Νέα

Ποιά είναι η πιο φθηνή χώρα για σεξ στον κόσμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZORRO___
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
Ελλάδα, με πέντε ευρω γαμας!!!και παράσημα δώρο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.767
Κριτικές
178
Like
39.302
Πόντοι
21.896
Κένυα Κολομβία Καμπότζη λέω εγω
Από Αφρική δυτική Αφρική και Κένυα κεντρική
Ότι αγγλόφωνο σε πρώτο λόγο
Γαλλόφωνες πορτογαλλοφωνες πιο ωραίες
Γενικά ο κανόνας είναι αγγλόφωνη χώρα και χριστιανοί
Πιο δυσκολες οι Νοτιοαφρικανός στο Κέιπ ταουν
Soweto σίγουρα.
Και μετά Bujumburi....

:thumbsup:

Σίγουρα θα εγκρίνει ο αρχηγός aka @sex volcano
Ο νηματοθετης αν εννοώ δίχως τα έξοδα αεροπορικά κ διανομή σίγουρα αγγλόφωνη χριστιανική Αφρική
Αν δεν τους αρέσουν οι μαύρες ταυλανδη Φιλιππίνες από Ασία.
Αν θέλει λατινες άγιο Δομίνικο Κολομβία Βενεζουέλα ...όχι Χιλή Ουρουγουάη Αργεντινή
Αν θέλει λευκή πάλι Βενεζουέλα Κολομβία ή Ευρώπη Λευκορωσία κ Ρωσία

Αν όμως συμπεριλαμβάνει τα αεροπορικά και τα ξενοδοχεία τότε πουθενά στον κόσμο δεν γαμας λευκή φυλή με δέκα ευρώ εκτός από το silk city
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.380
Πόντοι
6.336
Από Αφρική δυτική Αφρική και Κένυα κεντρική
Ότι αγγλόφωνο σε πρώτο λόγο
Γαλλόφωνες πορτογαλλοφωνες πιο ωραίες
Γενικά ο κανόνας είναι αγγλόφωνη χώρα και χριστιανοί
Πιο δυσκολες οι Νοτιοαφρικανός στο Κέιπ ταουν

Ο νηματοθετης αν εννοώ δίχως τα έξοδα αεροπορικά κ διανομή σίγουρα αγγλόφωνη χριστιανική Αφρική
Αν δεν τους αρέσουν οι μαύρες ταυλανδη Φιλιππίνες από Ασία.
Αν θέλει λατινες άγιο Δομίνικο Κολομβία Βενεζουέλα ...όχι Χιλή Ουρουγουάη Αργεντινή
Αν θέλει λευκή πάλι Βενεζουέλα Κολομβία ή Ευρώπη Λευκορωσία κ Ρωσία

Αν όμως συμπεριλαμβάνει τα αεροπορικά και τα ξενοδοχεία τότε πουθενά στον κόσμο δεν γαμας λευκή φυλή με δέκα ευρώ εκτός από το silk city
Τύποι μιλάμε για τον απόλυτο χύστη-καταδρομέα-socom που έχει αδειάσει τα αρχίδια του από τον Κίτρινο ποταμό και τον Βραχμαπούτρα στην Ασία,στον Ζαμβέζη στην Αφρική και τον Αμαζόνιο στην Νότια Αμερική.....
Και τα λέω λιτά,πολύ λιτά....

:wanker:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.767
Κριτικές
178
Like
39.302
Πόντοι
21.896
Τύποι μιλάμε για τον απόλυτο χύστη-καταδρομέα-socom που έχει αδειάσει τα αρχίδια του από τον Κίτρινο ποταμό και τον Βραχμαπούτρα στην Ασία,στον Ζαμβέζη στην Αφρική και τον Αμαζόνιο στην Νότια Αμερική.....
Και τα λέω λιτά,πολύ λιτά....

:wanker:
Άμα δεν μυρίζει έξω από την παράγκα που γαμαω μπαρουτι αίμα ,..άμα δεν ακούω κραυγές Ζουλού και χατζαρες να τσουγκρίζουν ,αμα δεν αισθάνομαι το aids και ο κίτρινος δαγγειος πυρετός να είναι στο χερούλι της παράγκας αυτής τότε δεν μπαίνω στο κόπο να γαμησω:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Επίσης μέγας γνώστης είναι ο υπερπαικταράς @Mindreader που ειδικεύεται στις δασώδεις περιοχές τις Ασίας...:coffee:


funny-monkey-lick-gbpnmx22e5nxdg7t.gif
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.380
Πόντοι
6.336
Άμα δεν μυρίζει έξω από την παράγκα που γαμαωμπαρουτι αίμα ,..άμα δεν ακούω κραυγές Ζουλού και χατζαρες να τσουγκρίζουν ,ανά δεν αισθάνομαι το aids και ο κίτρινος δαγγειος πυρετός να είναι στο χερούλι της παράγκας αυτής τότε δεν μπαίνω στο κόπο να γαμησω:confused:
Μα για αυτό έβαλα πρωτεύουσα του Μπουρουντί και το Σοβέτο.
Ο Έμπολα είναι το καλύτερο που μπορεί να σου συμβεί....

:rockon:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Τα καρπούζια πλέον τα χώνω σε κωλους περίεργων που δεν έχουν 500€ να ξοδέψουν σε ξένες χώρες.
Για ποιους λες ρε μαν;

Για αυτούς που πάνε Ελλάδα να γαμησουν γιατί δεν μπορούν να πληρώσουν τις πουτανες Πολωνία και Κύπρο ;

Η που νομίζουν ότι είναι «ωραία» παιδιά και ότι οι πουτανες τους κάθονται στο τζάμπα ;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Να ακούτε τυπάρα @xenitemenos σε αυτά τα θέματα, έχει κάνει το σκατό του παξιμάδι και βρίσκει χίλιους και δυο τρόπους για να γλυτώσει 1-2 ευρώ...:coffee:
Τον θυμάμαι που έλεγε σιγά μη δώσω στην Πολωνέζα 80 ευρώ όταν μπορώ να πάω φυλης που τα κορίτσια με γουστάρουν σαν ομορφόπαιδο που είμαι και που με χρεωνουν μόνο 20.

Όλα τα μεγαλοστελέχη που καθαρίζουν το μπόλικο μαρούλι πάντως γαμάνε φτηνά. Ξεφτιλισμένος, Μπαρμπαπηδουλας
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Κινούμενες μεταφορείς σεξουαλικώς μεταδιδόμενων ;
Τι να πω, δεν ζητησα εξετασεις! Παντως φαινοντουσαν μια χαρα, δηλαδη οχι χρηστριες τουλαχιστον. Βεβαια ειναι ολα φθηνα εκει οποτε βγαζει νοημα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Τον θυμάμαι που έλεγε σιγά μη δώσω στην Πολωνέζα 80 ευρώ όταν μπορώ να πάω φυλης που τα κορίτσια με γουστάρουν σαν ομορφόπαιδο που είμαι και που με χρεωνουν μόνο 20.

Όλα τα μεγαλοστελέχη που καθαρίζουν το μπόλικο μαρούλι πάντως γαμάνε φτηνά. Ξεφτιλισμένος, Μπαρμπαπηδουλας
Σε προκαλώ να βρεις τέτοιο ποστ μου (μιας και ποτέ δεν πάω φυλής).
Αν δεν το βρεις, ξέρουμε όλοι ότι είσαι ψευταρας, φαλακρας και καραγυφτος.

Και τα λεφτά που χαλάω εγώ κάθε μήνα για γούστα, δεν τα βλέπεις εσύ στο πορτοφόλι σου μαζεμένα ούτε σε μισό χρόνο.
Έλα που βγάζει γλώσσα και ο κάθε κακομοίρης τώρα.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456
Τον θυμάμαι που έλεγε σιγά μη δώσω στην Πολωνέζα 80 ευρώ όταν μπορώ να πάω φυλης που τα κορίτσια με γουστάρουν σαν ομορφόπαιδο που είμαι και που με χρεωνουν μόνο 20.

Όλα τα μεγαλοστελέχη που καθαρίζουν το μπόλικο μαρούλι πάντως γαμάνε φτηνά. Ξεφτιλισμένος, Μπαρμπαπηδουλας
@xeftilismenos έγραφε ολόκληρα κατεβατα που εξηγούσε πως να γλυτώσεις 2 ευρώ σε μασάζ κάνοντας μετατροπή νομίσματος με revolut...
Και μετά καυχιόταν πόσο έξυπνος ήταν ο καρμίρης...:confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.767
Κριτικές
178
Like
39.302
Πόντοι
21.896
Τον θυμάμαι που έλεγε σιγά μη δώσω στην Πολωνέζα 80 ευρώ όταν μπορώ να πάω φυλης που τα κορίτσια με γουστάρουν σαν ομορφόπαιδο που είμαι και που με χρεωνουν μόνο 20.

Όλα τα μεγαλοστελέχη που καθαρίζουν το μπόλικο μαρούλι πάντως γαμάνε φτηνά. Ξεφτιλισμένος, Μπαρμπαπηδουλας
Είσαι ακόμα ταυ; Δώσε παλμο
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
@xeftilismenos έγραφε ολόκληρα κατεβατα που εξηγούσε πως να γλυτώσεις 2 ευρώ σε μασάζ κάνοντας μετατροπή νομίσματος με revolut...
Και μετά καυχιόταν πόσο έξυπνος ήταν ο καρμίρης...:confused::confused::confused:
Τύπε ο ξεφτιλισμένος είναι ομορφόπαιδο. Εκεί που ο ΚΜΑΝ χρησιμοποιεί πυραύλους αυτός λέει ένα Σλαβα Ουκραινα και μέχρι και η γυναίκα του Ζελενσκι τον πιπωνει.
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
@xeftilismenos έγραφε ολόκληρα κατεβατα που εξηγούσε πως να γλυτώσεις 2 ευρώ σε μασάζ κάνοντας μετατροπή νομίσματος με revolut...
Και μετά καυχιόταν πόσο έξυπνος ήταν ο καρμίρης...:confused::confused::confused:
Φίλος, το 2ευρω που γλυτώνεις με ρεβολούτ δεν πάει στη μασατζού ή στη πουτάνα, στην αρχιπουτάνα την ελληνική τράπεζα πάει για χρεώσεις μετατροπής συναλλάγματος εξω. Κι εγώ το ίδιο κάνω στο εξωτερικό. Γιατί να δώσω 7,5% προμήθεια στην Πειραιώς και την Εθνική; Να πάνε να χεστούν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Τύπε ο ξεφτιλισμένος είναι ομορφόπαιδο. Εκεί που ο ΚΜΑΝ χρησιμοποιεί πυραύλους αυτός λέει ένα Σλαβα Ουκραινα και μέχρι και η γυναίκα του Ζελενσκι τον πιπωνει.
Το μόνο κοινό μου με τον Κμαν είναι ότι έχουμε πολύ καλό γούστο στα μουνια.
Κατά τα άλλα εγώ ζω στο τώρα, εκείνος μιλούσε για άλλες εποχές και παρουσίαζε βίντεο από πριν δέκα χρόνια.
Αν έβλεπε όμως σε τι διαμέρισμα μένω και τι λεφτά κυκλοφορούν στα χέρια μου, θα μιλούσε με σεβασμό.
Σκουπίδι σαν εσένα και το άλλο το ναυάγιο που είστε δέκα επίπεδα πιο κάτω δεν ήταν όμως.

Αλήθεια πως νιώθεις όταν έχεις 500€ στο πορτοφόλι σου;
Φαντάζομαι την ίδια ικανοποίηση όταν εγώ βγάζω τα δεκαπλάσια από την μια δουλειά μου το μήνα.
Και πώς είναι να ξέρεις ότι μάλλον δε θα φτάσεις ποτέ να βγάζεις αυτά τα χρήματα στη ζωή σου;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Το μόνο κοινό μου με τον Κμαν είναι ότι έχουμε πολύ καλό γούστο στα μουνια.
Κατά τα άλλα εγώ ζω στο τώρα, εκείνος μιλούσε για άλλες εποχές και παρουσίαζε βίντεο από πριν δέκα χρόνια.
Αν έβλεπε όμως σε τι διαμέρισμα μένω και τι λεφτά κυκλοφορούν στα χέρια μου, θα μιλούσε με σεβασμό.
Σκουπίδι σαν εσένα και το άλλο το ναυάγιο που είστε δέκα επίπεδα πιο κάτω δεν ήταν όμως.

Αλήθεια πως νιώθεις όταν έχεις 500€ στο πορτοφόλι σου;
Φαντάζομαι την ίδια ικανοποίηση όταν εγώ βγάζω τα δεκαπλάσια από την μια δουλειά μου το μήνα.
Και πώς είναι να ξέρεις ότι μάλλον δε θα φτάσεις ποτέ να βγάζεις αυτά τα χρήματα στη ζωή σου;
τύπε όταν ήσουν Τουρκία σου κάνανε και περιτομή ; Η μόνο λεύκανση ;
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Ρωσσία πριν χρόνια που είχε πάει φίλος είχε πει άν πας και ξέρεις να κινηθείς γαμας τσάμπα,αυτος ειχε μείνει πάνω απο μήνα και έμαθε που είναι τα μη τουριστικά στέκια και γαμουσε τσαμπα.Οι ρωσσοι ολοι μερα πεινουν μου ειχε πει και οι γκομενες αν της πας σε ενα καλο ξενοδοχειο γαμιουνται τσαμπα,Ισχυουν αυτα ακομα ?
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.975
Κριτικές
33
Like
6.998
Πόντοι
3.496
για να δω τι λενε οι ΚΟΣΜΟΓΥΡΙΣΜΕΝΟΙ σεξοτουριστες????
Έτσι όπως έχει γίνει η κατάσταση.. Μεταξουρ(γ)είο σίτυ. Γκαμάς με τεν γιούρος όνλυ. Γλυτώνεις την ταλαιπωρία αλλά και τα εισιτήρια φυσικά.. που σίγουρα θα βγουν πάνω από χιλιάρικο :D:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom