Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ξαναρωταω η νταρια τι κολλησε τον αλλον , εχω παει μαζι της αλλα χωρις μαλακιες με καποτουλα και ελεγχο καποτας και τα λοιπα , αλλα πειτε μου τον αλλον τον κολλησε το χειροτερο ναι η οχι, και αφηστε τα πηγαινε στον γιατρο και μαλακιες .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
ξαναρωταω η νταρια τι κολλησε τον αλλον , εχω παει μαζι της αλλα χωρις μαλακιες με καποτουλα και ελεγχο καποτας και τα λοιπα , αλλα πειτε μου τον αλλον τον κολλησε το χειροτερο ναι η οχι, και αφηστε τα πηγαινε στον γιατρο και μαλακιες .
Aκου φίλε.
Αναφερονται προφανως στον χρηστη arxidoulhs, ο οποιος εχει να μπει καμια τριετια.
Πραγματι κι εγω ψαχνοντας, ειδα οτι καποιοι ανεφεραν οτι ο αρχιδουλης ειχε...σοβαρο προβλημα με την υγεια του και οτι την εβριζε ενω πριν την εξυμνουσε.
Κοιταω κι εγω τα μηνυματα του αρχιδουλη, και βρισκω αυτο, λιγες μερες πριν σταματησει να μπαινει.
Ουδεποτε κολλησα αφροδισιο νοσημα και δεν εχω παει ποτε σε νοσοκομειο!Η Νταρια ποτε δεν με κολλησε οτιδηποτε!Ειναι απο τις πιο καθαρες κοπελες στον χωρο!Θα πρεπει να ντρεπονται οσοι την κατηγορουν οτι κολλαει τον κοσμο παρασημα!Ειναι ντροπη!ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!!!
Τωρα, γιατι γραφονται καποια πραγματα, ε τελος παντων, λεφτα ειναι στη μεση, ανταγωνισμος ειναι στη μεση, τι να ψαχνουμε τωρα...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.905
Πόντοι
1.936
Ας πω και εγώ την γνώμη μου μια που έχω διαβάσει τόσα. Σχετικά με την μετάδοση έχουν γραφτεί άπειρα, όποιος είναι νοήμων και ενήλικος έχει καταλάβει και ξέρει που να ψάξει. Να μην λέμε συνέχεια τα ίδια. Το να κολλήσεις AIDS είναι σαν να σε χτυπήσει αυτοκίνητο.Οι πιθανότητες είναι πολλές αλλά δεν είναι καί κάτι που συμβαίνει κάθε μέρα. Αν περνάς τον δρόμο χωρίς να κοιτάς κάποια στιγμή θα σου συμβεί. Αυτό δεν σημαίνει ότι ακόμη και αν περάσεις απρόσεκτα κάποιες φορές είναι σίγουρο ότι θα σε χτυπήσει.

Σαφώς ανάλογα με το με ποιον κάνεις σεξ οι πιθανότητες είναι διαφορετικές. Άλλο να πηδάς πρεζάκι στην ομόνοια ακάποτα και άλλο σε studio με προφύλαξη. Θα ήθελα όμως να πω και κάτι σε κάποιους έξυπνους και έξυπνες που πιστεύουν ότι επειδή δεν γάμησαν στην ομόνοια δεν κινδυνεύουν, ή γκόμενες που νομίζουν ότι το θέμα δεν τους αφορά: Το θέμα αφορά όλους. Και αυτό γιατι η γκόμενα που χτύπησες εχτές στο μπαράκι μπορεί να μην είναι πρεζάκι της ομόνοιας αλλά ο προχτεσινός της γκόμενος, είναι παντρεμένος και η γυναίκα του τον κεράτωσε με κάποιον που είχε πάει με πρεζάκι της ομόνοιας. Με την υπερβολή αυτη θέλω να πώ ότι παρόλο που οι πιθανότητες είναι διαφορετικές για κάθε περίπτωση δεν είσαι ποτε ασφαλής. Άρα πάντα προφυλακτικό.

Προσωπικά για να απαντήσω και στο θέμα θα συνεχίσω να πηγαίνω σε studio και θα συνεχίσω όπως πάντα να χρησιμοποιώ προφυλακτικό.


καποτούλα κύριοι για να έχουμε την κεφάλα μας ήσυχη!!Και όποιος αρέσκεται στήν ρώσσικη ρουλέτα καλό είναι να αναθεωρήσει!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

Επισκέπτης
Οι πιο επικίνδυνες πουτάνες είναι αυτές, που έκαναν ακάποτα γαμήσια - στη Φυλής - από τον κώλο αλλά και από το μουνί, και τώρα βρίσκονται σε studios και το παίζουν Κυρίες και Τσέχες!
Και βέβαια μιλάω από προσωπική πείρα, όχι Ράδιο Αρβύλα!
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
οσο και να μη μας αρεσει παντως, η ενημερωση βοηθαει κ το προλλαμβανειν καλλιον του θεραπευειν... ακαποτο ουτε "μπουκι" κ προσοχη που χωνοθμε τα δαχτυλα μας....
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
Ας πω και εγώ την γνώμη μου μια που έχω διαβάσει τόσα. Σχετικά με την μετάδοση έχουν γραφτεί άπειρα, όποιος είναι νοήμων και ενήλικος έχει καταλάβει και ξέρει που να ψάξει. Να μην λέμε συνέχεια τα ίδια. Το να κολλήσεις AIDS είναι σαν να σε χτυπήσει αυτοκίνητο.Οι πιθανότητες είναι πολλές αλλά δεν είναι καί κάτι που συμβαίνει κάθε μέρα. Αν περνάς τον δρόμο χωρίς να κοιτάς κάποια στιγμή θα σου συμβεί. Αυτό δεν σημαίνει ότι ακόμη και αν περάσεις απρόσεκτα κάποιες φορές είναι σίγουρο ότι θα σε χτυπήσει.

Σαφώς ανάλογα με το με ποιον κάνεις σεξ οι πιθανότητες είναι διαφορετικές. Άλλο να πηδάς πρεζάκι στην ομόνοια ακάποτα και άλλο σε studio με προφύλαξη. Θα ήθελα όμως να πω και κάτι σε κάποιους έξυπνους και έξυπνες που πιστεύουν ότι επειδή δεν γάμησαν στην ομόνοια δεν κινδυνεύουν, ή γκόμενες που νομίζουν ότι το θέμα δεν τους αφορά: Το θέμα αφορά όλους. Και αυτό γιατι η γκόμενα που χτύπησες εχτές στο μπαράκι μπορεί να μην είναι πρεζάκι της ομόνοιας αλλά ο προχτεσινός της γκόμενος, είναι παντρεμένος και η γυναίκα του τον κεράτωσε με κάποιον που είχε πάει με πρεζάκι της ομόνοιας. Με την υπερβολή αυτη θέλω να πώ ότι παρόλο που οι πιθανότητες είναι διαφορετικές για κάθε περίπτωση δεν είσαι ποτε ασφαλής. Άρα πάντα προφυλακτικό.

Προσωπικά για να απαντήσω και στο θέμα θα συνεχίσω να πηγαίνω σε studio και θα συνεχίσω όπως πάντα να χρησιμοποιώ προφυλακτικό.
:thumbsup:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Φιλος συναγωνιστής χθες  πήγε Μεταξουργείο Στο Ιάσωνος 1Α Η 1Β δεν θυμάμαι..
Πήρε την ΧΡΙΣΤΊΝΑ ενα νεαρης ηλικίας μελαχρινο στυλιαρι που ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα..

Ή κοπέλα μέσα του πρότεινε έξτρα 10 ευρώ για ακαποτη πιπα και έξτρα 20 για ΑΚαποτο γαμησι  :S

Τη συγκεκριμένη την είχα αναφερει και γω στην χαιπερ τσαρκα ότι με πλησίασε και η ανάσα της βρωμαγε πουτσιλα απο χιλιόμετρα

Νομίζω δικαίως κατατάσσεται στις επικίνδυνες
:huh: :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Φιλος συναγωνιστής χθες  πήγε Μεταξουργείο Στο Ιάσωνος 1Α Η 1Β δεν θυμάμαι..
Πήρε την ΧΡΙΣΤΊΝΑ ενα νεαρης ηλικίας μελαχρινο στυλιαρι που ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα..

Ή κοπέλα μέσα του πρότεινε έξτρα 10 ευρώ για ακαποτη πιπα και έξτρα 20 για ΑΚαποτο γαμησι  :S

Τη συγκεκριμένη την είχα αναφερει και γω στην χαιπερ τσαρκα ότι με πλησίασε και η ανάσα της βρωμαγε πουτσιλα απο χιλιόμετρα

Νομίζω δικαίως κατατάσσεται στις επικίνδυνες
καλά έκανες και το είπες...
τώρα  βέβαια θα κάνουν ουρές διάφοροι καμμένοι πελάτες που ψάχνουν ακάποτα γαμήσια
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Οι πιο επικίνδυνες πουτάνες είναι αυτές, που έκαναν ακάποτα γαμήσια - στη Φυλής - από τον κώλο αλλά και από το μουνί, και τώρα βρίσκονται σε studios και το παίζουν Κυρίες και Τσέχες!
Και βέβαια μιλάω από προσωπική πείρα, όχι Ράδιο Αρβύλα!


περνανε απο εξετασεις τα κοριτσια τυπε  :grin:  το ωραιο ειναι που σνομπαρουν το παρελθον τους στην φυλης  :jerking:
 

mpokolis91

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Φιλος συναγωνιστής χθες  πήγε Μεταξουργείο Στο Ιάσωνος 1Α Η 1Β δεν θυμάμαι..
Πήρε την ΧΡΙΣΤΊΝΑ ενα νεαρης ηλικίας μελαχρινο στυλιαρι που ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα..

Ή κοπέλα μέσα του πρότεινε έξτρα 10 ευρώ για ακαποτη πιπα και έξτρα 20 για ΑΚαποτο γαμησι  :S

Τη συγκεκριμένη την είχα αναφερει και γω στην χαιπερ τσαρκα ότι με πλησίασε και η ανάσα της βρωμαγε πουτσιλα απο χιλιόμετρα

Νομίζω δικαίως κατατάσσεται στις επικίνδυνες
!
Ευχαριστούμε για την χρήσιμη πληροφορία συναγωνιστή θα παω αύριο να τη δοκιμάσω.
Ελπίζω να πιάσει τόπο το 30αρι :rockon:
 

Επισκέπτης
Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα. Ουτε ισχυριστηκα ποτε πως εφοσον καποιοι εχουν τους χψ λογους να εχουν ανασφαλεια  πηγαινοντας στις "επικινδυνες ιεροδουλες" οτι ειναι λαθος να θελουν να τις αποφευγουν.
Λεω απλα οτι για να αρρωστησει κανεις πρεπει να υπαρχει αυτος που μεταφερει το παθογονο( η πορνη) κι'αυτος που προσβαλλεται(ο πελατης).
Στο επαγγελμα αυτο δεν ειναι παντα ευκολο να ελεγχεις τι κανει η πορνη μεσα στο δωματιο η οταν σχολαει απ'την δουλεια της.
Αλλωστε οι πορνες κανουν ουτως η αλλως πολυ ανθυγιεινη ζωη. Δουλευουν σε κλειστους ανηλιαγους χωρους, κανουν μια εργασια που  σιχαινονται, καπνιζουν στα διαλειμματα, τρωνε junk foods, χρησιμοποιουν διαρκως στοματικα διαλυματα και αλλα προιντα γεματα επιβλαβη χημικα, κοιμουνται ελαχιστα ενω υφιστανται διαρκως στρες απο τις τσατσαδες-τσατσους-νταβαδες.
Ολα αυτα καθως κι'η συχνοτατη σωματικη επαφη με το καθε καρυδιας καρυδι τις κανει πολυ επιρρεπεις στο να γινονται φορεις μεταδοσης νοσηματων.
Εγω αλλο προσπαθω να πω
  Οτι οπως πχ μια γυναικα οσο γονιμη κι'αν ειναι δεν μπορει να μεινει εγκυος εαν το σπερμα του συντροφου της ειναι αδυναμο ετσι και ενας υγιης ανθρωπος εχει πολυ μικρες πιθανοτητες να προσβληθει απο ΣΜΝ οσο αρρωστη κι'αν ειναι η πουτανα εαν το ανοσοποιητικο του συστημα ειναι σε καλη κατασταση.
Οι ανασφαλειες του καθενος πηγαζουν απο το φοβο οτι ειναι ευαλωτος. Οποιος λοιπον αισθανεται ευαλωτος καλα κανει και λαμβανει τα μετρα του.
Αν ομως καποιος εχει πραγματι λογους που να μην αισθανεται ευαλωτος ειναι σωστο να τον χαρακτηριζουμε αμορφωτο, επικινδυνο, αυτοκαταστροφικο η δεν ξερω τι αλλο?
;)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
σκεφτειτε να πας για ακα τσιμπουκι σε πουτανα και αυτη να έχει κάνει πριν γλυφοκωλαδα στην συχνά πυκνά μερεντιασμενη κωλοτρυπιδα του Guino :S οχι οτι εχω τίποτα με τον ανθρωπο αλλα οσο να ναι..
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Ολες οσες εχουν στο προγραμμα ακαποτο στοματικο , τελειωμα στο στομα (cim) , και στο προσωπο (cif), ειναι σιγουρο 100 στα 100 οτι αργα η γρηγορα θα κολησουν κακια αρρωστια και αλλιμονο σε εμας και τις οικογενειες μας παιδια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom