Νέα

Ποια ηταν η πιο δυσκολη ερωτικη περιοδος της ζωη σας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Η δυσκολότερη περίοδος είναι πάντα όταν δεν έχεις γκόμενα.Όχι μόνο γιατί δεν γαμάς,αλλά γιατί χάνεις και την πρόσβαση σε άλλες γκόμενες.Το γνωστό δηλαδή,εαν κυκλοφορείς γκόμενα,πάντα θα υπάρχουν κι άλλες να σε κοιτάνε και να σε θέλουν.Ενώ αν κυκλοφορείς με φίλους ή μόνος,δεν σου δίνουν σημασία.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ περιοδος της ζωης μου ερωτικα οταν ειχα μπλεξει με μουνοδουλους φιλους, αντιμπουρδελιαρηδες, πολεμιοι του αγοραιου ερωτα που παρεσυραν και εμενα δυστυχως
Μυστη, αυτα τα ατομα ανηκαν σε αιρεση?(σε βασανισαν? εγινε πλυση στομαχουεγκεφαλου?).
Παρασυρθηκες ενω ειχες γνωρισει την γλυκα, που αυτο ειναι σοβαρο παραπτωμα! η πριν βαλλεις το δαχτυλο στο μελι?
Ειχες μπλεξει με κακες παρεες, αντι ιμπεριαλιστες, αντι σισπισιστες και αντι σαρκοφαγους.
Σιγουρα θα σε προξενεψανε με σοβαρες κοπελες για σοβαρο δεσμο. Δεν νομιζω να σε αφηναν να πεθαινεις απο ασιτια!
Πως καταφερες και γλιτωσες απο το ματριξ???
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Η δυσκολότερη περίοδος είναι πάντα όταν δεν έχεις γκόμενα.Όχι μόνο γιατί δεν γαμάς,αλλά γιατί χάνεις και την πρόσβαση σε άλλες γκόμενες.Το γνωστό δηλαδή,εαν κυκλοφορείς γκόμενα,πάντα θα υπάρχουν κι άλλες να σε κοιτάνε και να σε θέλουν.Ενώ αν κυκλοφορείς με φίλους ή μόνος,δεν σου δίνουν σημασία.

Νομίζω πρέπει να διαχωριστεί το "δεν έχω γκόμενα" με το "δεν γαμάω" γιατί δεν πάνε μαζί. Και αυτό που έχω να σχολιάσω είναι ότι συμβαίνει παρα πολλές φορές οι πιο παραγωγικές περίοδοι ενός άντρα να είναι όταν δεν έχει μια καριόλα να τον πρίζει, με λίγα λόγια δεν έχει σχέση. Επαγγελματική πρόοδο κτλ κτλ ....
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Μυστη, αυτα τα ατομα ανηκαν σε αιρεση?(σε βασανισαν? εγινε πλυση στομαχουεγκεφαλου?).
Παρασυρθηκες ενω ειχες γνωρισει την γλυκα, που αυτο ειναι σοβαρο παραπτωμα! η πριν βαλλεις το δαχτυλο στο μελι?
Ειχες μπλεξει με κακες παρεες, αντι ιμπεριαλιστες, αντι σισπισιστες και αντι σαρκοφαγους.
Σιγουρα θα σε προξενεψανε με σοβαρες κοπελες για σοβαρο δεσμο. Δεν νομιζω να σε αφηναν να πεθαινεις απο ασιτια!
Πως καταφερες και γλιτωσες απο το ματριξ???
Οπως τα λες.Για μενα ,ναι ειναι αιρεση η μουνοδουλιαση.Επηρεαστηκα,εφαγα πλυση εγκεφαλου,το χειροτερο παρασυρθηκα ενω ειχα γνωρισει την γλυκα,την ελευθερια του αγοραιου,την πατησα σαν μαλακας,ευτυχως ομως το καταλαβα και επανηλθα(καλιο αργα .....).Οταν εισαι με10 ανθρωπους και οι9 ειναι μουνοδουλοι το τρως το παραμυθι .Να συμπληρωσω,πως τωρα με αποφευγουν καθ'υποδειξην των ελλεεινιδων γυναικων τους,οκ!!καλυτερα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Νομίζω πρέπει να διαχωριστεί το "δεν έχω γκόμενα" με το "δεν γαμάω" γιατί δεν πάνε μαζί. Και αυτό που έχω να σχολιάσω είναι ότι συμβαίνει παρα πολλές φορές οι πιο παραγωγικές περίοδοι ενός άντρα να είναι όταν δεν έχει μια καριόλα να τον πρίζει, με λίγα λόγια δεν έχει σχέση. Επαγγελματική πρόοδο κτλ κτλ ....

Το 'δεν έχω γκόμενα' στην Ελλάδα,για 4/5 άντρες πάει και με το 'δεν γαμάω'.Μην ξεχνάς δηλαδή και πού ζούμε.Οι πιο πολλοί προτιμούν να έχουν μια καριόλα να τους πρήζει παρά να είναι μόνοι τους.Κι αυτό είναι αποδεδειγμένο μέχρι εκεί που δεν πάει.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Η πιο δύσκολη περίοδος, ερωτικά, ήταν όταν έμπλεξα με γκόμενα που χρησιμοποιούσε το σεξ για να με ελέγχει. Όταν γαμούσα, μετά είχα τα νεύρα μου διότι ενέδωσα στην χειραγώγηση και ξενέρωνα.

Π
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Σε γενικές γραμμές, αν δεν υφίσταται θέμα υγείας, η μόνη δύσκολη περίοδος στη σεξουαλική ζωή του άντρα είναι όταν στερείται γεμμάτης τσέπης ! :heavymetalbig:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.830
Κριτικές
8
Like
1.363
Πόντοι
216
Η δυσκολότερη περίοδος είναι πάντα όταν δεν έχεις γκόμενα.Όχι μόνο γιατί δεν γαμάς,αλλά γιατί χάνεις και την πρόσβαση σε άλλες γκόμενες.Το γνωστό δηλαδή,εαν κυκλοφορείς γκόμενα,πάντα θα υπάρχουν κι άλλες να σε κοιτάνε και να σε θέλουν.Ενώ αν κυκλοφορείς με φίλους ή μόνος,δεν σου δίνουν σημασία.

Τυπε μια ειναι η λυση για εσενα , με 2 χιλιαρικα θα γινεις HappyMan :grin:

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Το 'δεν έχω γκόμενα' στην Ελλάδα,για 4/5 άντρες πάει και με το 'δεν γαμάω'.Μην ξεχνάς δηλαδή και πού ζούμε.Οι πιο πολλοί προτιμούν να έχουν μια καριόλα να τους πρήζει παρά να είναι μόνοι τους.Κι αυτό είναι αποδεδειγμένο μέχρι εκεί που δεν πάει.

πιρφοροκολοχωρα  :vomit: :vomit: :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom