Νέα

Ποιά μέλη γουστάρετε να διάβαζετε στο bou;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
iakovos,RETRO,Savvidis,the saint,Luka Bazuka,Spirtoulis(cult κριτικές και topic),ο τυπάκος ο οποίος γράφει σε άπταιστη καθαρεύουσα τις κριτικές του(απίστευτος),jhonny64 του οποίου είναι συγκινητικός :P ο τρόπος με τον οποίο πιστεύει σε ένα κόμμα που έχει πεθάνει εδώ και χρόνια αλλά ακόμα μάχεται απέναντι σε όλους και όλα για την παράταξη αυτή και όλοι που συμμετέχουν στις λεκτικές μάχες/βρισιές/γαμωσταυριδοκάντηλα/ του νήματος ''Πολιτικές εξελίξεις''(τρελό γέλιο).Αν και πολλές φορές κάπου το κουράζουν το θέμα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.822
Like
26.735
Πόντοι
5.506
Θα ήταν ατόπημα να μην γινει αναφορά στην συγγραφική ομάδα Πανοφανης και σια. για το μνημειώδες συγγραφικό έπος ¨ με τη γυναίκα μου στο camping”. Μέσα από τη χειμαρρώδη αφήγηση ( που πήγαν οι τέλειες?) πολλά νεαρά μέλη του φόρουμ απομυθοποιησαν το μυστήριο του γάμου και τις συζυγικές σχέσεις. Έκλεισαν εκκλησίες ο Πανοφανης και τα γουρούνια....
Δυστυχώς οι περισσότεροι (συμπεριλαμβανομένων των συγγραφέων) αγνοούν ότι το έργο αποτελεί μεταφορά σε πεζό λόγο πεντέμισι χιλιάδων σελίδων, των 18-20 στίχων του τραγουδιού famous blue raincoat του Leonard Cohen.:confused:

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Zero Tolerance:Σοβαρός,μετρημένος,αντικειμενικός.

Bratan:Ήπιων τόνων,ευγενικός,με αντικειμενικές κριτικές και σωστή αξιοπρεπή παρουσία

Papaphilis:Άπαιχτο χιουμορ,ωραίος τύπος,κοντά στο δικό μου τρόπο σκέψης και στην...εποχή μου!:sunglasses:

Αυτούς ξεχωρίζω χωρίς να σημαίνει πως απαξιώνω άλλα μέλη ε?

 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1

Aπο τα παλια "χαμενα" μελη Απολυτο Αρσενικο, Αgianna, Paralimnios και ΤΑΚΜΑΝ

Απο αυτους που γραφουν τωρα ZERO TOLERANCE, Mindreader και Sex Volcano
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.870
Πόντοι
6.796
Alex71 & Mindreader :headbang2:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Αν σας ρωτούσε κάποιος ποιον ξεχωρίζεται (η έχετε ξεχωρίσει ) στο site για παράδειγμα ως προς:
1) Τις κριτικές που γράφει
2) Ως προς αυτά που γράφει όταν συμμετέχει στις διάφορες συζητήσεις που γίνονται στα διαφορά νήματα
κλπ κλπ κλπ..,
Τι θα απαντούσατε ?
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Είναι πολύ οι μύστες στου μπου , γνωστες των πορνιδιων και σκληρή κριτές των εκδιδόμενων κορασίδων , ελπίζω και εγώ μια μέρα να κατακτήσω τον τίτλο του "τιμημενου " μέλους του μπου
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.685
Like
14.883
Πόντοι
3.656
Αν σας ρωτούσε κάποιος ποιον ξεχωρίζεται (η έχετε ξεχωρίσει ) στο site για παράδειγμα ως προς:
1) Τις κριτικές που γράφει
2) Ως προς αυτά που γράφει όταν συμμετέχει στις διάφορες συζητήσεις που γίνονται στα διαφορά νήματα
κλπ κλπ κλπ..,
Τι θα απαντούσατε ?


ξεροχυνω με τα ποστ των τυπων iakovos και πορνορεπορτερ smirni τυπε :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



σαν τα ναυαγια τον ντοπα και τους κλωνους του δεν εχει τυπε :confused::confused::confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.550
Πόντοι
21.661
Αν σας ρωτούσε κάποιος ποιον ξεχωρίζεται (η έχετε ξεχωρίσει ) στο site για παράδειγμα ως προς:
1) Τις κριτικές που γράφει
2) Ως προς αυτά που γράφει όταν συμμετέχει στις διάφορες συζητήσεις που γίνονται στα διαφορά νήματα
κλπ κλπ κλπ..,
Τι θα απαντούσατε ?
τους τρεις καμπαλερος και τις καθημερινες τους μαλακιες κατα ριπας ? ? :gay:
1) ΠΙΝΑΤ
2) ΑΣΒΟΣ
3) ΠΙΜΠΟΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ανετα για το χολ οφ φεϊμ υπερναυαγιων και γκλομπαλ μιστερ μαλακα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Παιδιά επειδή δεν βλέπω πολύ συμμετοχή έχω να πω ότι δεν είναι κακό να πείτε ποιον ξεχωρίζετε (θετικά η αρνητικά ).. Εγώ ας πούμε τα άτομα που έχω ξεχωρίσει και μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό από την ημέρα που γράφτηκα στο site τολμάω να πω πως είναι :
1) @mallias20 ως προς τις κριτικές που γράφει (του βγάζω το καπέλο μόνο και μόνο επειδή το πετσόκομμα που ρίχνει όταν βλέπει κάτι λάθος δεν το ρίχνει κανένα άλλο μέλος εκτός και αν μου διαφεύγει εμένα )
2) Επίσης έχω ξεχωρίσει τους εξής : @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ , @Mindreader , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ αυτούς τους τρεις τους θεωρώ απλά λογικούς ως προς αυτά που γράφουν στα διαφορά νήματα .
(Οκ ο @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ τα λέει λίγο ποιο χιουμοριστικά τα πράγματα ενώ οι άλλοι δυο είναι ποιο σοβαροί αλλά και πάλι τους βρίσκω και τους 3λογικούς σε αυτά που γράφουν )
Αν θυμηθώ και άλλους θα τους πω
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.598
Κριτικές
12
Like
6.510
Πόντοι
2.646
ξεροχυνω με τα ποστ των τυπων iakovos και πορνορεπορτερ smirni τυπε :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




σαν τα ναυαγια τον ντοπα και τους κλωνους του δεν εχει τυπε :confused::confused::confused:
Λιλας και hardoul τύπε και μετά όλοι οι άλλοι
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Παιδιά επειδή δεν βλέπω πολύ συμμετοχή έχω να πω ότι δεν είναι κακό να πείτε ποιον ξεχωρίζετε (θετικά η αρνητικά ).. Εγώ ας πούμε τα άτομα που έχω ξεχωρίσει και μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό από την ημέρα που γράφτηκα στο site τολμάω να πω πως είναι :
1) @mallias20 ως προς τις κριτικές που γράφει (του βγάζω το καπέλο μόνο και μόνο επειδή το πετσόκομμα που ρίχνει όταν βλέπει κάτι λάθος δεν το ρίχνει κανένα άλλο μέλος εκτός και αν μου διαφεύγει εμένα )
2) Επίσης έχω ξεχωρίσει τους εξής : @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ , @Mindreader , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ αυτούς τους τρεις τους θεωρώ απλά λογικούς ως προς αυτά που γράφουν στα διαφορά νήματα .
(Οκ ο @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ τα λέει λίγο ποιο χιουμοριστικά τα πράγματα ενώ οι άλλοι δυο είναι ποιο σοβαροί αλλά και πάλι τους βρίσκω και τους 3λογικούς σε αυτά που γράφουν )
Αν θυμηθώ και άλλους θα τους πω
Επίσης τώρα που το θυμήθηκα εκτός από αυτούς που προανέφερα ένα άτομο που επισης ξεχωρίζω είναι ο @amjik (μόνο και μόνο επειδή απλά θεωρώ κατά την γνώμη μου ότι έχει ανοίξει το ποιο ωραίο νήμα στο site -“Διαφορά από τον amjik”) . Επίσης μαζί με τον @amjik έχω ξεχωρίσει και τον @xal34 διότι οι δυο τους γενικά ανεβάζουν ωραία βιντεάκια
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
μου αρέσει παρα πολύ να τον διαβάζω τον @sescoulas ειναι ωραίος τυπος
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Προσθέτω και τον Ζανκλώ γιατί είναι μεγάλη μορφή:rockon:

H4egWHN.gif
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
εγω μελος εγινε μετα απο 17-18 χρονια που ενημερωνομαι απο το σαητ. κρατησε ζωντανες τις μπουρδελοτσαρκες ολης της γενιας 80ς-90ς. ελληνιδες οι πουτανες, ελληνικες και οι πουτσες. το μπου κραταει ζωντανη μια ελλαδα που αν αφαιρεσεις το μπου, θα χαμε να διηγουμαστε ή θα κανε κανα ντοκυμντερ η μηχανη του χρονου και το λαηφο. οταν ξεκινησα να διαβαζω μπου ηταν ενας τυπος δεν θυμαμαι ονομα, που ειχε φωτογραφια με το μαλλι σηκωμενο. ειλκρινα δεν θυμαμαι, αλλά τον θυμαμαι. τον νομιζα ιδρυτη. Στην πορεια του μπου, για αναγνωστες μιλαω, δηλαδη οσους δνε ξερουν τα ενδοτερα, εγω θυμαμαι αρκετα ατομα μελη, μυστες. ενα που ξεχωρισε αν διαβαζες και κριτικες και σχολια και τηρηση κανονων ήταν ο kostakis27. οτι εχει πει το αγοραζεις και δεν θες καρτα επιστροφης. Παντως το μπου, ειναι θεσμος για την ελληνικη μπουρδελοτσαρκα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark:
Δαγκωτό στον...
Μπαρμπαπήδουλα :headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
τους τρεις καμπαλερος και τις καθημερινες τους μαλακιες κατα ριπας ? ? :gay:
1) ΠΙΝΑΤ
2) ΑΣΒΟΣ
3) ΠΙΜΠΟΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ανετα για το χολ οφ φεϊμ υπερναυαγιων και γκλομπαλ μιστερ μαλακα.
Ποιος είναι ο ασβός?:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom