Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
@karaflas85
Είσαι σίγουρος ότι ο φίλος σου κόλλησε βλενόροια από δαύτην αλλά εσύ δεν θες να της χαλάσεις τ' όνομα...
Ας περιμένουμε να κολλήσει και κάνας άλλος τότε μήπως και μας πει ο ίδιος...

Σοβαρευτείτε μάγκες!
 

Επισκέπτης
Στο συγκεκριμενο θεμα που ανοιξες φιλε η απαντηση και η λυση ειναι παρα πολυ απλη:

ΔΕΝ ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΑΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΩΛΟ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ: ΑΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ" ΚΑΙ "ΠΡΩΚΤΙΚΟ"? ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ Ή ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ!
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
@karaflas85
Είσαι σίγουρος ότι ο φίλος σου κόλλησε βλενόροια από δαύτην αλλά εσύ δεν θες να της χαλάσεις τ' όνομα...
Ας περιμένουμε να κολλήσει και κάνας άλλος τότε μήπως και μας πει ο ίδιος...

Σοβαρευτείτε μάγκες!

Δεν ειπα πως δε θελω να της χαλασω το ονομα...στα παπαρια μου το γραφω το ονομα της και αυτη μαζι..εξηγησα παραπανω τους λογους και ειμαι απολυτα ξεκαθαρος σ'αυτο που ειπα.τονισα πως "δε θελω να αναφερω το ονομα επειδη δεν θελω καποιοι να νομιζουν πως το κανω για δυσφημιση..".Και επισης επειδη θελω να το περασω σαν μηνυμα ας το πουμε,πως ολοι μας πρεπει να προσεχουμε με ΟΛΕΣ.Και οχι μονο με αυτην.Απο κει και περα αν καποιος δε θελει να κολλησει ας προσεχει ή ας της ζηταει εξετασεις απο το Συγγρος..Εγω οσο μποροθσα να βοηθησω βοηθησα και νομιζω το εκανα αρκετα...
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Στο συγκεκριμενο θεμα που ανοιξες φιλε η απαντηση και η λυση ειναι παρα πολυ απλη:

ΔΕΝ ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΑΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΩΛΟ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ: ΑΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ" ΚΑΙ "ΠΡΩΚΤΙΚΟ"? ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ Ή ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ!

Αψογος..Με καλυψες απολυτα φιλε....  ;)
 

Επισκέπτης
@karaflas85
Είσαι σίγουρος ότι ο φίλος σου κόλλησε βλενόροια από δαύτην αλλά εσύ δεν θες να της χαλάσεις τ' όνομα...
Βλεννόρροια στο βασικό πρόγραμμα...
Ο ιατρικός πραγματογνώμων Amadeus να αναφέρει για τις πιθανότητες μετάδοσης της βλεννόρροιας όταν το στοματικό σεξ και η πράξη γίνεται με προφύλαξη.
 

Επισκέπτης
Στο συγκεκριμενο θεμα που ανοιξες φιλε η απαντηση και η λυση ειναι παρα πολυ απλη:

ΔΕΝ ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΑΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΩΛΟ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ: ΑΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ" ΚΑΙ "ΠΡΩΚΤΙΚΟ"? ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ Ή ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ!
Σωστά αυτά που λες φιλαράκι αλλά αυτές που κάνουν απλό πρόγραμμα είναι 5-6 όλες κι όλες... άσε που εγώ αν δεν γαμήσω κώλο νιώθω σαν να πήγα για μπριτζόλα σε εστιατόριο για vegeterian...

παιδια,εξαιρετικα καλο το θεμα,αλλα ειναι δυσκολο να πεσουν ονοματα εδω μεσα,ειδικα για τα στουντιοκοριτσα ;)
Μάλιστα... να 'στε καλά...
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Βλεννόρροια στο βασικό πρόγραμμα...
Ο ιατρικός πραγματογνώμων Amadeus να αναφέρει για τις πιθανότητες μετάδοσης της βλεννόρροιας όταν το στοματικό σεξ και η πράξη γίνεται με προφύλαξη.

Παιδια διαβαζετε τι λεω...Ειπα πως πηρε το βασικο αλλα στο πρωτο μηνυμα εγραψα πως το τσιμπουκι ηταν ακαποτο...μη μου πειτε πως δε σας εχει συμβει ποτε να σασ τον παρουν ακαποτο ενω εχετε πληρωσει απλο....
 

Επισκέπτης
Σωστά αυτά που λες φιλαράκι αλλά αυτές που κάνουν απλό πρόγραμμα είναι 5-6 όλες κι όλες... άσε που εγώ αν δεν γαμήσω κώλο νιώθω σαν να πήγα για μπριτζόλα σε εστιατόριο για vegeterian...

Φιλε προβλημα σου τοτε αν δεν μπορεις να γαμησεις μουνι. Εγω δεν εχω γαμησει ποτε κωλο στη ζωη μου γιατι ο κωλος ειναι για να τον δινουν οι πουστηδες επειδη δεν εχουνε μουνι. Επισης, απλο προγραμμα δεν κανουν μονο 5-6 πουτανες, κανουν πολυ περισσοτερες. Τουλαχιστον οι μισες πουτανες στο Μεταξουργειο που παω εγω κανουν απλο προγραμμα. Απο εκει και περα ειναι θεμα επιλογης. Εμενα ας πουμε δεν με νοιαζει η γκομενα να πηγαινει με Πακηδες, με νοιαζει να ειναι καθαρη και να κανει ασφαλες σεξ. Αν εσεις θελετε να γαμιεται μονο με Ελληνες και να τη χυνουνε στο στομα και στον κωλο, δικαιωμα σας και επιλογη σας ειναι και αδικα το κουραζετε το θεμα. Αυτα!
 

Επισκέπτης
Παιδια διαβαζετε τι λεω...
Τακτική των ανακρίσεων κύριε μάρτυς... :woldman: Να απαντάτε χωρίς υποδείξεις!
Ειπα πως πηρε το βασικο αλλα στο πρωτο μηνυμα εγραψα πως το τσιμπουκι ηταν ακαποτο...μη μου πειτε πως δε σας εχει συμβει ποτε να σασ τον παρουν ακαποτο ενω εχετε πληρωσει απλο....
Πλήρωσε επιπλέον στο δωμάτιο η η Παναγιώτατη εξέφρασε τις αγαθές προθέσεις της;
 

Επισκέπτης
Φιλε προβλημα σου τοτε αν δεν μπορεις να γαμησεις μουνι. Εγω δεν εχω γαμησει ποτε κωλο στη ζωη μου γιατι ο κωλος ειναι για να τον δινουν οι πουστηδες επειδη δεν εχουνε μουνι. Επισης, απλο προγραμμα δεν κανουν μονο 5-6 πουτανες, κανουν πολυ περισσοτερες. Τουλαχιστον οι μισες πουτανες στο Μεταξουργειο που παω εγω κανουν απλο προγραμμα. Απο εκει και περα ειναι θεμα επιλογης. Εμενα ας πουμε δεν με νοιαζει η γκομενα να πηγαινει με Πακηδες, με νοιαζει να ειναι καθαρη και να κανει ασφαλες σεξ. Αν εσεις θελετε να γαμιεται μονο με Ελληνες και να τη χυνουνε στο στομα και στον κωλο, δικαιωμα σας και επιλογη σας ειναι και αδικα το κουραζετε το θεμα. Αυτα!
Ποιες κάνουνε ρε φιλαράκι απλό πρόγραμμα; Οι περισσότερες που παίρνουν 10-15 ευρώ και κάνουν απλό, με ένα πεντάευρο παραπάνω στον ρουφούν ακάπελα...

Ο κώλος ρε φιλαράκι είναι ίσως ο μόνος λόγος που μπορεί και ν' αξίζει να γαμείς πούστηδες... :sunglasses:
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
να ανακοινωνεται απτο σαλονι ειναι σπανιο τυπε

καλησπερα στην παρεα!!! θα μου επιτρεψεται να κανω μια παρεμβαση.. κ ομως δεν ειναι σπανιο το εχω ακουσει να το διαφημιζει ο τσατσος ενα βραδυ στην λιοσιων πριν απο κανα 2 χρονια!! επαθα σοκκκκ!! η γκομενα τελειωμενη μαστουρωμενη κ ο κοσμος ουρες για να γαμησουν ακαποτα!! εεε τοτε ειπα δεν ξαναπαω λιοσιων με τιποτα!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
καλησπερα στην παρεα!!! θα μου επιτρεψεται να κανω μια παρεμβαση.. κ ομως δεν ειναι σπανιο το εχω ακουσει να το διαφημιζει ο τσατσος ενα βραδυ στην λιοσιων πριν απο κανα 2 χρονια!! επαθα σοκκκκ!! η γκομενα τελειωμενη μαστουρωμενη κ ο κοσμος ουρες για να γαμησουν ακαποτα!! εεε τοτε ειπα δεν ξαναπαω λιοσιων με τιποτα!!
απο τοτε το ξανακουσες ομως τυπε? :2funny:
εγω παντως το εχω ακουσει 2 φορες στην καριερα μου σαν μπουρδελιαρης
 

Επισκέπτης
Ποιες κάνουνε ρε φιλαράκι απλό πρόγραμμα; Οι περισσότερες που παίρνουν 10-15 ευρώ και κάνουν απλό, με ένα πεντάευρο παραπάνω στον ρουφούν ακάπελα...

Κανεις μεγαλο λαθος. Ξερω πολλες πουτανες που κανουν αυστηρα βασικο προγραμμα.


Ο κώλος ρε φιλαράκι είναι ίσως ο μόνος λόγος που μπορεί και ν' αξίζει να γαμείς πούστηδες... :sunglasses:

Ο κωλος ειναι η μεγαλυτερη αηδια, βρωμια και ανωμαλια που υπαρχει στο σεξ.
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
απο τοτε το ξανακουσες ομως τυπε? :2funny:
εγω παντως το εχω ακουσει 2 φορες στην καριερα μου σαν μπουρδελιαρης


κοιτα στα 15χρονια που γυριζω το εχω ακουσει μια φορα κ μου αρκει συναγωνιστη!! σοκαριστικα πραγματικα, η γκομενα πρεπει να ηταν ηδη αρρωστη κ απλα να μετεδιδε αρρωστιες,δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο!!!
 

Επισκέπτης
Κανεις μεγαλο λαθος. Ξερω πολλες πουτανες που κανουν αυστηρα βασικο προγραμμα.
Στη Φυλής, πάντως, πρωινή βάρδια που πάω εγώ ξέρω τρεις...

Ο κωλος ειναι η μεγαλυτερη αηδια, βρωμια και ανωμαλια που υπαρχει στο σεξ.
Σαν το μουνί είναι φίλε αλλά πιο στενά (συνήθως), άσε που στο τέλος έχεις και δωράκι (πάλι συνήθως)... :2funny:
 

Ire

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να μας λειπει το δωρακι φιλε Πυρκαυλε  ;)

Κατα τ'αλλα με σαλιο και υπομονη.....
 

Επισκέπτης
Στη Φυλής, πάντως, πρωινή βάρδια που πάω εγώ ξέρω τρεις...

Στο Μεταξουργειο που παω εγω ειναι πολλες. Ολα τα μπουρδελα - εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων - απο Λεωνιδου προς Πειραιως προσφερουν βασικο προγραμμα.


Σαν το μουνί είναι φίλε αλλά πιο στενά (συνήθως), άσε που στο τέλος έχεις και δωράκι (πάλι συνήθως)... :2funny:

Σκετη βρωμα και ανωμαλια ειναι. Εχετε ολοι επηρεαστει απο τους πουστηδες σκηνοθετες πορνο που εχουν κανει το γαμησι απο μουνι και κωλο να μοιαζει το ιδιο φυσιολογικο.  :idiot:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom