Νέα

Ποια ειναι η μεγαλυτερη κοτα του σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μεγαλος τελικος.. μιστερ κοτα bourdela.com 2012/2013

  • ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ

    Ψήφοι: 82 49,1%
  • ΕΚΤΟΡ ΛΟΠΕΖ

    Ψήφοι: 101 60,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    167

Επισκέπτης
γελοία συζήτηση

όπως είναι φανερό, ο Λάκης έχει στην κατοχή του ΟΠΛΟ/Α
για να μην πω ότι, βάσει των απόψεων που εκφράζει, το παράξενο θα ήταν να μην έχει

για τον έκτορα παίζεται αν έχει, αλλά κατά πως φαίνεται, μάλλον δεν έχει, τουλάχιστον όχι αυτά που υπερασπίστηκε ότι έχει

είναι πασιφανές μετά από μήνες προκλήσεων από τον Λάκη για μια απλή φώτο

και κυρίως από το ερώτημα περί κωδικού στην κάννη, που θα το απαντούσε σε 10 δευτερόλεπτα αν είχε το όπλο

μάλιστα πιστεύω ότι αυτή είναι και η βασική αιτία που ψηφίστηκε μίστερ κότα

Απλά πράματα, χωρίς να υποστηρίζω, κανέναν απ τους δύο, έτσι έχουν τα πράματα

πάμε παρακάτω...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ξεφτιλισμένη ........

το print screen ζητήθηκε τότε
για να αποδειχθεί ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΦΩΤΟ ....

μερεντιάρα βρωμόμουνο ..........

σημερα δεν εχει κλαψα; μην με παραθετεις σκουπιδι κι ετσι;χοντρε σε ξεφτίλισε ο λοπεζ  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ξεφτιλισμένη ........

το print screen ζητήθηκε τότε
για να αποδειχθεί ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΦΩΤΟ ....

μερεντιάρα βρωμόμουνο ..........

ζητηθηκε καμια δεκαρια μερες νωριτερα αλλα ποσταριστηκε 10 μερες μετα και παντα οι φωτο ειναι σαββατοκυριακο για να μπορεσεις να πας επισκεψη στο ξενο σπιτι φυσικα. αστο χοντρε.
ελπιζω να μη μου ξαναπρηξεις τα παπαρια παλι για τη ρεμινγκτον αφου παλι σε εκανα ρομπα νο3995
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
γελοία συζήτηση

όπως είναι φανερό, ο Λάκης έχει στην κατοχή του ΟΠΛΟ/Α
για να μην πω ότι, βάσει των απόψεων που εκφράζει, το παράξενο θα ήταν να μην έχει

για τον έκτορα παίζεται αν έχει, αλλά κατά πως φαίνεται, μάλλον δεν έχει, τουλάχιστον όχι αυτά που υπερασπίστηκε ότι έχει

είναι πασιφανές μετά από μήνες προκλήσεων από τον Λάκη για μια απλή φώτο

και κυρίως από το ερώτημα περί κωδικού στην κάννη, που θα το απαντούσε σε 10 δευτερόλεπτα αν είχε το όπλο

μάλιστα πιστεύω ότι αυτή είναι και η βασική αιτία που ψηφίστηκε μίστερ κότα

Απλά πράματα, χωρίς να υποστηρίζω, κανέναν απ τους δύο, έτσι έχουν τα πράματα

πάμε παρακάτω...

δεν εχεις παρα να πεισεις τον λακη να δεχτει την προταση μου. κατα πως εγραψες σου φανηκε και τιμια και ενδιαφερουσα. επαψε να σου φαινεται ή εισαι ολιγον απο ενοργανη γυμναστικη και συ?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
γελοία συζήτηση

όπως είναι φανερό, ο Λάκης έχει στην κατοχή του ΟΠΛΟ/Α
για να μην πω ότι, βάσει των απόψεων που εκφράζει, το παράξενο θα ήταν να μην έχει

για τον έκτορα παίζεται αν έχει, αλλά κατά πως φαίνεται, μάλλον δεν έχει, τουλάχιστον όχι αυτά που υπερασπίστηκε ότι έχει

είναι πασιφανές μετά από μήνες προκλήσεων από τον Λάκη για μια απλή φώτο

και κυρίως από το ερώτημα περί κωδικού στην κάννη, που θα το απαντούσε σε 10 δευτερόλεπτα αν είχε το όπλο

μάλιστα πιστεύω ότι αυτή είναι και η βασική αιτία που ψηφίστηκε μίστερ κότα

Απλά πράματα, χωρίς να υποστηρίζω, κανέναν απ τους δύο, έτσι έχουν τα πράματα

πάμε παρακάτω...

Με τον λοπεζ εχουμε γινει μπιλιες στο παρελθον, αλλα απο οπλα ξερει και εχει. Οπως και γνωριμιες που ελεγε στον μπολ τις προαλλες.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.389
Κριτικές
90
Like
32.510
Πόντοι
24.700
ΚΟΙΤΑ ΜΙΑ ΚΟΤΑΡΑ !!!!!!!!!

ΚΟΤΟΥΛΑ ΚΟΤ ΚΟΤ ΚΟΤ ....

Αν μπει το καθένα
ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ
ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΟΠΛΟ ,
ΣΕ 4-5 ΠΟΖΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ

ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ;;;;;;;;

ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ 1Ο-20-30 ΤΟΥ ΜΗΝΑ
ΜΕ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
ΛΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ;;;;;;;

ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΘΕΙΣ ΓΑΜΙΟΛΗ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Να ξεκαθαρίσουμε κάτι,  γιατί (ως συνήθως) προσπαθώντας να ξεφύγετε το πάτε αλλού.

Εγω σας έγραψα :


Φωτό δεν χρειάζεται.

Έχω ήδη παραδεχθεί δημόσια ότι η φωτό(εκείνη με την χαρτοκοπτική  ;) ) είναι απείραχτη.  :)

Πλήν όμως, το να έχεις όπλα δεν σημαίνει και ότι ξέρεις από όπλα.  :)


:)
 

Επισκέπτης
δεν εχεις παρα να πεισεις τον λακη να δεχτει την προταση μου. κατα πως εγραψες σου φανηκε και τιμια και ενδιαφερουσα. επαψε να σου φαινεται ή εισαι ολιγον απο ενοργανη γυμναστικη και συ?

όντως η πρόταση είναι ενδιαφέρουσα, αλλά να πω την αλήθεια ότι μετά από τόσους μήνες και με τόση έκταση που χει πάρει το θέμα στο φορουμιακό μας μικροσύμπαν,

προσωπικά θα φοβόμουνα ότι δανείστηκες το συγκεκριμένο όπλο για να δώσεις αποστομωτική απάντηση
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
πουθενα δεν ειμαι εγω :grin:
Στη σημερινη εδω σιγουρα δεν εισαι.. Τη χτεσινη που ειχες εδω ομως που τη βρηκες?.. Ειναι μιας φιλης μου απο το FB. Δεν δινω στοιχεια φυσικα on air, αλλα μου κανει εντυπωση...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Στη σημερινη εδω σιγουρα δεν εισαι.. Τη χτεσινη που ειχες εδω ομως που τη βρηκες?.. Ειναι μιας φιλης μου απο το FB. Δεν δινω στοιχεια φυσικα on air, αλλα μου κανει εντυπωση...

η φιλη σου εχει τον τσαμπουκα μου τουλαχιστον ; :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
όντως η πρόταση είναι ενδιαφέρουσα, αλλά να πω την αλήθεια ότι μετά από τόσους μήνες και με τόση έκταση που χει πάρει το θέμα στο φορουμιακό μας μικροσύμπαν,

προσωπικά θα φοβόμουνα ότι δανείστηκες το συγκεκριμένο όπλο για να δώσεις αποστομωτική απάντηση

α μαλιστα. ας ερθει λοιπον ακομα ενα ανησυχο και αυπνο βραδυ για μενα τον δολιο που δεν σε επεισα.

υ.γ. αν ηξερες απο στοιχειωδη λογικη θαξερες οτι στην αθηνα δεν δανειζονται οπλα για κανενα λογο σε καποιον να τα παρει μαζι του σπιτι του. για ευνοητους λογους (στους υπολοιπους, οχι σε σενα φυσικα).
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
α μαλιστα. ας ερθει λοιπον ακομα ενα ανησυχο και αυπνο βραδυ για μενα τον δολιο που δεν σε επεισα.

υ.γ. αν ηξερες απο στοιχειωδη λογικη θαξερες οτι στην αθηνα δεν δανειζονται οπλα για κανενα λογο σε καποιον να τα παρει μαζι του σπιτι του. για ευνοητους λογους (στους υπολοιπους, οχι σε σενα φυσικα).

Εδω διαφωνουσε με τους δικηγορους ρε τους ελεγε οτι δεν ξερουν ... με τον σκιουρος βρηκες να μιλησεις? μαλεας τελειως ειναι.Τον βαρεθηκε ο αλεξ71 ουτε ασχοληθηκε ξανα  :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Εδω διαφωνουσε με τους δικηγορους ρε τους ελεγε οτι δεν ξερουν ... με τον σκιουρος βρηκες να μιλησεις? μαλεας τελειως ειναι.Τον βαρεθηκε ο αλεξ71 ουτε ασχοληθηκε ξανα  :2funny: :2funny:

συζητησιμος μου φαινεται εμενα.
 

Επισκέπτης
α μαλιστα. ας ερθει λοιπον ακομα ενα ανησυχο και αυπνο βραδυ για μενα τον δολιο που δεν σε επεισα.

υ.γ. αν ηξερες απο στοιχειωδη λογικη θαξερες οτι στην αθηνα δεν δανειζονται οπλα για κανενα λογο σε καποιον να τα παρει μαζι του σπιτι του. για ευνοητους λογους (στους υπολοιπους, οχι σε σενα φυσικα).

είπα την άποψή μου και κλείνει, δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω

στ αρχίδια μου τα όπλα σας
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εριαναλ και Λοπεζ αδελφια ειστε; Γραφετε με τον ιδιο τροπο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.195
Κριτικές
5
Like
59.743
Πόντοι
12.056
Mωρη Μερεντιαρα εισαι εδω?  :kissass: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom