Νέα

Ποιέs αντρικέs κολόνιεs καυλώνουν τιs γυναίκεs?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petran21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Tυποι οτι βγαζουν οι ντολτσε καμπανα...απευθηνονται αποκλειστικα πουστηδες...Μου το εχει πει μια φιλη ιταλιδα....στην ιταλια οταν θελουν να αναφερθουν σε πουστη λενε....ηταν ενας τυπος ντολτσε καμπανα σταιλ...εννοουν ηταν ενας τυπος αδελφη...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Εχω ακουσει οτι οι καπωs μεγαλυτερεs ....γεροντοκορεs=μουνια στην αλμη μεγαλοκοπελεs , αντεχουν πασηs φυσεωs μυρωδια....Αληθευει????? :grin:

Περιμενω να απαντησει καμια γυναικα του σαιτ...

εγω παντως εχω δει οτι το μουνι οσο μεγαλωνει τοσο βολικοτερο γινεται! ξεκιναει ξυνο, ακριβο κι ολο απαιτησεις και καταληγει να σου κανει ολα τα χατηρια και να μην ζηταει τιποτα!
 
OP
OP
petran21

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Tυποι οτι βγαζουν οι ντολτσε καμπανα...απευθηνονται αποκλειστικα πουστηδες...Μου το εχει πει μια φιλη ιταλιδα....στην ιταλια οταν θελουν να αναφερθουν σε πουστη λενε....ηταν ενας τυπος ντολτσε καμπανα σταιλ...εννοουν ηταν ενας τυπος αδελφη...
και επειδη βγαζει και ωραια αρωματα πρπει να εισαι πουστηs για να τα φοραs? ασε που νομιζω οτι αν ειναι ετσι οπωs τα λεει η φιλη σου τοτε οι γκομενεs που με ρωτανε και μου λενε ποσο ωραιο αρωμα φοραs πρπει να ειναι ανωμαλεs
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
τιποτα δεν συγκρινεται με την μαγευτικη μυρωδια του φωτιστικου οινοπνευματος τυποι μου
http://[URL unfurl="true"]www.keratiotis.gr/images/utils/fotistiko/Fotistiko.jpg[/img[/URL]]
για τον αντρα που δεν χρειαζεται να προσπαθησει πολυ...
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Περιμενω να απαντησει καμια γυναικα του σαιτ...

εγω παντως εχω δει οτι το μουνι οσο μεγαλωνει τοσο βολικοτερο γινεται! ξεκιναει ξυνο, ακριβο κι ολο απαιτησεις και καταληγει να σου κανει ολα τα χατηρια και να μην ζηταει τιποτα!
]
Ετσι ετσι.....Το πληρωμα του χρονου καμπτει τιs φιλοδοξεs απαιτησειs των κορασιδων...Κατι το βιολογικο ρολοι, κατι οι αραχνουλεs στα υπογεια πατωματα....ολα αυτα, ριχνουν τον πηχη των απαιτησεων  :grin: :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
και επειδη βγαζει και ωραια αρωματα πρπει να εισαι πουστηs για να τα φοραs? ασε που νομιζω οτι αν ειναι ετσι οπωs τα λεει η φιλη σου τοτε οι γκομενεs που με ρωτανε και μου λενε ποσο ωραιο αρωμα φοραs πρπει να ειναι ανωμαλεs
Ναι γιατι λες οτι ξερουν......ειχανε και στο χωριο τους αρωματα....Περα αυτου...βαλε και στριγκακη δολτσε καμπανα...δε μου πεφτει λογος...εγω οτι μου ειπε μια συμπατριωτισα του ντολτσε και του καμπανα ειπα....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Tυποι οτι βγαζουν οι ντολτσε καμπανα...απευθηνονται αποκλειστικα πουστηδες...Μου το εχει πει μια φιλη ιταλιδα....στην ιταλια οταν θελουν να αναφερθουν σε πουστη λενε....ηταν ενας τυπος ντολτσε καμπανα σταιλ...εννοουν ηταν ενας τυπος αδελφη...
βρωμυλοι οι ιταλοι; :2funny:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ναι γιατι λες οτι ξερουν......ειχανε και στο χωριο τους αρωματα....Περα αυτου...βαλε και στριγκακη δολτσε καμπανα...δε μου πεφτει λογος...εγω οτι μου ειπε μια συμπατριωτισα του ντολτσε και του καμπανα ειπα....

ελα ρε που ξερουν, σε λιγο θα πεις οτι ο εσπρεσσο πινεται σε μικρο φλυτζανι στρετο
 

Επισκέπτης
Tυποι οτι βγαζουν οι ντολτσε καμπανα...απευθηνονται αποκλειστικα πουστηδες...Μου το εχει πει μια φιλη ιταλιδα....στην ιταλια οταν θελουν να αναφερθουν σε πουστη λενε....ηταν ενας τυπος ντολτσε καμπανα σταιλ...εννοουν ηταν ενας τυπος αδελφη...
πες στη φιλη σου οτι στη χωρα του αρμανι και του βερσατσε δεν μιλανε για σχοινι
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
πες στη φιλη σου οτι στη χωρα του αρμανι και του βερσατσε δεν μιλανε για σχοινι
Ναι ρε....γιατι ειναι κομπλεξικια .....στο μουνι της για τον αρμανι και τον βερσατσε...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
oοσα δε φτανει η αλεπου....
 
OP
OP
petran21

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Ναι γιατι λες οτι ξερουν......ειχανε και στο χωριο τους αρωματα....Περα αυτου...βαλε και στριγκακη δολτσε καμπανα...δε μου πεφτει λογος...εγω οτι μου ειπε μια συμπατριωτισα του ντολτσε και του καμπανα ειπα....
ναι ρε χαζε για κεινη λεω την βλαχα
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Tυποι οτι βγαζουν οι ντολτσε καμπανα...απευθηνονται αποκλειστικα πουστηδες...Μου το εχει πει μια φιλη ιταλιδα....στην ιταλια οταν θελουν να αναφερθουν σε πουστη λενε....ηταν ενας τυπος ντολτσε καμπανα σταιλ...εννοουν ηταν ενας τυπος αδελφη...

τα ρουχα δεν κανουν τον αντρα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom