Νέα

Ποια ειναι η μεγαλυτερη κοτα του σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μεγαλος τελικος.. μιστερ κοτα bourdela.com 2012/2013

  • ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ

    Ψήφοι: 82 49,1%
  • ΕΚΤΟΡ ΛΟΠΕΖ

    Ψήφοι: 101 60,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    167

Επισκέπτης
Τετοια φανταζεσαι οταν βαράς μαλακια ε?

τις σπάνιες φορές που ξεμένω από μουνί και βαράω μαλακία θυμάμαι τη φάτσα σου και λέω στον εαυτό μου:

"κοίτα να βρεις κανά μουνί σύντομα και μην το ξανακάνεις γιατί σαν κι αυτόν θα καταντήσεις"
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
στελιο2563685624735124712534&%^$& πλακα πλακα δεν εχω καημο με μαυρους οπως πολλες . λες να χανω; :think:
Θα σου ταιριαζε ο λαιμ σοντα,απλα θα εβαφε μαυρη την ψωλλη :grin:,ετσι και αλλιως κατι πατσαβουροχοντρες ετρωγε ,οποτε κουτι του εισαι...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Θα σου ταιριαζε ο λαιμ σοντα,απλα θα εβαφε μαυρη την ψωλλη :grin:,ετσι και αλλιως κατι πατσαβουροχοντρες ετρωγε ,οποτε κουτι του εισαι...

σ'έχει πάει μαρούλι ο λάιμ σόντα μεγάλε έτσι δεν είναι; :zfuck:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τις σπάνιες φορές που ξεμένω από μουνί και βαράω μαλακία θυμάμαι τη φάτσα σου και λέω στον εαυτό μου:

"κοίτα να βρεις κανά μουνί σύντομα και μην το ξανακάνεις γιατί σαν κι αυτόν θα καταντήσεις"

εμένα μ αρέσει πολύ να βάζω το χέρι μέσα απ το παντελόνι και να ξύνω την πούτσα

ή ακόμα καλύτερα μέσα απ την τσέπη (δήθεν διακριτικά) αλλά να κάνει μπαμ ότι πιάνεις την πούτσα σου

άμα είναι λίγο σηκωμένη, η γκόμενα στάζει το πρώτο χύσι και της πέφτουν και καλαμάκια και πεπόνια και όλα... :grin:

Σε πιστεύουμε. Κρεττίνε.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τετοια φανταζεσαι οταν βαράς μαλακια ε?
Ο σκιουρος γλυφεται να φαει την εριναλ,ακουει το σκιουρακι μου και  :jerking:, το πιρφοροκοντερ ομως επιασε ταβανι και με την :jerking: θα μεινει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ο σκιουρος γλυφεται να φαει την εριναλ,ακουει το σκιουρακι μου και  :jerking:, το πιρφοροκοντερ ομως επιασε ταβανι και με την :jerking: θα μεινει

Eνας μλκάκος και μισος ειναι ο σκιουρος και οσο δεν προσεχει τα ποστ του και βγαζει μετα γλώσσα θα τον γλεντάμε  :tooth: :tooth:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Θα σου ταιριαζε ο λαιμ σοντα,απλα θα εβαφε μαυρη την ψωλλη :grin:,ετσι και αλλιως κατι πατσαβουροχοντρες ετρωγε ,οποτε κουτι του εισαι...
Ρε μαλακα σακη,εμενα δεν ελεγες οτι παω με χοντρες,τωρα μου τις τρωει ο σοδας;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σκιουρακο που εισαι αγορινα δεν μιλας?  :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μαλακα σακη,εμενα δεν ελεγες οτι παω με χοντρες,τωρα μου τις τρωει ο σοδας;
Εσυ τις πας στο πηλιο που εχει πιο αιγλη,μεχρι που σπαει το κρεβατι απο τις χοντρες και σε πετανε κλωτσηδον και απο κει:2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εσυ τις πας στο πηλιο που εχει πιο αιγλη,μεχρι που σπαει το κρεβατι απο τις χοντρες και σε πετανε κλωτσηδον και απο κει:2funny: :2funny:
Τωρα καλοκαιρι τις παω ευβοια ρε.Βαζουν κρεβατι ενισχυμενο για να τις αντεχει.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τωρα καλοκαιρι τις παω ευβοια ρε.Βαζουν κρεβατι ενισχυμενο για να τις αντεχει.
Αντε μαστερ μας τα πρηξες με τις χοντρες,εφυγε και η εριναλ παλι με τη  :jerking: μειναμε εγω και ο σκιουρακος φευγω και γω
 

Επισκέπτης
σκιουρακο που εισαι αγορινα δεν μιλας?  :2funny: :2funny:

η θεωρία της παιδαγωγικής λέει ότι καλύτερος τρόπος να κρατήσεις 2 μωρά, είναι να τα βάλεις να παίξουν μαζί

πριν έρθει ο stelios είχα λόγο να σε παίξω λίγο να μην κλαις (ξέρω ότι συζητώντας εδώ μέσα σου φεύγει λίγο η κατάθλιψη που η πίεση ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, σου προκαλεί, και για λόγους ηθικής σου δίνω λίγη σημασία, να νομίζεις ότι κάτι κάνεις)

πλέον σας αφήνω να παίξετε με το stelaki

καλό απόγεμα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αντε μαστερ μας τα πρηξες με τις χοντρες,εφυγε και η εριναλ παλι με τη  :jerking: μειναμε εγω και ο σκιουρακος φευγω και γω

εμένα μ αρέσει πολύ να βάζω το χέρι μέσα απ το παντελόνι και να ξύνω την πούτσα

ή ακόμα καλύτερα μέσα απ την τσέπη (δήθεν διακριτικά) αλλά να κάνει μπαμ ότι πιάνεις την πούτσα σου

άμα είναι λίγο σηκωμένη, η γκόμενα στάζει το πρώτο χύσι και της πέφτουν και καλαμάκια και πεπόνια και όλα... :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom