Νέα

Ποιές διάσημες έχετε σκεφτεί σε φαντασίωση gangbang και πως;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα clgr5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Δημητρα Ματσουκα για πουτσα και ξυλο

Κατερινα Στικουδη γαμησι χωρις αυριο

Ελενα Παπαβασιλειου Ελεωνορα Μελετη και Τατιανα Στεφανιδου = TV Παρτουζα

Βικη Φλεσσα για πηδημα στη βιβλιοθηκη και τελος

Βικη Χατζηβασιλειου gilf κατασταση
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Βικυ καγια μπουκακε απο 30 ατομα
 

anallover21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
60
Like
137
Πόντοι
0
Μαγκυ Χαραλαμπίδου , Κατερίνα Στικουδη , Παολα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
EVAAA.png

imported-zoray3mqyiwy8zxcycen.jpg

https://[URL unfurl="true"]www.thepressroom.gr/sites/default/files/styles/article/public/2017-10/%CE%BB_8.jpg?itok=LpPlbqwG[/img[/URL]]
[img]https://kourdistoportocali.com/wp-content/uploads/2020/06/Nova-jerry-12.jpg
 

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.261
Like
13.371
Πόντοι
2.256
Πάνω στο μαύρο καναπέ του Μαξίμου, Ευκλείδης Τσακαλώτος στην κλασική στάση την Ευγενία Μανωλίδου, με στρινγκ στα χρώματα του ΣΥΡΙΖΑ να κρέμεται από το τακούνι της ψηλοτάκουνης γόβας.
Πιό πέρα Σταϊκούρας με φανελάκι Μινέρβα, μποξεράκι και κάλτσες να παίρνει από πίσω Έφη Αχτσιόγλου με τράβηγμα μαλλιών. Τζανακόπουλος και Άδωνις να τον έχουν κάνει λάστιχο.
 

Συνημμένα

  • staikourasaxtsioglou.jpeg
    staikourasaxtsioglou.jpeg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 81

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.606
Κριτικές
62
Like
41.385
Πόντοι
8.530
Στικουδη, Μενεγακη και Σασα Μπαστα για συνδυασμους girl on girl με την συμμετοχη μου βεβαιως βεβαιως!
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.354
Like
18.842
Πόντοι
3.656
Πάνω στο μαύρο καναπέ του Μαξίμου, Ευκλείδης Τσακαλώτος στην κλασική στάση την Ευγενία Μανωλίδου, με στρινγκ στα χρώματα του ΣΥΡΙΖΑ να κρέμεται από το τακούνι της ψηλοτάκουνης γόβας.
Πιό πέρα Σταϊκούρας με φανελάκι Μινέρβα, μποξεράκι και κάλτσες να παίρνει από πίσω Έφη Αχτσιόγλου με τράβηγμα μαλλιών. Τζανακόπουλος και Άδωνις να τον έχουν κάνει λάστιχο.
:2funny: Τυπε βαλε και Θεανω να λεει τιμες και προγραμμα :confused: :confused: :confused:
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.424
Πόντοι
1.191
Νατάσα Θεοδωρίδου μαζί με φίλους την γαμαμε όλο το βράδυ και την χύνουμε παντού
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Μαίρη Συνατσάκη να την πάρω μόνος μου με ένα δονητή και να την χύνω στην μάπα και να τα μαζέψει όλα.
 

Neutron_Star

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
19
Like
74
Πόντοι
0
Όλγα λαφαζανη, να κάνουμε με φίλους τους παραγωγούς και αυτή να στηνει κωλο, η να μπαίνει στα αποδυτήρια για συνέντευξη και να μας πετυχαίνει με τις πουτσες έξω
Αννα διαμαντοπουλου, με φίλους ντυμένοι αραβες να την ξεφτιλιζουμε
Δημητρα Αλεξανδρακη + Τούνη, μόνο κωλο
Ρια Αντωνιου, παρτακι στη Μύκονο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.606
Κριτικές
62
Like
41.385
Πόντοι
8.530
εγω θα ηθελα να κανω σεξ με την ματα χαρι
Kι εγώ με την Τζέσικα Ραμπιτ....είμαστε στο σωστό νήμα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στικούδη ,Μενεγακη ,Σάσα Μπάστα κι εγώ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Νικολέττα Ράλλη και Σταματίνα Τσιμτσιλή ντυμένες καουμπόισες με καρώ πουκαμισάκια δεμένα πάνω απ τον αφαλό μέσα σε ένα ράντζο πάνω στα ξερόχορτα και να μας παίρνουν
μάτι τα άλογα!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
20
Like
23.900
Πόντοι
8.346
Ελευθερία Ελευθερίου, Φελισια , Λάουρα ολες ντυμενες Catholic school girls να τις κανω ιδιαίτερα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.606
Κριτικές
62
Like
41.385
Πόντοι
8.530
Νικολέττα Ράλλη και Σταματίνα Τσιμτσιλή ντυμένες καουμπόισες με καρώ πουκαμισάκια δεμένα πάνω απ τον αφαλό μέσα σε ένα ράντζο πάνω στα ξερόχορτα και να μας παίρνουν
μάτι τα άλογα!
Βουκολικος και δυνατός ο πράκτωρ Θου Βου όπως πάντα...Ευ γέ!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Kι εγώ με την Τζέσικα Ραμπιτ....είμαστε στο σωστό νήμα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στικούδη ,Μενεγακη ,Σάσα Μπάστα κι εγώ....
συμφορουμιτη τωρα τελευταια θα ηθελα να κανω σεξ και με την μπουμπουλινα.
οχι καποια τραγουδιστρια, αλλα την γνωστη λασκαρινα απο την επανασταση του 21
θα ηθελα να με βαλει κατω και να με αρχισει στο αυταρχικο, ξερεις τωρα σφαλιαρες δεσιματα μαστιγωματα, τετοια πραγματα και να μου λεει βρωμολογα οπως παρε τουρκε να χεις, φαε και αυτην φαε και την αλλην τελος παντων να αισθανθω κανονικος τουρκος ετσι για φετιχ..

ομως εχω βαλει και στο ματι την ουρανια μιχαλιολακου, την κορη του γνωστου χρυσαυγιτη, δηλαδη την παιζω κανονικα με φωτογραφιες της, ομως σε αυτη την περιπτωση φανταζομαι οτι ειμαι απλυτος κουμουνιστης
που τις τρωω για να στρωσω οπως μου λεει και με ρωταει εαν οι κουμουνιστες εσφαξαν πολωνους στο κατιν και εγω βεβαια θα λεω, οχι ποτε δεν εσφαξαν στο κατιν μετα θα με ρωταει για τον λιμο της ουκρανιας και εγω θα της λεω οτι δεν εγινε ποτε λιμος και τετοια πραγματα για να φαω περισσοτερο ξυλο και μετα θα κανουμε μπανιο μαζι για να ξεβρωμισω
στο τελος φανταζομαι οτι με ξυριζει και με στελνει με το ζορι για κουρεμα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.606
Κριτικές
62
Like
41.385
Πόντοι
8.530
συμφορουμιτη τωρα τελευταια θα ηθελα να κανω σεξ και με την μπουμπουλινα.
οχι καποια τραγουδιστρια, αλλα την γνωστη λασκαρινα απο την επανασταση του 21
θα ηθελα να με βαλει κατω και να με αρχισει στο αυταρχικο, ξερεις τωρα σφαλιαρες δεσιματα μαστιγωματα, τετοια πραγματα και να μου λεει βρωμολογα οπως παρε τουρκε να χεις, φαε και αυτην φαε και την αλλην τελος παντων να αισθανθω κανονικος τουρκος ετσι για φετιχ..

ομως εχω βαλει και στο ματι την ουρανια μιχαλιολακου, την κορη του γνωστου χρυσαυγιτη, δηλαδη την παιζω κανονικα με φωτογραφιες της, ομως σε αυτη την περιπτωση φανταζομαι οτι ειμαι απλυτος κουμουνιστης
που τις τρωω για να στρωσω οπως μου λεει και με ρωταει εαν οι κουμουνιστες εσφαξαν πολωνους στο κατιν και εγω βεβαια θα λεω, οχι ποτε δεν εσφαξαν στο κατιν μετα θα με ρωταει για τον λιμο της ουκρανιας και εγω θα της λεω οτι δεν εγινε ποτε λιμος και τετοια πραγματα για να φαω περισσοτερο ξυλο και μετα θα κανουμε μπανιο μαζι για να ξεβρωμισω
στο τελος φανταζομαι οτι με ξυριζει και με στελνει με το ζορι για κουρεμα
Είσαι μεγάλη ανωμαλαρα...δηλαδή είσαι γνήσιος συναγωνιστής μας,ένας δικός μας άνθρωπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom