Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
4.κωλοδαχτυλα μουνοδακτυλα επισφαλη??????????και απο αυτο υπαρχει κινδυνος????? και
6.γλωσσοφιλα ασφαλη.....εισαι σιγουρος?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
4.κωλοδαχτυλα μουνοδακτυλα επισφαλη??????????και απο αυτο υπαρχει κινδυνος????? και
6.γλωσσοφιλα ασφαλη.....εισαι σιγουρος?
ειναι ασφαλη φιλε μου γιατι ο ιος του ΗΙV ειναι σε απειποελαχιστες συγκεντρωσεις στο σαλιο...και οι νανο ποσοτητες που υπαρχουν αδρανοποιουνται απο τη λυσοζυμη-αντιμικροβιακη ουσια του σαλιου και αλλων σωματικων υγρων ενω υπαρχουν και αλλες πρωτεινες του σαλιου οπως η SLPI που εξασθενιζουν τον ιο...Τωρα αν εχεις καποια πλαγη η χειλια τραυματισμενα σκασμενα κτλ οπως και η κοπελα το ιδιο δεν πρεπει να ελθουν σε επαφη οι πληγες οχι με το σαλιο αλλα μετην πληγη του αλλου...τελος αυτα αφορουν το AIDS ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
ευχαριστω για την πληροφορηση αλλα πες μου αν θες και που υπαρχει κινδυνος αμα βαλεις στη γκομενα δαχτυλο?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Τωρα καλο ειναι να μη φιλαμε ποτε στο στομα τις ιεροδουλες περισσοτερο για λογους αισθητικης-τα χειλη που φιλας εχουν πιπωσει εκατονταδες πουτσους συναγωνιστων-παρα για αλλους λογους...επισης το δακτυλακι καλο θα ηταν να μη το βαζουμε σεκωλους και μουνια...παντα μπορει να υπερχει μια μικροπληγη και αν δεν υπαρχει να την προξενησουμε με την τριβη...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ευχαριστω για την πληροφορηση αλλα πες μου αν θες και που υπαρχει κινδυνος αμα βαλεις στη γκομενα δαχτυλο?
Στον κωλο ειναι επικυνδινο στο μουνι λιγοτερο στο στομα της γυναικας καθολου...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
καλα αυτο με τα φιλια ειναι οντως καπως....
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Ασφαλείς κοπέλες στην πορνεία δεν υπάρχουν,και όλες πρέπει να θεωρούνται από εμάς ως επικίνδυνες.Όπως είπε και ο συνάδελφος,κοπέλες που είναι καιρό σε ένα μαγαζί είναι υγιείς.Επίσης κοπέλες που "απαγορεύουν" χέρι στο μουνί τους,γλυψίματα σε βυζιά,είναι κατά κανόνα υγιείς,διότι προσέχουν για βακτήρια κλπ.Αλλά προσοχή αυτό μπορεί να το κάνουν επειδή δε θέλουν να ασθενήσουν.Αν πάσχουν από κάποιο νόσημα,πολλές φορές τα μικρόβια επιδεινώνουν την κατάστασή τους.Επίσης,αν πηγαίνετε τακτικά σε μια κοπέλα,ρωτήστε τη αν παρέχει έξτρα υπηρεσίες και πόσο.Αν σας πει ακάποτο τόσο κλπ,πείτε της "θα το έχω υπόψην μου για την επόμενη φορά" και μην ξαναπατήσετε.Αυτό μόνο σε όσες έχετε πάει αρκετές φορές και σας ξέρουν.Αλλιώς θα σας πουν ότι δεν κάνουν.

Οι κοπέλες που κάνουν C.T κατά κανόνα δεν περνούν από γιατρό.Αυτό τις καθιστά εξαιρετικά επικίνδυνες.Αν θέλετε να πάρετε μια τέτοια κοπέλα,δεν είναι ντροπή να της πείτε να χρησιμοποιήσετε προφυλακτικό από την αρχή.

Το ίδιο ισχύει και για κοπέλες από αγγελίες κλπ.
Οι μαύρες είναι επικίνδυνες ακόμα και σε μπουρδέλα.Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για τις Ισπανίδες,Πορτογαλίδες που είπε ο συνάδελφος,εκτός αν είναι "ιμιτασιόν" και η πραγματική καταγωγή τους είναι από Λατινική Αμερική.

Το betadine βοηθάει αλλά δεν είναι πανάκεια.Απλώς μετά από επίσκεψη σε μπουρδέλα,είτε να γαμήσετε είτε απλώς για τσάρκα,απολύμανση των χεριών με οινόπνευμα,ή μαντιλάκια antibacter που πωλούνται στα φαρμακεία.
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
εγω λέω να αρχίσουμε να λέμε ονόματα επικινδυνα και κτλ. Γιατί δεν χρειαζεται να διαφημιζουμε εδω μεσα τα μπουκια και τα φλοκια αλλά και τα ΠΑΡΑΣΗΜΑ που μπορει να εχουμε παρει
 

vasilis1000

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
η γιαγια που ναι σα μάγισσα στο μπαλκόνι στη λιοσίων που ναι χρόνια στο μαγαζί είναι υγιείς???
 

vasilis1000

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
αν όχι πως λειτουργεί σε κεντρικότατο μέρος???κάποιο λάκο έχει η φάβα
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.689
Κριτικές
3
Like
4.321
Πόντοι
606
εγω λέω να αρχίσουμε να λέμε ονόματα επικινδυνα και κτλ. Γιατί δεν χρειαζεται να διαφημιζουμε εδω μεσα τα μπουκια και τα φλοκια αλλά και τα ΠΑΡΑΣΗΜΑ που μπορει να εχουμε παρει
για κανε την αρχη.εχεις παρει καποιο παρασημο?
 

Επισκέπτης
Μάγκες να σας το πω απλά. Η θεραπεία υπάρχει. Η πλήρης. Απλά δε συμφέρει οικονομικά την χ φαρμακοβιομηχανία διότι άλλο να σου πουλήσει ένα φάρμακο μια φορά και να γίνεις καλά, και άλλο μέχρι να πεθάνεις να σε έχει να καταθέτεις για τα πανάκριβα πειραματικά τους και για άλλες αρρώστιες κουφέτα. Ας μην ξεχνάμε πως και ο ιός είναι ανθρώπινο κατασκεύασμα....
Αυτο ηταν μια παρα πολυ σωστη κουβεντα.Η μηπως νομιζουν μερικοι οτι δεν εχουν βρει φαρμακα για ολα? αν διαβασει κανεις βιβλια για πολιτικο ρεαλισμο και οικονομικες θεωριες τα εξηγουν ολα για το πως λειτουργει ο κοσμος.
 

Επισκέπτης
100?σε μια μερα εννοεις ετσι?
Σημασια δεν εχει η μια μερα νομιζω αλλα  ο τροπος.ειμαι σιγουρος οτι κι εσυ και ολοι μας εχουμε δει κανονικες κοπελες που δεν εχουν ιδεα απο υγιεινη,αυτο ειναι το προβλημα,η ελλειψη παιδειας
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
η γιαγια που ναι σα μάγισσα στο μπαλκόνι στη λιοσίων που ναι χρόνια στο μαγαζί είναι υγιείς???

Αν και δεν ξέρω ποια λες,δεν έχω πάει ποτέ εκεί,οι μεγάλες σε ηλικία πόρνες,επειδή η μπογιά τους δεν περνάει πια,στη μάζα,παρέχουν υπηρεσίες αμφιβόλου ασφαλείας.Οπότε καλό είναι να προσέχεις...
 

Επισκέπτης
Μια μαρια που δουλευει στο 92 στη φυλης ,μαυρα μαλλια ωραιο σωματακι ελληνιδα ,τι ξερετε γι αυτη?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
οne two freddie comes for you three four better lock your...cock στης Διδυμου τα ακαποτα!Ο νοων νοειτο! ;) ;)
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
οδος ελλης=ο δρομος με τις λευκες... :o :o
 

Επισκέπτης
Φοβερη η σειρα παντως φιλε φρεντι,εντελως ηλιθια η ταινια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom