Νέα

Ποιές παίρνουν τις καλύτερες πίπες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frappes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιές παίρνουν τις καλύτερες πίπες;

  • Οι πουτάνες στα μπουρδέλα

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • Οι πουτάνες στα studio

    Ψήφοι: 15 4,9%
  • Οι πουτάνες στον δρόμο;

    Ψήφοι: 12 3,9%
  • Η πρώην (όταν θέλει επανασύνδεση)

    Ψήφοι: 37 12,1%
  • Η γκόμενά σου

    Ψήφοι: 14 4,6%
  • Τα τραβεστί

    Ψήφοι: 33 10,8%
  • Οι παντρεμένες

    Ψήφοι: 45 14,7%
  • οι χοντρές

    Ψήφοι: 31 10,1%
  • Οι ΜΙLF

    Ψήφοι: 68 22,2%
  • Οι φαφούτες

    Ψήφοι: 18 5,9%
  • Αλλο

    Ψήφοι: 20 6,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    306

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Έχεις δίκιο καταρχήν ... Αλλά , καμμιά φορά ο υπερβολικός ζήλος ...  :2funny:

ναι... ο υπερβάλλων ζήλος στις πίπες τις κάνει κάποτε να τους φεύγει και να βάζουν δόντι και να πονάει...
 
OP
OP
F

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
9
Πόντοι
10
Το θέμα ανοίχτηκε διότι από την εμπειρία μου στα μπουρδέλα και στα studio έχω παρατηρήσει ότι η πίπα αρχίζει να γίνεται πολύ διεκπεραιωτική δηλ. τα κορίτσια δεν γλύφουν όλο το μήκος του πέους, άλλες το γλύφουν άγαρμπα , άλλες το παίζουν. Εννοείται ότι έχει ατονήσει πάρα πολύ το γλύψιμο στα "μπαλάκια" , κάτι που θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! Γι αυτό το λόγο άνοιξα αυτό το θέμα για να καταθέσουμε τις απόψεις και εμπειρίες μας αλλά και να ψηφίσουμε ΠΟΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΠΑ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.068
Κριτικές
90
Like
32.148
Πόντοι
24.700
Το θέμα ανοίχτηκε διότι από την εμπειρία μου στα μπουρδέλα και στα studio έχω παρατηρήσει ότι η πίπα αρχίζει να γίνεται πολύ διεκπεραιωτική δηλ. τα κορίτσια δεν γλύφουν όλο το μήκος του πέους, άλλες το γλύφουν άγαρμπα , άλλες το παίζουν. Εννοείται ότι έχει ατονήσει πάρα πολύ το γλύψιμο στα "μπαλάκια" , κάτι που θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! Γι αυτό το λόγο άνοιξα αυτό το θέμα για να καταθέσουμε τις απόψεις και εμπειρίες μας αλλά και να ψηφίσουμε ΠΟΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΠΑ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ!!!!

Αν το άνοιξες γι΄αυτό τον λόγο γιατί μας μπερδεύεις με την ψηφοφορία? Υπάρχει δηλαδή περίπτωση, η γκόμενα που θέλει επανασύνδεση αντί να σου τηλεφωνήσει να πιάσει δουλειά στο μπουρδέλο ή στο studio που συχνάζεις για να σε πετύχει?
 

Idas79

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Οι γκομενες ή οι συζυγοι-για οσους ειναι παντρεμενοι-οταν θελουν λεφτα για ψωνια,μπουζουκια και ό,τιδηποτε αλλο!
Γενικοτερα οταν εχουν καποιο σκοπο και μας χρειαζονται!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Μάγκες την καλ΄θτερη πίπα την κάνει η milf ιερόδουλη γκόμενα !!! :pipa2:
 

Επισκέπτης
Μάγκες την καλ΄θτερη πίπα την κάνει η milf ιερόδουλη γκόμενα !!! :pipa2:

Μαγκες ολοι λαθος ειστε την καλυτερη πιπα κανουν οι γκομενες που εχουν να γαμηθουν πανω απο μηνα! Μου ειχε τυχει με μια πρωην μου! Ειχε σπασει το ποδι της και ειχα παει σπιτι της να την δω ! Με τα πολλα αρχισαμε κατι χαδακια κατι ετσι κατι αλλιος και μαλακες μου εκανε ενα τσιμπουκι σκετη καβλα λυσαγε η γκομενα και να φανταστειτε οτι οσο ειμασταν μαζι 2 χρονια ηταν μετρια στο ρουφηγμα! 

 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Mια αμερικανα που γαμουσα το 1995...  :grin:
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οι ασχημεσ και οι χοντρεσ κανουν τισ πιπεσ τησ καλεσ.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Η γυναικα του φιλου σου :pipa2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Οι  αγαμητεs...........απο  χρονια
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Τι μαλακία θέμα είναι αυτό? Δεν υπάρχουν τέτοιες γενικεύσεις.Πόσο αγάμητοι είναι μερικοί πια?
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
MILF και παντρεμενες για παντα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μαγκες ολοι λαθος ειστε την καλυτερη πιπα κανουν οι γκομενες που εχουν να γαμηθουν πανω απο μηνα! Μου ειχε τυχει με μια πρωην μου! Ειχε σπασει το ποδι της και ειχα παει σπιτι της να την δω ! Με τα πολλα αρχισαμε κατι χαδακια κατι ετσι κατι αλλιος και μαλακες μου εκανε ενα τσιμπουκι σκετη καβλα λυσαγε η γκομενα και να φανταστειτε οτι οσο ειμασταν μαζι 2 χρονια ηταν μετρια στο ρουφηγμα! 
μετα απο εσενα την εκπαιδευσαν καλα τυπε,και ηθελε να σου δειξει οτι οσο ηταν μαζι σου δεν εμαθε τιποτα.
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
μετα απο εσενα την εκπαιδευσαν καλα τυπε,και ηθελε να σου δειξει οτι οσο ηταν μαζι σου δεν εμαθε τιποτα.
ναι ρε φιλε αλλα η κοπελα το εκανε για να μαθει νατον ικανοποιει καλυτερα.την αδικεις τωρα
 

Επισκέπτης
παιδια μην το πολυψαχνετε τις καλυτερες πιπες τις κανουν ολες αρκει να θελουν  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom