου κριτηρια
τυπε προσπαθω να τα αποφευγω αυτα :grin:
και γενικα θεματα καθαριοτητας μπουρδελο δεν προσεχω οποτε δεν μπορω να σου απαντησω :grin:
αν θες ομως σου λεω μερικα βρωμικα :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
περγαμου 27α,αλκαμενους 113 ειναι οκ...αν και η καθαριοτητα εξαρταται κι απ την τσατσα της βαρδιας

καθαρη τανα η αλικη ...μπανιο μετα απο καθε πελατη...τελευταια δουλευε προυσσης
 

Επισκέπτης
Μετά την ανακαίνιση το καλύτερο μπουρδελάκι σαν χώρος, κατά τη γνώμη μου είναι το Φωκαίας 27 όροφος.
Το Σεπτέμβρη που είχα πάει τελευταία φορά, το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, είχε μεγάλο κρεβάτι, μεγάλους καθρέφτες, τηλεόραση, κλιματιστικό, ζεστό νερό, καραμελίτσες και αντισηπτικά μαντηλάκια παρακαλώ.
Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση και μπράβο τους που πρόσεξαν έτσι το χώρο τους!
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Ναι οντος το 27 οροφος ειναι γαματο μεχρι και τουαλετα εχει..επισης το 69Α στανταρ καλο,το 71Β επισης αρκετα καλο και αλλα πολλα εχουν πολυ καλη εικονα...τα πραγματα εχουν φτιαξει αρκετα βλεπεται ειμαστε ευρωπαιοι και πρεπει αυτο να φενεται απο παντου και σε ολους τους τομεις... :dancing:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ναι οντος το 27 οροφος ειναι γαματο μεχρι και τουαλετα εχει..επισης το 69Α στανταρ καλο,το 71Β επισης αρκετα καλο και αλλα πολλα εχουν πολυ καλη εικονα...τα πραγματα εχουν φτιαξει αρκετα βλεπεται ειμαστε ευρωπαιοι και πρεπει αυτο να φενεται απο παντου και σε ολους τους τομεις... :dancing:
το 69α καλο οντως,αν και ο πουστροτσατσος δεν καθαριζει...

το 71β εχει χαλασει,θελει ανακαινιση και τελευταιες φορες που πηγα τα κρεβατια σε 2 δωματια ηταν για πεταμα...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
το 69α καλο οντως,αν και ο πουστροτσατσος δεν καθαριζει...

το 71β εχει χαλασει,θελει ανακαινιση και τελευταιες φορες που πηγα τα κρεβατια σε 2 δωματια ηταν για πεταμα...
Mαλλον για το 65 λες.Στο 69 εχει παντα τσατσαδες .
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Υπαρχουν πλεον αρκετα μαγαζια που ειναι σε καλο επιπεδο καθαριοτητας και αισθητικης.Μερικα παραδειγματα=Καλημνου 48,Αγαθουπολεως 54,Αλκαμενους 113,διδυμου 8 πανω -κατω,Ρεμουνδου το κατω πολυ δυνατο σαν σπιτι ειναι..
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Nα επιβεβαιώσω κι εγώ για Καλύμνου 48α.Αξιοπρεπέστατο δωμάτιο.Για όσους φυσικά αρέσκονται σε milfs, γιατί νομίζω το συγκεκριμένο έχει κυρίως milfs που είναι όμως πολύ θερμές στο δωμάτιο.Όχι κομοδίνα.Προσωπικά θα σύγκρινα τις υπηρεσίες στο κρεβάτι και με studio.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Τα δύο σπιτάκια στη Καλύμνου είναι αξιοπρεπή καθώς και τα άλλα δύο στη Διδύμου 8Α+Β.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Αν δε ξαπλωσεις πανω σε σπερμα,αν ο πουτσος δε φαει μερεντα,αν δε μυριζει η μασχαλη της πουτανας,αν τα βυζια της δεν εχουν γευση απο ξενο σπερμα, τοτε μαγκα μου ψαχνεις για στουντιο κ μεις που μας περισευουν 20ρια και οχι 50ρια τι θα κανουμε?Μονο το με το θρεντ του Λιλα θα τη βρισκουμε?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.647
Κριτικές
40
Like
3.329
Πόντοι
4.587
Κωνσταντινουπόλεως 166 ημιυπόγειο. Είναι σε αρκετά καλή κατάσταση, θυμίζει κάπως στούντιο
 

corey_8

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, μου αρέσουν πολύ τα στούντιο επειδή γενικά ειναι πιο καθαρά και περιποιημένα απ΄ότι τα μπουρδελάκια αλλά 50 ευρώ μου φαίνονται πολλά για ένα πήδημα, και έτσι ψάχνω σπιτάκια που κάνουν αρκετά για στούντιο αλλά η τιμή τους να είναι μειωμένη στο 20άρικο , έχω βρει μέχρι τώρα ένα τέτοιο (στο σταθμό Λαρίσης) και περνάω καλά ξοδεύοντας λίγα , μπορείτε να μου προτείνετε κι άλλα ?

Ευχαριστώ !

υ.γ. Θα ήταν καλό να υπάρχει ένα τέτοιο thread για όσους ψάχνουν κάτι παρόμοιο !
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Καλησπέρα συναγωνιστές, μου αρέσουν πολύ τα στούντιο επειδή γενικά ειναι πιο καθαρά και περιποιημένα απ΄ότι τα μπουρδελάκια αλλά 50 ευρώ μου φαίνονται πολλά για ένα πήδημα, και έτσι ψάχνω σπιτάκια που κάνουν αρκετά για στούντιο αλλά η τιμή τους να είναι μειωμένη στο 20άρικο , έχω βρει μέχρι τώρα ένα τέτοιο (στο σταθμό Λαρίσης) και περνάω καλά ξοδεύοντας λίγα , μπορείτε να μου προτείνετε κι άλλα ?

Ευχαριστώ !

υ.γ. Θα ήταν καλό να υπάρχει ένα τέτοιο thread για όσους ψάχνουν κάτι παρόμοιο !

Μήπως να έκανες την αρχή εσυ, ενημερώνοντας μας για το στουντελακι που βρήκες στο σταθμό Λαρισσης;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Οκ--    Στουντ(ι)έλο  ονομαζεται το ειδος -
>>>>
Παρασίου 36,   τα δύο της Ρεμουνδου 21 --  
για Λιοσιων , Ευνειδών ας πουν άλλοι συνάδελφοι ..
 

corey_8

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως να έκανες την αρχή εσυ, ενημερώνοντας μας για το στουντελακι που βρήκες στο σταθμό Λαρισσης;

Θα το έγραφα τύπε απλά δε θυμάμαι τη διεύθυνση ! Με είχε πάει ένας φίλος μου , παίζει να είναι και το Λιοσίων73 !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom