Νέα

Ποιά στρίπερ σας έχει κάνει να πάθετε αμόκ από τον χορό της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μάθε με πολλά και ωραία πράματα...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοίτα  φύγε , και  μπες  μέσα  στο μαγαζί σιγοτραγουδώντας  το  κατωτέρω

 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Νταιανα η στριπτιζου απο to clun ανατολη.
Μιλαμε αλλο επιπεδο,prive!!
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
καμμια δεν νίωθω πια στους χορούς (simple  ;))  :dancing:
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
αμοκ??? ειναι παλια ιστορια... πριν 4-5 χρονια... λοιπον... ημουν με παρεα (2 φιλους) στο lido.. σ ενα απο τα 1 τραπεζια πιστα που λεμε.. βγαινει ενα καυλετο με δονητη για σοου... αρχιζει τα δικα της και τσουπ μου ανοιγει τα ποδια στην μαπα... :rolleyes: :o μου δινει δονητη...το τι ηθελε δεν χρειαζεται να το πω.. το αμοκ δεν ηταν εκει ομως! το καυλετο τελιωνει τον χορο του στην πιστα.. και κατεβαινει... και μου ερχεται για χορο.. οκ λεω παμε .. 2 χορους λεω.. με το που αρχιζουμε την εβλεπα να ειναι ετοιμη να με ξεκουμπωσει και να κοιταει δεξεια και αριστερα!! :S και μου λεει δεν παιρνεις prive  να σ κανω κατι παραπανω??!! *P οκ και δινω σ εναν εκει αλλα 30... 20+30=50 ο prive.. λοιπον παινουμε στον χωρο του prive και για καλη μας τυχη δεν υπηρχε αλλος χορος εκεινη την ωρα και μου ριχνει μια πιπα.. εμεινα μαλακας!! :o :o
στην αρχη κανεις δεν με πιστευε.. και εκτοσ απ αυτο την επομενη μερα που το καλοσκεφτηκα λεω λες να κολλησα τπτ?? :new_shocked: αλλα ευτηχως ολα οκ... αυτο  :grin:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
ρε μάγκες μια στρίπερ με το όνομα Μαρίνα. Ξανθιά κοντό μαλλί έχει τώρα πάνω από τον ώμο εννοώ αν και το μαζεύει με κάτι τσιμπιδάκια και το κάνει κάπως αγορίστικο, Σιλικόνη στα βυζιά ψιλο πέτρα, πολύ γυμνασμένη, κάτασπρα δόντια σίγουρα φτιαγμένα, καυλόφατσα και ψιλο αυστηρή φάτσα.

Σας λέει κάτι?

Είναι μια τέτοια στο γυμναστήριό μου, και άκουσα βρώμα ότι είναι στρίπερ. Βέβαια δεν τη ξέρω, δεν την έχω δεί σε στριπτιτζάδικο και ήθελα να το κυνηγήσω λίγο μήπως και ορμήσω.

Ξέρει κανείς?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Το έχω ξαναπεί, θα το ξαναπώ χίλιες φορές! Ελβίρα, Ελβίρα, Ελβίρα, Ελβίρα, ΕΛΒΙΡΑ!!! Δούλευε Θεσσαλονίκη μέχρι το 2009. Έχει σταματήσει. Η πιο ωραία γκόμενα που υπήρξε ποτέ σε αυτά τα μαγαζιά! Κορυφαίο πριβέ!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Τζιζέλ 2010 Baby O! απίστευτος χορός! τελείωνες 2 φορές συνεχόμενα
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Το έχω ξαναπεί, θα το ξαναπώ χίλιες φορές! Ελβίρα, Ελβίρα, Ελβίρα, Ελβίρα, ΕΛΒΙΡΑ!!! Δούλευε Θεσσαλονίκη μέχρι το 2009. Έχει σταματήσει. Η πιο ωραία γκόμενα που υπήρξε ποτέ σε αυτά τα μαγαζιά! Κορυφαίο πριβέ!
ποια?
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Η Ειρηνη που ειναι τωρα στο σινς...και σε αυτο το μαγαζι..αλλα και στο ιλουζιονς στο μπουρναζι πιο παλια...εχουμε κανει πραγματα και θαυματα στο πριβε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom