Νέα

Ποια η διαφορα μεταξυ ενος gay και ενος αντρα που επιθυμει να κανει σεξ με εναν τρανσεξουαλ ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα athensstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Ειτε ειναι γκευ ειτε τρανσεξουαλ ειτε κροσσντρεσερ, η ελξη προς αυτες τις επιλογες δεν εχει κοινα στοιχεια την ομοφυλοφιλία ? Παρακαλω τις γνωμες και τα σχολια σας
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ο ένας γουστάρει σεξ με άντρες και ο άλλος με γυναίκες, αν και τρανς.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.327
Πόντοι
2.356
Ετσι,να επιστρεψουμε στις παλιες καλες Κυριακες!
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Ο ένας γουστάρει σεξ με άντρες και ο άλλος με γυναίκες, αν και τρανς.
Δηλαδη ενας εκ γενετης αντρας με πουτσο αρχιδια και ψευτικα πλαστικα βυζια ειναι γυναικα ?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Ο ένας γουστάρει σεξ με άντρες και ο άλλος με γυναίκες, αν και τρανς.
Δηλαδη ενας εκ γενετης αντρας με πουτσο αρχιδια και ψευτικα πλαστικα βυζια ειναι γυναικα ?
Γυναίκα ναι μεν δεν είναι , αλλά μοιάζει με γυναίκα , δηλαδη μπορεί να έχει μακρυ μαλλί , make up , να μην έχει τρίχες παντου όπως θα είχε ένας άντρας , μερικές trans μάλιστα νομίζω πως δεν ξεχωρίζουν ούτε στο πρόσωπο εύκολα , δηλαδη μάλλον πιο πολύ μοιάζουν με γυναίκα παρά με άντρα , αν και αυτές είναι μάλλον η μειοψηφία και ίσως να έχει σχέση και με το αν έχουν πάρει τίποτα ορμόνες ... η μπορεί να είναι και απο φυσικού τους δεν ξέρω.
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Και γιατι να αρεσει καποιος που μοιαζει με γυναικα αλλα δεν ειναι γυναικα ? μηπως το σημειο ελξης ειναι η πουτσα του ?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336
βασικα μεγαλυτερα αρχιδια εχει ενας ανοιχτα γκευ ανθρωπος ο οποιος δεν ντρεπεται για τις επιλογες του, παρα οι τραβελογαμηδες που ειναι κρυφες και νομιζουν οτι αν ο αντρας που τους γαμαει εχει βυζια ειναι γυναικα. Και να ξερετε οτι η πλειοψηφια οσων επιλεγουν τραβελια, συνηθως τον τρωει παρα τον δινει....
Το ιδιο ισχυει και για οσους αναζητουν αυταρχικο με στραποναρισματα, ειστε πουστηδες που προσπαθειτε να πεισετε και εμας και κυριως τον εαυτο σας οτι ειστε στρειτ με περιεργα γουστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: L0v3

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Και γιατι να αρεσει καποιος που μοιαζει με γυναικα αλλα δεν ειναι γυναικα ? μηπως το σημειο ελξης ειναι η πουτσα του ?

Δεν ξέρω , απο την άλλη αμα το δεις μερικοί πάνε και σε γυναίκες ιερόδουλες και παίρνουν προγράμματα με strapon ... για αυτους φαντάζομαι θα είναι σχεδόν το ίδιο αν πανε με trans αντι για το strapon.

*Βασικα σχεδόν το ίδιο αν θέλουν να είναι σε παθητικό ρόλο , αν θέλουν και ενεργητικό η ιερόδουλη μάλλον υπερτερεί :P
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Οταν λετε οτι ενας που περνει στραπον απο γυναικα , ειναι κανονικος πουστης και γουσταρει αντρες , ειναι σαν να λετε οτι ενας σαδομαζοχιστης , αν το πρωι που παει στη δουλεια τον σταματησουν 5 αλγερινοι και τον στειλουν εντατικη για τα 50 ευρω του ,θα του ειναι η πιο ερωτικη εμπειρια της ζωης του .
Ειναι περιπλοκες ψυχοσυνθετικες καταστασεις....
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
καμια διάφορα άπλα του αρέσει αυτός που πάει να έχει βυζιά κ να ντύνετε γυναικά έτσι νομίζει πως πάει με γυναίκα και αισθανότανε Αντρές βαρβάτοι χαχα!!!κατά βάθος θέλει να δει κ να πιάσει πούτσα
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Μια αλλη εξηγηση ειναι οτι ναι μεν γουσταρει την πουτσα αλλα για κοινωνικα στερεοτυπα θελει να νιωθει νορμαλ αποδεκτος ως αντρας και οτι δεν ειναι πουστης παροτι τον πηδαει μια τρανσ με πουτσα αλλα φεμινε οψη. Οποτε επιλεγει τρανς....ομως τελικα ειναι η δεν ειναι ομοφυλοφιλος για να το πουμε πιο κομψα?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Λίγο άσχετο με το θέμα (όχι τελείως όμως) αλλά κάποιος straight αν πάει με γυναίκα bodybuilder η οποία με τόση τεστοστερόνη που έχει πάρει μπορεί να μοιάζει σχεδόν με άντρα στο πρόσωπο , στην φωνη , στους μύες εκεί τι γίνεται ; Εκεί στην ουσία έχεις να κάνεις με γυναίκα που μοιάζει με άντρα :P

 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Εκει ισως μιλαμε για εν δυναμει ομοφυλοφιλο που δεν θελει να το παραδεχθει ουτε ο ιδιος στον εαυτο του ...ενα σταδιο πριν τον αντρα που παει με γυναικα με στραπον....κοινως λεει στον εαυτο του με γυναικα παω αρα ειμαι νορμαλ ειναι ομως ?
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Δεν το εχω ψαξει το θεμα, ομως υποθετω οτι τους ελκυουν οι γυναικες (οπτικα) με αγρια χαρακτηριστικα....μια υποθεση κανω..
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
εγώ θα πω ότι όποιος γαμάει τρύπα (οποιαδήποτε τρύπα) είναι αρσενίκαρος...

πουστάρα είναι όποιος γουστάρει να τρώει πούτσα στον κώλο... όπως εγώ... (αν και γαμάω κι εγώ τρυπούλες, πρόσφατα γάμησα πακιστανό...)
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
δηλαδη οποιος τον βαζει σε αντρικη τρυπα δεν ειναι ομοφυλοφιλος ειναι αρσενικος και οποιος αντρας η τρανσ κλπ τον τρωει ειναι θυληκος ?
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Ενεργητικός ή παθητικός. Για μένα καμία διαφορά. Στη σκέψη και μόνο ότι είναι ή ήταν άντρας αηδιάζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom