Νέα

Ποιά πουτάνα θα επισκεφθείτε όταν ανοίξουν τα μπουρδέλα;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
αδερφε η Μαρινα ειναι ενα μελαχρινο μιλφ με καστανα σγουρα μαλλια απο Ρωσια ;
Όχι ξανθιά μαλλιά έχει..και είναι από Ουκρανία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να μας πεις και τους λόγους που θα τιμήσεις πρώτα αυτές τις κορασίδες
Πριτς.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
βουρ ολοταχως για λιοσιων...ποδαρικο θα κανω...για να μη πω οτι εγω θα παω να τις παρω απο το αεροδομιο τις νεες αφιξεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα ξεκινησουν το ζεσταμα μεσα απο το αμαξι πριν καν καλα καλα πατησουν το ποδι στο μαγαζι..
 

sexwizard

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
123
Πόντοι
0
βουρ ολοταχως για λιοσιων...ποδαρικο θα κανω...για να μη πω οτι εγω θα παω να τις παρω απο το αεροδομιο τις νεες αφιξεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα ξεκινησουν το ζεσταμα μεσα απο το αμαξι πριν καν καλα καλα πατησουν το ποδι στο μαγαζι..
Πήγαινε με σοφέρ καλύτερα για να ασχοληθείς στη διαδρομή.
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Το πετίτ νυμφίδιο με το εναλλακτικό λουκ Βερόνικα στο Φ25 πάνω (μου είχε πει ότι θα έφευγε Γερμανία, δεν ήταν σίγουρο ότι θα ξαναγυρνούσε), την μιλφάρα με το εναλλακτικό λουκ ελληνίδα Μαίρη στο Αχαρνών 75, Γιν Γιν κινεζούλα στο Φ104, την πετίτ Άννα στο Φ59 και μια άλλη ασιάτισσα που δεν θυμάμαι το όνομά της ούτε ακριβώς το μπουρδέλο της (μόνο ότι είναι πρωινή κάπου στα μονά νούμερα της Φυλής).
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Το πετίτ νυμφίδιο με το εναλλακτικό λουκ Βερόνικα στο Φ25 πάνω (μου είχε πει ότι θα έφευγε Γερμανία, δεν ήταν σίγουρο ότι θα ξαναγυρνούσε), την μιλφάρα με το εναλλακτικό λουκ ελληνίδα Μαίρη στο Αχαρνών 75, Γιν Γιν κινεζούλα στο Φ104, την πετίτ Άννα στο Φ59 και μια άλλη ασιάτισσα που δεν θυμάμαι το όνομά της ούτε ακριβώς το μπουρδέλο της (μόνο ότι είναι πρωινή κάπου στα μονά νούμερα της Φυλής).
Η Αννα απο Φ59 ειναι ακομα εκει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom