Νέα

Ποιά λέξη/φράση σας ξενερώνει περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoBeL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Και ξεκινάω. ( ή και τελειώνω, ποιος ξέρει αν θα έχει συνέχεια).

«Πιπί»

Με ενοχλούν οι ευφημισμοί. Αν ακούσω γκομενα να λέει λχ «έβγαλα ένα σπυράκι στο πιπί μου» ξεκαβλωνω. Όχι με το σπυράκι. Αλλά με το πιπί. 40 χρόνων γυναίκα να το λες «πιπί»; Καλύτερα να πει : «έχω γαμηθει στη φαγούρα με το
καβλόσπυρο, γαμώ το μουνί μου γαμώ!»
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.604
Like
10.455
Πόντοι
2.256
e-ligo-ksenerosa-ligo-ksenerosa.gif
 

Rensten

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
417
Πόντοι
0
Και ξεκινάω. ( ή και τελειώνω, ποιος ξέρει αν θα έχει συνέχεια).

«Πιπί»

Με ενοχλούν οι ευφημισμοί. Αν ακούσω γκομενα να λέει λχ «έβγαλα ένα σπυράκι στο πιπί μου» ξεκαβλωνω. Όχι με το σπυράκι. Αλλά με το πιπί. 40 χρόνων γυναίκα να το λες «πιπί»; Καλύτερα να πει : «έχω γαμηθει στη φαγούρα με το
καβλόσπυρο, γαμώ το μουνί μου γαμώ!»
Ξενερώνεις αν σου πει "μαυρισε στον ξυλο τον σφιχτό στρογγυλό πωπουδακο μου;"
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
489
Like
1.459
Πόντοι
201
Εμένα με εκνευρίζει που χαιδολογούμε κάθε κατάσταση π.χ πήγαμε εκδρομούλα στο Σούνιο, δεν βάζετε καμία φωνούλα να σας ακούσουμε κτλ. Όσο οι γυναίκες κυρίως εργάτριες του σεξ να λένε συνέχεια τη λέξη "μωρό"
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Εμένα με εκνευρίζει που χαιδολογούμε κάθε κατάσταση π.χ πήγαμε εκδρομούλα στο Σούνιο, δεν βάζετε καμία φωνούλα να σας ακούσουμε κτλ. Όσο οι γυναίκες κυρίως εργάτριες του σεξ να λένε συνέχεια τη λέξη "μωρό"
Και «αγάπη» σκέτο χωρίς μου
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Ξενερώνεις αν σου πει "μαυρισε στον ξυλο τον σφιχτό στρογγυλό πωπουδακο μου;"
Α εσυ είσαι ποιητής! Όχι εντάξει αν ο πωπουδακος ειναι σφιχτοστρόγγυλος θα κάνω την ψωλή μου πέτρα.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
447
Πόντοι
36
Εγω ειχα μια γκομενα οταν ημουν γυρω στα 20 , κι αυτη καπου εκει ηταν ηλικιακα, που οταν πηγαινα να την χαιδεψω κατω χαμηλα, μου ελεγε μη , μη το λιλι. Δεν ξενερωνα τοσο, αλλα με εκανε και γελουσα αυτη η εκφραση.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Θεωρώ πως μία έκφραση που ξενερώνει το μεγαλύτερο μέρος των μελών του σάι είναι: τον έχεις πολύ μεγάλο & χοντρό.. & τους διώχνουν από το μπουρδέλο ελέω μεγέθους...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.552
Κριτικές
62
Like
39.873
Πόντοι
8.530
Εμένα με εκνευρίζει που χαιδολογούμε κάθε κατάσταση π.χ πήγαμε εκδρομούλα στο Σούνιο, δεν βάζετε καμία φωνούλα να σας ακούσουμε κτλ. Όσο οι γυναίκες κυρίως εργάτριες του σεξ να λένε συνέχεια τη λέξη "μωρό"
Σπανιότατα "μωρό ΜΟΥ"...Συνήθως "μωρό"( έλλειψη κτητικότητας) κτλ...κοινοκτημοσύνη κομμουνιστικού τύπου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα Νότια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.552
Κριτικές
62
Like
39.873
Πόντοι
8.530
Εκνευρίζομαι όταν ακούω να λένε"βγάλαμε δοντακι" η "πάμε τώρα στο Δημοτικό"....οι γονείς που έχουν χάσει τον εαυτό τους και δεν φαίνεται να διαχωριζουν τον εαυτό τους από το παιδί διότι οι ίδιοι δεν έχουν προσωπική ζωή ανεξαρτήτως επαγγέλματος...ξεφτίλα σκέτη.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.651
Κριτικές
42
Like
25.285
Πόντοι
25.846
Θεωρώ πως μία έκφραση που ξενερώνει το μεγαλύτερο μέρος των μελών του σάι είναι: τον έχεις πολύ μεγάλο & χοντρό.. & τους διώχνουν από το μπουρδέλο ελέω μεγέθους...
Ελα ρε αυτο ειναι συνηθισμενο. Ο Τζακ εχει ακουσει καλυτερο. :2funny:

Εμένα, κατά την διάρκεια του αγώνα σε κάποια στιγμή φώναξε "marry me!", όπου δεν άντεξα και ξεκαρδίστηκα στα γέλια. Με αυτό τον τρόπο, διέλυσε όλη την εμπειρία μέχρι εκείνη την στιγμή, η οποία εμπειρία ήταν αρκετά θετική. Επιβεβαιώνω το καλό κορμί, το κατπαληκτικό σπάσιμο μέσης κλπ που έχουν αναφερθεί, αλλά το παπατζιλίκι με χάλασε απόλυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom